Editörler : Lanet
«16171819202122232425262728

dared
Şef
04 Ocak 2019 12:08

cimer yazdım geçen hafta cevap vermişler sınav açılacaı zaman duyuru yapacaz die D:

dared
Şef
04 Ocak 2019 14:34

İlgi CİMER başvurunuz incelenmiştir.

Bakanlığımızca yapılacak görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarının hangi tarihte ve hangi unvanlar için açılacağı birimlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yapılmakta olup, sınav açılmasına karar verilmesi halinde Bakanlığımız birimlerine yazıyla bildirilecek, ayrıca Bakanlığımız internet sitesinde de duyurulacaktır.

Bilgilerinizi rica ederim.

04 Ocak 2019 14:46

Bugun Personel Dairesinden konuştuğum bir arkadaş, CİMER den mümkün olduğu kadar durumunuzu anlatan yazı yazın dedi, Bakanlık ve Üst Yönetim CİMER den gelen yazılara dikkate alıyor dedi her nekadar standart cevap verselerde, arkadaşlar CİMER den durumuuz belirten yazıyı yollayalım.

ygtbltt26
Aday Memur
04 Ocak 2019 23:03

Rica ediyorum herkesten whatsup grubuna katılın bi kaç bişeyler düşündük uygulayacağız sizde katılın ne kadar çok kişi olursak okadar iyi olacak

adaymamur
Daire Başkanı
05 Ocak 2019 12:56

Arkadaslar whatsupp grubuna da paylaştık pazartesi günü hepimiz CİMER e yazıyoruz unvan degisikligi sınavının açılması için. Lütfen 1 dakikamızı ayırım yazalım.

Eser Burak
Aday Memur
07 Ocak 2019 09:02

Memurlar net bizim derdimizi ne zaman dikkate alacaksın. Emniyet olsan duyardın. Sağlık olsa görürdün. Adalet olsan bilirdin. İş Kültür ve Turizm Bakanlığı olunca GÖRMEM, DUYMAM, BİLMEM diyorsun.......

07 Ocak 2019 09:03

Arkadaslar Whatsuup grubundada paylaştık bugun CİMER e yazıyoruz ünvan değişikliği sınavı için.

Teknik016
Aday Memur
07 Ocak 2019 10:41

Memurlar Net Yöneticileri Dikkatine,

Teknik016
Aday Memur
07 Ocak 2019 10:44

Unvan değişikliği sınav taleplerimizi niçin gündeme getir miyorsunuz? Kültür ve Turizm Bakanlığı memurlarının sesini neden duymuyorsunuz?

Teknik016, 5 yıl önce

Memurlar Net Yöneticileri Dikkatine,

mustafa-sims
Aday Memur
07 Ocak 2019 15:47

Memurlar.Net neden Kültür Bakanlığının Ünvan değişikliği Sınavı Hakkında her hangi bir haber yapmıyo

mustafa-sims
Aday Memur
08 Ocak 2019 09:34

whats up grubuna kim ekliyor diye soruyorum neden cevap yok

08 Ocak 2019 11:12

Özelime yazarmısın Mustafa Lakin Memurlar Netten uyarı aldım.

mmmet004
Aday Memur
11 Ocak 2019 11:45

YÖK Ünvan değişikliği sınavı açmış...

nedim1923
Aday Memur
14 Ocak 2019 10:17

bugun CİMER e yazdım bakalım ne cevap gelecek, personel bi sınav için hazırlık yapıyormuş hangi sınav olduğunu personelde arkadaşları olanlar öğrenebilirmi.

18 Ocak 2019 11:55

Arkadaşlar uyuma moduna geçtik, yeni duyumlar gelişmeler varmıdır.

Teknik016
Aday Memur
18 Ocak 2019 14:31

Arkadaşlar Unvan değişikliği hakkında 16.01.2018 de Cimer başvuruma gelen cevap,

Bakanlığımızca yapılacak görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavlarının hangi tarihte ve hangi unvanlar için açılacağı birimlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yapılmakta olup, sınav açılmasına karar verilmesi halinde Bakanlığımız birimlerine yazıyla bildirilecek, ayrıca Bakanlığımız internet sitesinde de duyurulacaktır.

mmmet004
Aday Memur
18 Ocak 2019 15:30

bana da aynı cevabı verdiler

Teknik016, 5 yıl önce

Arkadaşlar Unvan değişikliği hakkında 16.01.2018 de Cimer başvuruma gelen cevap,

tugbaturizm
Aday Memur
19 Ocak 2019 14:22

Banada aynı cevap geldi yalnız Cimer den personele sürekli böyle soru ve talep gitmesi çok iyi oluyor taleb yazıya dokuluyor

BEŞİKTAŞ_111
Aday Memur
21 Ocak 2019 09:37

Arkadaşlar duyduğum bir haberi sizinle paylaşmak istiyorum. Bakanlığımızdan 8-10 kişilik bir grup Bakan Yardımcımız Nadir Alpaslan ile görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı açılması için görüşmüş. Bakan yardımcımız talebi olumlu karşılamış ve sınavın açılması için personel dairesi başkanını aramış. Daire başkanı şu anda kadrolarda değişiklik olduğu için sınavın açılamayacağını söylemiş. Prosedür böyle işlediği için Bakan Yardımcımızın bunda yapabileceği bir şey yokmuş. Yani sınavın açılması personel daire başkanının keyfine kalmış.

Teknik016
Aday Memur
21 Ocak 2019 14:55

Kadrolarda nasıl bir değişiklik varmış ki?

BEŞİKTAŞ_111, 5 yıl önce

Arkadaşlar duyduğum bir haberi sizinle paylaşmak istiyorum. Bakanlığımızdan 8-10 kişilik bir grup Bakan Yardımcımız Nadir Alpaslan ile görevde yükselme ve unvan değişikliği sınavı açılması için görüşmüş. Bakan yardımcımız talebi olumlu karşılamış ve sınavın açılması için personel dairesi başkanını aramış. Daire başkanı şu anda kadrolarda değişiklik olduğu için sınavın açılamayacağını söylemiş. Prosedür böyle işlediği için Bakan Yardımcımızın bunda yapabileceği bir şey yokmuş. Yani sınavın açılması personel daire başkanının keyfine kalmış.

Toplam 549 mesaj
«16171819202122232425262728

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi