Editörler : Lanet
28 Ocak 2016 00:18

4 Yıllık lise mezunları 1 kademe

4 yıllık lise mezunları 1 kademe alır mı saygıdeğer hocalarım.

ashil13
Genel Müdür
28 Ocak 2016 01:06

alır gözüm, adaylığın kalktıktan sonra bir dilekçe yazacaksın, o kadar

puko84
Aday Memur
16 Şubat 2016 21:51

Eğer lisede okuduğum tarihlerde lise 3 yıl ise alırsın değilse alamazsin

Cananela
Kapalı
24 Şubat 2016 01:32

hazırlık görenler

yazman08
Kapalı
01 Mart 2016 08:57

657 sayılı DMK'nın 36/C ortak hükümlerde "Her başarılı geçen yıl için bir kademe verilir" denilmiştir. Burada bilhassa Anadolu Lisesi okuyup da Ortaokulda hazırlık okuyanlar da 1 yıl fazladan okudukları için fazladan bir kademe daha alırlar. Dolayısıyla lisede de fazladan okunan bir yıl için kademe verilir.

endemic
Aday Memur
07 Mart 2016 19:02

"Ortaokul ve dengi, lise ve dengi okulların, normal öğrenim süresinden fazla olması halinde, başarılı her öğrenim

yılı için bir kademe ilerlemesi uygulanır. Bunlardan teknik öğretim okulları mezunlarına, meslekleri ile ilgili görevlerde çalışmaları halinde ayrıca bir kademe ilerlemesi daha verilir."

ben elektrik bölümü mezunuyum şimdi elektrik öğretmeni oldum , ilave var mı yok mu ?

yazman08, 8 yıl önce

657 sayılı DMK'nın 36/C ortak hükümlerde "Her başarılı geçen yıl için bir kademe verilir" denilmiştir. Burada bilhassa Anadolu Lisesi okuyup da Ortaokulda hazırlık okuyanlar da 1 yıl fazladan okudukları için fazladan bir kademe daha alırlar. Dolayısıyla lisede de fazladan okunan bir yıl için kademe verilir.

yazman08
Kapalı
10 Şubat 2018 15:20

Olması gerekiyor... Çünkü başarılı geçen her bir yıl için... diyor....

endemic, 8 yıl önce

"Ortaokul ve dengi, lise ve dengi okulların, normal öğrenim süresinden fazla olması halinde, başarılı her öğrenim

yılı için bir kademe ilerlemesi uygulanır. Bunlardan teknik öğretim okulları mezunlarına, meslekleri ile ilgili görevlerde çalışmaları halinde ayrıca bir kademe ilerlemesi daha verilir."

ben elektrik bölümü mezunuyum şimdi elektrik öğretmeni oldum , ilave var mı yok mu ?

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi