Editörler : Pangaea
23 Ocak 2016 20:47

ihtiyaç TG-4

selamlar.TG4 nasıldı arkadaşları?

GIDAMÜHENDİSİ25
Aday Memur
23 Ocak 2016 21:21

kolaydı bence

kpss.gy.gk
Kapalı
24 Ocak 2016 12:53

İhtiyacın matematik çok kolay oluyor ben matematiğim çok çok iyi olmamasına rağmen 4 sınavdır 25 altına inmedim ilk defa da topla netim 90.25 çıktı bunda da tarihin payı büyük ilk defa 18 yaptım

longwall
Aday Memur
24 Ocak 2016 13:16

Arkadaşlar ben ihtiyacın matematik denemelerinde çok zorlanıyorum. Özellikle problemleri yapıyorum. Neler önerirsiniz?

longwall
Aday Memur
24 Ocak 2016 13:17

Yapamıyorum olucaktı :(

BurakYZ
Kapalı
24 Ocak 2016 14:55

Beni de matematik zorluyor TG denemelerinde. ÖSYM sınavlarında 15-20 arası yapıyorum, ihtiyaçtan 10-13 arası. Bence matematik soru formatı ösym'ye yakın değil, gereksiz süre harcatan sorular mevcut.

keskin857
Şube Müdürü
24 Ocak 2016 18:33

Ben size ?öyle söyleyim, ihtiyac?n matemati?inden ne yaparsan?z kpss de ona yak?n yapars?n?z, bütün yay?nlar? çözmü? biri olarak söylüyorum... Kesinlikle format ihtiyac?n, s?navlar?n? kaç?rmay?n

longwall
Aday Memur
24 Ocak 2016 19:19

Ne öneriyorsunuz hocam bu matematik netlerini düzeltebilmek için

fven
Yasaklı
25 Ocak 2016 00:25

2014 te 2 kere dersane denemesine girdim bir daha girmedim çünkü berbattı. Evde paket denemelerde ne yaptıysam 2 puan fazlasını aldım en fazla netim ordan çıktı. İhtiyacın matına kolay diyenlere ve sınavda aynı diyenlere zinhar aldırış etmeyin. Moralde bozmayın. İhtiyacın mantığı şudur biz zora alıştıralım sınavda rahat yapsınlar. O yüzden moral bozmayın. Yoksa ben de ihtiyacın sınavlarından sonra yıkılıyorum.

Paket denemeler 90 95 ihtiyac 75

2014 ten bildiğim için fazla üzerinde durmuyorum konuyu öğrenip geçiyorum

byebyeturkce
Aday Memur
25 Ocak 2016 12:42

katılıyorum kardeşim sana. o ihtiyaç mat çok kolay 9o larda geziyorum diyen arkadaş aman sert çakılmasın!

fven, 8 yıl önce

2014 te 2 kere dersane denemesine girdim bir daha girmedim çünkü berbattı. Evde paket denemelerde ne yaptıysam 2 puan fazlasını aldım en fazla netim ordan çıktı. İhtiyacın matına kolay diyenlere ve sınavda aynı diyenlere zinhar aldırış etmeyin. Moralde bozmayın. İhtiyacın mantığı şudur biz zora alıştıralım sınavda rahat yapsınlar. O yüzden moral bozmayın. Yoksa ben de ihtiyacın sınavlarından sonra yıkılıyorum.

Paket denemeler 90 95 ihtiyac 75

2014 ten bildiğim için fazla üzerinde durmuyorum konuyu öğrenip geçiyorum

Eliz lizge
Yasaklı
25 Ocak 2016 12:48

ihtiyaç tg 4 ü paylaşabilecek olan var mı ?

fetih25
Aday Memur
25 Ocak 2016 17:52

sınav kolay diyen arkadaşlara bir şey demek istiyorum. bir sınavda türkçeden 9 tane dilbilgisi sorusu sorulur mu? bir de ben geometrimim iyi olduğunu düşünüyordum. ygs de 24 net yapmıştım. ama ihtiyaç gometriden 0 çektim.bir tane bile kolay geometri sorusu yoktu.

tubiss42
Şef
26 Ocak 2016 02:37

ihtiyaç matematik denemeleri orta zorlukta aslında ama zaman ayarlamadan soru hazırlıyorlar online deneme alanlar bilirler sınav sonuçları açıklanınca soruların çözümleri video olarak çözülür oradaki hoca bile zaman zaman soruları çok uzun zamanda çözer ve biraz uğraştırıcı olmuş der.. ösym her soru için bir dakika belirlediği için soru hazırlanırken de buna dikkat eder yani çözümü bir dakikadan fazla sürecek soru hazırlamaz.. yani üzülmeye yıkılmaya gerek yok ders çalışmaya devam

meral84796
Şube Müdürü
26 Ocak 2016 10:33

İhtiyacın denemeleri güzel gerçekten. Ama ihtiyacın Kırıkkale ayağı olan ihtiyaç dersanesi tam bir rezalet. Tarih hocası tarihi yarıda bıraktı yetişmiyor diye ek ders yaptırıp karışık anlatmaya başladı.Vatandaşlık daha 92 doğumlu tecrübesiz bir adam derse giriyor. Türkçe, Coğrafya onlar ayrı bir

rezalet dershaneye gidecek arkadaşlar gerçekten iyi olduğuna inandığınız dersaneye gidin adamlar senet imzalatıp çıkmak istediğinde borçlu bile çıkartıyor. Özellikle videolar varken dersaheneye gitmek saçma artık. Sadece dışardan denemeye girmek gerekiyor. Gerçi bahsettiğim ilde deneme ortamıda çok kötü gürültüden ne çözdüğünü bile anlamıyorsun. Başında gözetmen durmuyor, süre tutan yok. habbam sınıfı gibi bir yer.

Eliz lizge
Yasaklı
26 Ocak 2016 22:32

arkadaşlar ihtiyaç tg 4 ü sayfada paylaşssanız da biz de yararlansak nasıl olur

14 Eylül 2017 00:18

Engel saol ya gercekten tesekkurler ??

Toplam 15 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi