Editörler : supporters.
«164165166167168169170171172173174175»

Iyigunlerilerde
Aday Memur
14 Eylül 2017 16:57

Hocam zaten sozlu sinaviyla ilgili kaldirilma karari alsalardi hocaniz size zaten soylerdi. Bence bu konu hic konusulmamistir bile. Yoksa coktan bomba gibi haber patlardi biz de sevincten deli olurduk. Keske ama keske iste

emiremr, 7 yıl önce

Arkadaşlar bende bir bilgi paylaşayım. bu gün ÜAK toplantısına katılan Ağrıdaki hocama yazdım. Doçentlik ile ilgili bir gelişme oldumu bir karar aldınızmı diye. cevap olarak sadece şunu yazmış " Evet Doçentlik dosyalarınız internet üzerinden değerlendirilecek". hocam sözlüyle ilgili bir konuşma değerlendirme oldumu diye yazdım ama cevap yok beklemedeyim.

Osmangazi04
Aday Memur
14 Eylül 2017 17:30

Artık bu sözlü sınavın kaldırılmayacağını kabul edin

Iyigunlerilerde, 7 yıl önce

Hocam zaten sozlu sinaviyla ilgili kaldirilma karari alsalardi hocaniz size zaten soylerdi. Bence bu konu hic konusulmamistir bile. Yoksa coktan bomba gibi haber patlardi biz de sevincten deli olurduk. Keske ama keske iste

Anklav
Aday Memur
14 Eylül 2017 17:49

Hiç kimsenin hiç bir grup için sözlüyü kaldırdığı filan yok, artık umudumu kaybettim :(((

Iyigunlerilerde
Aday Memur
14 Eylül 2017 17:52

Aynen öyle hocam.khk diye bekliyorduk o da olmadi. Uak toplantisi diyoduk o da olmadi. Ben basindan beri olmayacagini hissediyodum ama bir umut dedim. Herkese basarilar

Anklav, 7 yıl önce

Hiç kimsenin hiç bir grup için sözlüyü kaldırdığı filan yok, artık umudumu kaybettim :(((

akademik777
Aday Memur
14 Eylül 2017 17:53

Hiçbir zaman büyük umutlar içinde olmadım ama olursa da fena olmaz dedim.

Anklav, 7 yıl önce

Bulutagacı
Memur

Zaten bunun için yapıyolar hocam

Anklav, 7 yıl önce

Dragonal
Aday Memur

Selamlar

Bugun aldim postayla tebligat.

Hocalarin bayag detayli inceleme yapip analiz ettiklerini farkettim raporlarda.

Yurtici kargo getirdi.

Iyi calismalar

Iyigunlerilerde
Aday Memur
14 Eylül 2017 17:55

Hocam şehir neresi?

Dragonal, 7 yıl önce

Selamlar

Yurtici kargo getirdi.

Iyi calismalar

Bulutagacı
Memur
14 Eylül 2017 17:58

Merak ettiğim tek bir toplantı kaldı.

Bu ay cumhurbaşkanımız rektörleri toplayacak.

Bakalım yrd docluk için ne diyecek ya da cumhurbaşkanımıza ne söyleyecekler

Ama sınava hepimiz kendi ayaklarımızla gidiyoruz hocalarım

Burada çoğu arkadaşlar ilk kez girecek ve sınavı görecekler

Bende ilk girceğim zaman ne var ki diye düşünüyodum.

Sınav sonrası buradan yorumlarınızı okuyacağım.

Juri değişikliği yaşamış biri olarak yazıyorum. Kaç kere sözlüye girdiğimi yazmıyorum. Bu sınavın ne olduğunu neden mücade verdiğimizi o zaman anlayabileceksiniz. Şu an büyük çoğunluk sesini bilmediğindençıkartmıyor. Cimere yazmıyor. Tweet atmıyor. O sınavdan başırıyla bile geçseniz eminim pişmanlık duyacaksınız.

Herkese başarılar diliyorum.

Iyigunlerilerde, 7 yıl önce

Aynen öyle hocam.khk diye bekliyorduk o da olmadi. Uak toplantisi diyoduk o da olmadi. Ben basindan beri olmayacagini hissediyodum ama bir umut dedim. Herkese basarilar

akademik777
Aday Memur
14 Eylül 2017 18:11

Ciddi çalışan profesörler muhakkak vardır. Bu işe cidden zaman ayırıp yazıp çizen hocalar var. Görmedim ama çevremden biliyorum.

Dragonal, 7 yıl önce

Selamlar

Yurtici kargo getirdi.

Iyi calismalar

hzk
Memur
14 Eylül 2017 18:13

toplantı tarihi belli mi hocam

Bulutagacı, 7 yıl önce

Merak ettiğim tek bir toplantı kaldı.

Bu ay cumhurbaşkanımız rektörleri toplayacak.

Bakalım yrd docluk için ne diyecek ya da cumhurbaşkanımıza ne söyleyecekler

Ama sınava hepimiz kendi ayaklarımızla gidiyoruz hocalarım

Burada çoğu arkadaşlar ilk kez girecek ve sınavı görecekler

Bende ilk girceğim zaman ne var ki diye düşünüyodum.

Sınav sonrası buradan yorumlarınızı okuyacağım.

Juri değişikliği yaşamış biri olarak yazıyorum. Kaç kere sözlüye girdiğimi yazmıyorum. Bu sınavın ne olduğunu neden mücade verdiğimizi o zaman anlayabileceksiniz. Şu an büyük çoğunluk sesini bilmediğindençıkartmıyor. Cimere yazmıyor. Tweet atmıyor. O sınavdan başırıyla bile geçseniz eminim pişmanlık duyacaksınız.

Herkese başarılar diliyorum.

Bulutagacı
Memur
14 Eylül 2017 18:31

Bu ayın sonunda diye duydum hocam

hzk, 7 yıl önce

toplantı tarihi belli mi hocam

abaesb
Kapalı
14 Eylül 2017 19:45

Sayın hocalarım akşama doğru üakı aradım. Sosyal bilimler-3 kısmını. İlgili ile görüştüğümde benim iki raporumun daha gelmediğini öğrendim. Anladığım kadarı ile konu üaktan öte, raporları yetiştiremeyen jürilerden kaynaklanıyor.

Herkese başarılar beklemeye devam.

14 Eylül 2017 20:56

sağlık bilimlerinden başvuruyorum ve şimdiye kadar motivasyonum iyiydi. yoğun olmasa da 6 aydır azar azar da olsa düzenli ders çalışıyordum ama artık motivasyonum dağıldı. jüri'nin biri raporu göndermemiş. kasım'a sarkar mı bilemem. planım ekim ortasında sınav olacağı şeklindeydi. (hala raporun yakın zamanda ulaşıp haftaya gün alıp ekim sonuna girme hayalim var)

abaesb
Kapalı
14 Eylül 2017 21:37

Sayın hocalarım 2015 ekim grubunda herşeyi havaya suya toprağa vs. Bağlayan bir filozof vardı. Bir tane de bu gruba Lazım sanırım. Hiç birbirimizi motive etmiyoruz. Hadi bir tane benden olsun: hayırlı olan işte mani çok olurmuş.

İyi akşamlar

secimozgur
Aday Memur
14 Eylül 2017 22:23

halkla ilişkiler ya da reklamcılık abd.den başvuran var mıdır aramızda?

dr-mt
Şube Müdürü
14 Eylül 2017 22:29

Yav arkadaş binlerce kişiye sözlü tarihi verilmiş,hala khk çıkar mı,sözlü kalkar mı diyenler var.Cumhurbaşkanının konuşması sonrası hepimiz umutlandık,hatta bir ara kesin kalkacak diyodum kendime ve etrafıma,yarım yamalak çalışmayı bile bırakmıştım.Halbuki bizden başka hiç kimse hiç bir yerde böyle birşeyi konuşmamış.Şimdi daha çok moralimiz bozuldu.Bu söylentiler hiç olmasa konsantre olmamız daha kolay olurdu.Şu haldeyken bile ayın 28 inde açılış varmış,yarın khk bekleniyomuş deniliyo.Bırakın bu işleri,kalan şu zamanda ne çalışabilirsek kardır.

Dragonal
Aday Memur
14 Eylül 2017 23:20

Istanbul

14 Eylül 2017 23:36

Hocam ilk girişiniz galiba. Umarım ne kadar çalışırsanız çalışın bişey farketmediğini anlamak zorunda kalmazsınız

dr-mt, 7 yıl önce

Yav arkadaş binlerce kişiye sözlü tarihi verilmiş,hala khk çıkar mı,sözlü kalkar mı diyenler var.Cumhurbaşkanının konuşması sonrası hepimiz umutlandık,hatta bir ara kesin kalkacak diyodum kendime ve etrafıma,yarım yamalak çalışmayı bile bırakmıştım.Halbuki bizden başka hiç kimse hiç bir yerde böyle birşeyi konuşmamış.Şimdi daha çok moralimiz bozuldu.Bu söylentiler hiç olmasa konsantre olmamız daha kolay olurdu.Şu haldeyken bile ayın 28 inde açılış varmış,yarın khk bekleniyomuş deniliyo.Bırakın bu işleri,kalan şu zamanda ne çalışabilirsek kardır.

dr-mt
Şube Müdürü
14 Eylül 2017 23:54

Şu an için yapacak daha mantıklı birşey var mı sizce.Çalışmadan geçmem imkansız,arkamda kimse yok,kendi emeğim ve şamsıma güvenmek zorundayım.Çalışıp geçme ihtimalim var,çalışıp geçemezsem de ne okuduysam yanıma kar kalır.

Birkaç kişi her tarafa mail atacak da tarih verilmesine rağmen sistem değişecek diye oturup beklemek ne kadar mantıklı bilmiyorum.

Ayrıca bu foruma sadece ilk girecekler ve sözlüden başarısız olanlar katılıyor.Çalışıp iyi bir sınav verip hakkaniyetle sınavı geçen hiç mi kimse yok.Bu ülkenin bütün profları kötü niyetli mi yani.Gerçekten alanında temel konulardan sorup adayın bilgisini ölçen ve adaletli davranan jüri üyeleri yok mudur yani.Belki onlardan birilerine denk geliriz de kalırsak da çalışmadık kaldık,geçersek de hakettik geçtik deriz.

Ekim 2015 grubundaki arkadaşlar mart ayında başarılı olsalardı da sözlü kalksın diye her yerlere sabah akşam mail atacaklar mıydı veya mart ayında doç olanların kaçı şu anda sözlü kalksın diye gece gündüz uğraşıyorlardır,bence biri bile değil.

Dolayısıyla herkes kendi için uğraşıyosa ben de kendim için 1 ay ders çalışayım,geçemezsem onlar gibi sınavın kaldırılması için heryere yazarım.

walnutbird78, 7 yıl önce

Hocam ilk girişiniz galiba. Umarım ne kadar çalışırsanız çalışın bişey farketmediğini anlamak zorunda kalmazsınız

Toplam 7267 mesaj
«164165166167168169170171172173174175»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi