Editörler : crops35

enginilhan
Memur
21 Şubat 2007 13:49

Bolu Orman Bölge Müdürlüğü Düzce Orman İşletme Müdürlüğü Hassas Alanlar Toplu Koruma Merkezi.

herkeslere hayırlı uğurlu olsun arkadaşlarım

Love-ly
Aday Memur
21 Şubat 2007 13:52

Arkadaşlar ben de Bursa Orman Bölge Müdürlüğü M.Kemalpaşa Orman İşletme Müdürlüğü Sarnıç Orman İşletme Şefliği'ne atanmışım.

herkes için hayırlı olması dileğiyle...

journeys
Memur
21 Şubat 2007 16:22

Amasya Orman Bölge Müdürlüğü İskilip Orman İşletme Müdürlüğü Karmış Orman İşletme Şefliği

vatana millete hayırlı olSUN :)

İRİTBATI KOPARMAYALIM :)

mustyneer
Kapalı
21 Şubat 2007 17:43

arkadaşlar bundan sonra ne yapacaz bilen varmı. ben karabükteki işletmeye gittim ordan bana atama kağıdın atandığın yere gelecek dediler. ben bunu nasıl bilecem hadi benim gideceğim yer yakın arada bi gider gelirimde sizler ne yapacaksınız.

fatelk
Kapalı
21 Şubat 2007 19:31

ogm nin acıklaması

''Göreve Başlayabilmeleri için, tebligat adreslerine atama olurları gönderilmiştir. Ayrıca tebligatı beklemeksizin, görev yerlerine başlamak isteyen personellerin, atanmış oldukları görev yerlerine başlamalarında sakınca bulunmamaktadır.''

istersen hemen gidip başlayabilirsin diyor.

fatelk
Kapalı
22 Şubat 2007 14:39

nerdesiniz arkadaşlar hepiniz görevemi başladınız?kırklareli demirköye atanan varmı?

ozden85
Aday Memur
22 Şubat 2007 15:59

fatih arkadasım yanlış isme bakmadıysam seninkide demirköy şarapnele çıkmış benmki şarapnelin yanı çakmaktepeye çıktı.ben pazartesi orda olmayı düşünüyorum.sanırım misafirhane varmış yoksa bile bi otel varmış gidip bi yerleseyim diyorum sen ne zaman gitmeyi düşünüyosun?

Love-ly
Aday Memur
22 Şubat 2007 16:06

arkadaşlar bu tebligat adreslerine atama olurları gönderilmiştir. ibaresi ile; tebligat bize mi yoksa atandığımız şefliğe mi gönderilecek? Bu konuya açıklık getiren biri olursa memnun olurum.

eshember
Memur
22 Şubat 2007 16:36

ben aradım sordum tebligatlar hem calışmya başlayacağımız yere hemde kendi adresimize gönderilecekmiş. isteyen şimdi gidip işe başlayabilr dediler.

herkese kolay gelsin başlayan varmı acep?

Love-ly
Aday Memur
22 Şubat 2007 16:47

sanmıyorum henüz başlayan yoktur. ama pazartesi başlayan mutlaka olur.

colaka
Daire Başkanı
22 Şubat 2007 17:15

arkadaşlar ben bugun yakın olduğu için atandığım işletmem gttim. atam emri gelmeden başlatmıyolar. gitmeden once mutlaka arayıp atandığınız işletmenin şefiyle görüşün boşuna gitmiş olmayın

bu arada çoruma atana ben ve journeys e köy çıktı 3 sene köyde kalacaz.

umarım sizin başınızada oyle şeyler gelmez. genelde koyler varmış boş olan çünkü.

bizimkide şans işte atandığımız yerde koyde kalma zorunluluğu olan tek yer vardı orayada biz düştük.

fatelk
Kapalı
22 Şubat 2007 17:53

evet dogru özden kardeş bugun aradım bikac sorusordum bilgi aldım.ben ayın 1 de gidip başlamayı düşünüyorum.ulaşım biraz zor olabilir internetten araştırdım.benim atandıgım yer kapalı alanmış kesim falan olmuyormuş lojman konusunda şefler yardımcı olur dediler.

mustyneer
Kapalı
22 Şubat 2007 18:26

arkadaşlar ben bugün gittim tayinimin çıktığı yere(zong. yenice) hemen başla istersen dediler ama şuan şef yok dediler en iyisi yarın gel başla paranı al dediler. yarın sabah ben işe başlıyorum hepinize hayırlı olsun. kağıtlar gelmiş oraya..

eshember
Memur
22 Şubat 2007 19:19

arkdaşlar dışardan gelecekler için işe başlamadan önce lojman yada misafirhane ayırmışlarmı haberiniz varmı yada sordunuz mu?

maratonSERHAT
Şube Müdürü
22 Şubat 2007 19:50

ARKADAŞLAR. İşe başlayınca gününüzün nasıl geçtiğini falanda yazın da ormancılığın güzel ve zor yanlarını öğrenmiş olalım.

Bir de merak ettiğim, en son kaç puanda kapandı alımlar.

colaka
Daire Başkanı
22 Şubat 2007 22:01

kardeş 83 kusur puanda kaldı alımlar. silahlar çok tutukluk yapıyomuş çalışanınıisteyin ozellikle:)

ben ve journeys köyde kalacağız. allahtan halkı çok efendiymiş hiç sorun çıkmamış 25 yıldır:)

fatelk
Kapalı
22 Şubat 2007 22:13

puanlar bu alımlarda yükseldi.bundan sonraki alımlarda bizim gibi bölüm dışından alım olmaz bu yüzdende puanlar epey düşer tabiki tekrar kadro acılırsa.

enginilhan
Memur
23 Şubat 2007 14:15

arkadaşlar düzceyi kazanan 4 kişiden iki kişi olrak biz işemlerimizin hepsini bitirdik sayılırız. p.tesi işe başlıycez kısmetse.benim kesinleşti AKSU ORMAN İŞLETME ŞEFLİĞİ. 4 memur varmış.1 şef.2 omm.1 şoför. ve iki kişi atanacakmış. benim ki kesinleşti. yanıma bir kişi daha vereceklermiş.yaklaşık orman alanı 5638 ha. lojman ve maaş olyını ayrladık. ankaradan tel alıp maaş yatıyormuş arkadaşlar.

ozden85
Aday Memur
23 Şubat 2007 14:26

engin kardeş bu atama kagıdı gelmeden gitsek bi problem çıkarmı ben pazartesı kırklarelinde olmayı düşünüyorumda bide o kagıdı isterlerse sakat etmeyelim olayı bilgin varsa bi cevap versen sevinirim

fatelk
Kapalı
23 Şubat 2007 15:47

özden kardeş ben demirköyü aradım kağıda gerek yok gelebilirsin dediler istersen sende ara konuş.0 288 681 50 18

Toplam 190 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi