Editörler : F16 Gökçen
04 Şubat 2016 18:12

Karbonatlı su içen var mı?

Karbonatlı su içen bunu deneyen var mı, faydasını gördünüz mü?

Karbonatlı su zayıflamak icin kullanılıyor bu arada. Birde istege göre limon suyu sıkılıyor.

Suya karbonat konulunca suyun değeri artıyor, ingiliz karbonatı en iyisi olanmış...

narcosi
Aday Memur
05 Şubat 2016 18:46

Hocam ben içmedim ama yakın bir ablam içti. Gayet de zayıfladı. Çok faydasını gördü ben de zamanla zayıfladiğını biliyorum. Bende İngiliz karbonatı aldım en kısa zamanda başlıycam

teknikeleman81
Kapalı
07 Şubat 2016 22:37

herşeyiniz tastamam karbonotlu su kaldı

teknikerfatih
Aday Memur
08 Şubat 2016 00:43

Nasil icmek gerekiyor peki hocam bunu nasil hazirlaniyor acmi tok karninami iciliyor birde miktar olarak ne kadar icmek gerekiyor bilgi verebilirmisiniz...

İyi geceler....

narcosi, 8 yıl önce
Hocam ben içmedim ama yakın bir ablam içti. Gayet de zayıfladı. Çok faydasını gördü ben de zamanla zayıfladiğını biliyorum. Bende İngiliz karbonatı aldım en kısa zamanda başlıycam

narcosi
Aday Memur
11 Şubat 2016 01:16

Bende kullanmadım hocam kullananlardan ayrıntılı öğreneyim yazayım burda.

teknikerfatih
Aday Memur
12 Şubat 2016 11:18

iyi ozaman beklemede kalalım ozaman hocam:)

bir kaç kilo fazlalık varda atrarız inş onlarıda malum hareketsiz yaşadığımız için işten dolayı ancak böyle atabiliriz herhalde fazlalıkları

narcosi, 8 yıl önce
Bende kullanmadım hocam kullananlardan ayrıntılı öğreneyim yazayım burda.

narcosi
Aday Memur
14 Şubat 2016 01:29

Hocalarım İngiliz karbonatı içenlerden öğrendiğim kadarıyla bir litre suya bir çay kaşığı dökülüyor. Sonra bu suyu günlük içeçeğiniz sulara karıştırıp içiyorsunuz. Bir litreyi gün içimde de içebilirsiniz ama gün içinde çoğaltarak içmek daha mantıklı mTadı biraz deniz suyu gibi o yüzden soğuk olunca daha iyi oluyormuş. Tansiyonunuz varsa içmeyin çünkü daha da çok tetikliyor. Aç karnına içilmesi tavsiye edilse de bende baş Dönmesi yaptı ve açıkcası pek de midem kaldırmadı. O yüzden yemeklerden sonra ve gün içinde az az içmeye başladım. Bakalım faydası olucak mı. Içenlerde özellikle karın ve Çevresinde ciddi incelmeler oldu. Bizlerde olur umarım :)

teknikerfatih
Aday Memur
17 Şubat 2016 16:05

Zaten tum sikinti karin bolgesinde hocam😂....birde bu ingiliz karbonatinin normal karbonattan farki varmiki.?..

narcosi, 8 yıl önce
Hocalarım İngiliz karbonatı içenlerden öğrendiğim kadarıyla bir litre suya bir çay kaşığı dökülüyor. Sonra bu suyu günlük içeçeğiniz sulara karıştırıp içiyorsunuz. Bir litreyi gün içimde de içebilirsiniz ama gün içinde çoğaltarak içmek daha mantıklı mTadı biraz deniz suyu gibi o yüzden soğuk olunca daha iyi oluyormuş. Tansiyonunuz varsa içmeyin çünkü daha da çok tetikliyor. Aç karnına içilmesi tavsiye edilse de bende baş Dönmesi yaptı ve açıkcası pek de midem kaldırmadı. O yüzden yemeklerden sonra ve gün içinde az az içmeye başladım. Bakalım faydası olucak mı. Içenlerde özellikle karın ve Çevresinde ciddi incelmeler oldu. Bizlerde olur umarım :)

narcosi
Aday Memur
17 Şubat 2016 21:22

Eczanelerde satılıyor hocam ama genellikle kullanılan İngiliz karbonatı. Farklarını bilmiyorum

teknikerfatih
Aday Memur
17 Şubat 2016 22:18

Saolun hocam...siz kullanmaya basladiniz galiba etkilerini anlatirsaniz seviniriz...

narcosi, 8 yıl önce
Eczanelerde satılıyor hocam ama genellikle kullanılan İngiliz karbonatı. Farklarını bilmiyorum

narcosi
Aday Memur
18 Şubat 2016 00:04

Rica ederim hocam tabi zaman zaman paylaşırım umarım faydalı olur

teknikerfatih
Aday Memur
18 Şubat 2016 15:23

peki bunun yan etkisi falan oluyormuudur hocam bilginiz varmı acaba....

narcosi, 8 yıl önce
Rica ederim hocam tabi zaman zaman paylaşırım umarım faydalı olur

narcosi
Aday Memur
18 Şubat 2016 23:00

Hocam tansiyon varsa kullanamıyoruz zaten. Tansiyonu yükseltiyor. Benim reflüm var onu da biraz artırdı sanki. Başka da bilgim yok hocam

teknikerfatih
Aday Memur
18 Şubat 2016 23:06

Rabbim acil sifalar versin hocam...

narcosi, 8 yıl önce
Hocam tansiyon varsa kullanamıyoruz zaten. Tansiyonu yükseltiyor. Benim reflüm var onu da biraz artırdı sanki. Başka da bilgim yok hocam

teknikerfatih
Aday Memur
18 Şubat 2016 23:12

Aslinda monotanluktan siyrilip hareketli olabilsek bunlarin hicbirine gerek kalmazdiya😄

narcosi
Aday Memur
18 Şubat 2016 23:40

Amin hocam teşekkür ederim. Öyle tabi hocam hareket olsa kilo da olmaz

teknikerfatih
Aday Memur
18 Şubat 2016 23:50

Siz simdi cokta heyecanlisinizdir yarin belli olacak galiba yeriniz....

narcosi, 8 yıl önce
Amin hocam teşekkür ederim. Öyle tabi hocam hareket olsa kilo da olmaz

narcosi
Aday Memur
19 Şubat 2016 06:26

Öyle hocam bekliyoruz bakalım

memur1767
Aday Memur
23 Şubat 2016 14:48

karbonatlı su genelde vücut alkalisini yükseltmek için kullanılır. Aç karnına veya yemeklerden 2 ssaat sonra 1 lt suya 1 tatlı kaşığı karıştırıp içen var. facebook ta kemal milar isimli bir kişinin iddiası ingiliz karbonatı karıştırıp içilen su ile vücut alkalisini yükselterek bir çok hastalığı iyileştirtiği yönünde.

Cananela
Kapalı
23 Şubat 2016 15:48

ben içiyorum ama düzenli değil

Agenttr
Kapalı
24 Şubat 2016 02:33

Niye karbonatlı su içiliyor anlamadım. zayıflamak için mi? niye kendinize eziyet ediyorsunuz. zayıflamak çok kolay. ben 2 ayda 14 kilo verdim. biraz düzenli spor biraz yağsız yemekler yeterli. yeter ki inancınız olsun. daha detay isteyen varsa özelden mesaj atsın anlatayım. içmeyin öyle açayip şeyler.

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi