Editörler : crops35
12345678910111213»

yagdıranlı
Aday Memur
03 Ocak 2016 15:11

yarınlarda ünlü bir şair omlam için çok az bir süre var gibi geliyor bana

GoodDua
Şef
03 Ocak 2016 15:15

Konu sadece atanmış değerli arkadaşları korumak değil, o görevlere gelmemesi gereken, kendisine bazı yetkilerin teslim edilemeyeceği kişiler var. Zaten onlarda sözlüde elendiler.

MEB için süreç çoktan sona ermiştir.

Herkes işine konsantre olsun. Masum insanları da hayal tacirliğiyle peşinizden koşturmayın.

hak arıyorum
Yasaklı
03 Ocak 2016 15:23

hee sen dedin ya birakip gidelim mal muduru

sellli
Aday Memur
03 Ocak 2016 15:41

Bazı atanmışlar kendilerinin korunduğunu sanıyor gariplerim. İlk 40-50 nin korunduğundan haberleri yok. Aslında var da yeni bir atamada atanamayacaklarını yada istedikleri yerlere atatanamayacaklarınıbiliyorlar birde ben atanmış olsam ve bu atamaların iptal olmayacağını bilsem burda neişim var sorarlar adama.

yalcin78
Aday Memur
03 Ocak 2016 16:02

Böyle bir karar yok sorgulayin 2015/7428 daha karar aşamasında diyor insanlarla dalga gecmeyin

hak arıyorum
Yasaklı
03 Ocak 2016 16:07

ihtiyar guven sende kendini nimetten saydın ya:):)

güven1972
Şef
03 Ocak 2016 16:20

o kadar ihtiyar değiliz genciz allaha şükür hem ihtiyarlıkta güzel bi şey yaşlanmaktan korkan utansın allaha şükür korkumuz yok dünyaya kazık çakacak halimiz yok ya kaderinde üstünde bi kader var ya duymadın mıı cahil ha bursa ha mardin ne farkeder neresi olsa çalışırız bez ne fırtınalar görmüşüz

hak arıyorum, 8 yıl önce

ihtiyar guven sende kendini nimetten saydın ya:):)

hak arıyorum
Yasaklı
03 Ocak 2016 16:30

iki yildir kul hakki yiyip allaha sukrediyor brovo ihtiyarr :)

03 Ocak 2016 16:47

%1000 haklısın hocam. 70 yazılı puanı ile 80 küsur sözlü puanı al. Türkiye'nin en doğusundan gelip en batısındaki güzel bir ilin şirin ilçesine şube müdürü ol. Aritmetik ortalama zaten 70 küsur. Adamlar sürekli yargı kararı deyip seni belki de tekrar en doğuya göndermeye çalışsın. Tekrar yol harcırahı al. Yazık değil mi devletin parasına. Yazık değil mi sana. Merak etme müsterih ol. Bakanlığımız seni ve senin durumunda olanları korur. Bu atamalar KESİN İPTAL edilemez.

güven1972, 8 yıl önce

böyle bir esas numarası yok olayın kendisi numara 2015/7428 sayılı itiraz ise karar aşamasında önemli olan bu karardır. onuda uygulamak yada uygulamamak bakanlığa kalmış bi durumdur çünkü yazılı yı geçmiş insanlar arasında sözlüyü yapmış sözlüye göre de atama yapmış buca atanmışa bi daha yer diğiştirmek için niçin yolluk ödeyerek devleti zarara uğratsınlar ki bu da kamu zararına sebebiyet olur hele HDP ye BDP ye bur da oy toplayan sosyalcinin atanması asla kabul edilemez

hak2954
Şube Müdürü
03 Ocak 2016 16:50

suç işleyen hele devlete karşı kamu suçu işleyen mutlaka cezasını çekmeli.ama birileri de kendine bu işleri kılıf edip kendi yedikleri hakları örtbas etmemeli.herkes için adalet şart

acta-diurna, 8 yıl önce

Yargi kararlarındaki paralel vesayet bitecek inşallah, yeni Türkiye bazılarını inlerine, kimliklerini saklayabildikleri twitter ve bu köhne forum köşelerine hapsetti...Daha beter olsunlar

istanbuli34
Daire Başkanı
03 Ocak 2016 16:53

moruk güven 72 yediğin haramlar gün gelir tırmalar unutma yaşlanınca da kurtulamzsın haramdan ölünce de hesabını vereceksin öteler unutma.

hak2954
Şube Müdürü
03 Ocak 2016 17:05

atanmış değerli arkadaşların hizmetiçi eğitim adı altında kendi isimlerini yazdırıp o otel senin bu otel benim gezip eğlenirken gör bir de sen.gerçekten çok hak etmişler gezmeyi tozmayı.il mem de şube müdürü olmuş bir kişinin ifadesine kulaklarımla şahit oldum 'il müdürüne söyledim toplantıya gitmesi gereken şef yerine kendimi yazdırdım,biraz kafa dinleyeyim diye bu otele geldim.' diyor ne de olsa alıştılar onlara mülakatta yüksek notun nasıl verildiğini bildikleri için bir sözle her kapı açılıyor Rabbim bir bir soracak malasef gidişat önceki dönemlere benzemeye başladı.eskiden de torpili olan yaşardı şimdi de torpili olan yaşamaya başlamış.sayın cumhurbaşkanımızın emeklerine,sayın başbakanımızın iyi niyetine yazık.rabbim ıslah etsin azıtanları,kul hakkı yiyenleri,adaleti ayaklar altına alanları.

GoodDua, 8 yıl önce

Konu sadece atanmış değerli arkadaşları korumak değil, o görevlere gelmemesi gereken, kendisine bazı yetkilerin teslim edilemeyeceği kişiler var. Zaten onlarda sözlüde elendiler.

MEB için süreç çoktan sona ermiştir.

Herkes işine konsantre olsun. Masum insanları da hayal tacirliğiyle peşinizden koşturmayın.

GoodDua
Şef
03 Ocak 2016 17:43

Atanan arkadaşlar fedakarca çalışıp işlerine konsantreler. İftira sahipleri bununöbür dünyasının da olduğunu unutmamalılar.

kardelen1907
Aday Memur
03 Ocak 2016 18:14

Egitimin bugunku hali ortada sn cumhurbaskanimizda soyledi gecen gun egitimde ilerleme kaydedemedik diye son iki yildir liyakatsizce torpille atanmis olan 1709 kisinin icinde elbet liyakatli olanlarida vardir ama cogunlugu egitimin can damarlarinda gorev aldilar yonetemediler suandaki durumun sorumlusu bu atanma mantigidir.dusunun bir gun idareciligi olmayan ogretmenler sube mud.oldu

acta-diurna
Şube Müdürü
03 Ocak 2016 18:21

Yav bi yürüyün gidin, utanmasaniz rusyayla krizin, suriyedeki durumun, kürt sorununun da sebebi 1709 şube müdürü diyeceksiniz. . Hazımsızlığınız artık beyninize vurmuş mantıklı düşünemiyorsunuz

kardelen1907, 8 yıl önce

Egitimin bugunku hali ortada sn cumhurbaskanimizda soyledi gecen gun egitimde ilerleme kaydedemedik diye son iki yildir liyakatsizce torpille atanmis olan 1709 kisinin icinde elbet liyakatli olanlarida vardir ama cogunlugu egitimin can damarlarinda gorev aldilar yonetemediler suandaki durumun sorumlusu bu atanma mantigidir.dusunun bir gun idareciligi olmayan ogretmenler sube mud.oldu

haluk75
Memur
03 Ocak 2016 18:31

degerli arkadaslar torpilli zubuklere cevap vermeyin...altlarin torpille kazandiklari koltuklarin kaymasindan korkuyorlar...

türkoğlu44
Memur
03 Ocak 2016 18:39

Arkada?lar ajanskamuda Erdem Vural Sube Mudurlerini Yedirmeyecegiz diye bir yazi yazmis. Yorumlayalim.

kardelen1907
Aday Memur
03 Ocak 2016 18:54

1709 sube mudurune dokunulmazlik zirhi getirsinler omurleri boyunca korusunlar zor donemde isimize yaradiniz diye.bunlarin korunmak istenildigi tek mantik cogunun sozlude referanslarin cok yukarlardan olmasidir.iptal olunca bulunduklari yerleri kaybetme korkusudur kisaca...

sosyalegitim
Müsteşar
03 Ocak 2016 19:04

Hocam isabetli bir yorum. Kazanca haram ve kul hakkı bulaşmışsa o işten hayırlı bir netice beklemek saflık olur.

kardelen1907, 8 yıl önce

zirce
Yasaklı
03 Ocak 2016 19:07

Bizim midemiz haram kaldırmaz emmoglu :)

türkoğlu44, 8 yıl önce
Arkada?lar ajanskamuda Erdem Vural Sube Mudurlerini Yedirmeyecegiz diye bir yazi yazmis. Yorumlayalim.
Toplam 13282 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi