Editörler :
25 Nisan 2016 10:32

cihatkeynes
Aday Memur
@zeynepers sa?olun hocam :) Hocam teklif alanlar gelismeleri buradan paylasalim.
10 Haziran 2019 21:15

TheEqualizer
Aday Memur

arkadaslar sınav daveti alan oldu mu yenı konu ggoremedım

11 Haziran 2019 01:39

trustme16
Aday Memur

Merhaba evet ben davet maili aldım

11 Haziran 2019 09:12

Firuzannn
Aday Memur
Ben de aldım ama gitmeyeceğim , ingilizce ağır olacak
11 Haziran 2019 20:57

atanmamgerek
Aday Memur

Ben de davet maili aldım ama gitmeyi düşünmüyorum.Dün insan kaynaklarını aradım sınav oturumlarıyla

11 Haziran 2019 20:59

atanmamgerek
Aday Memur

Ben de davet maili aldım ama gitmeyi düşünmüyorum.Dün insan kaynaklarını aradım sınav oturumlarıyla

atanmamgerek, 1 ay önce - Alıntıya git

ilgili bilgi almak için. İngilizce ve genel yetenek kısmından oluşacakmış. Genel yetenek içerisinde iktisat muhasebe güncel konular sayısal ve sözel mantık soruları olacağı da söylendi. Gidecek arkadaşlar için fikir olsun.

12 Haziran 2019 00:07

TheEqualizer
Aday Memur

ilgili bilgi almak için. İngilizce ve genel yetenek kısmından oluşacakmış. Genel yetenek içerisinde iktisat muhasebe güncel konular sayısal ve sözel mantık soruları olacağı da söylendi. Gidecek arkadaşlar için fikir olsun.

bi anda arıyolar sınav daveti yolluyolar sanıyolar kı herkes ıktısat muhasebe para banka profu yanı ıs ıste ogrenılır okulu bıtırıyoruz daha sonra dersı verdıgımız konulardan bı daha sınav sureklı ıktısat mı calıscam ben para banka mı acayım yemın edıyorum su ıs fırsatları halı hazırda calısanlar ıcın baska bısey degıl tecrubesızsen öl daha ıyı

13 Haziran 2019 22:34

trajikomikülke
Aday Memur

İktisat muhasebe diyerek böyle üstün körü ders adı mı verdiler yoksa konu bazında içerikten de bahsettiler mi ?

14 Haziran 2019 21:39

atanmamgerek
Aday Memur

İktisat muhasebe diyerek böyle üstün körü ders adı mı verdiler yoksa konu bazında içerikten de bahsettiler mi ?

trajikomikülke, 1 ay önce - Alıntıya git

Bu kadar söylediler ama ben içerikleriyle ilgili bir şey sormamıştım genel olarak ingilizce var mı genel yetenek var mı alan soruları olacak mı şeklinde sormuştum. Ararsanız belki daha detaylı bilgi verebilirler.

16 Haziran 2019 18:05

missscent
Aday Memur
Sınav genel olarak nasıl geçti ?
16 Haziran 2019 18:06

missscent
Aday Memur
Süre konusunda çok sıkıntı çektim ben yaklaşık 20 soruya yakın okuyamadığım sorular vardı ve üzüldüm.
18 Haziran 2019 13:14

iibfligenc
Aday Memur
Ben arandım ve mülakata davet edildim. Aranan oldu mu başka?
19 Haziran 2019 01:28

missscent
Aday Memur
Ben arandım ve mülakata davet edildim. Aranan oldu mu başka?
iibfligenc, 1 ay önce - Alıntıya git
Sınavınız nasıl geçmişti?
19 Haziran 2019 15:04

TheEqualizer
Aday Memur

ing testini gereksiz zorladıklarını düşünüyorum

23 Haziran 2019 23:13

işsizceo
Aday Memur

Anadolubank müfettiş yardımcılığı mülakatına davet edilen var mı? Giden var mı?

28 Haziran 2019 00:27

işsizceo
Aday Memur

Mülakata giren arkadaşlara bi sorum olacak. Kişilik testi geldi mi size acaba?

28 Haziran 2019 01:05

Kucherov
Şef

Mülakata giren arkadaşlara bi sorum olacak. Kişilik testi geldi mi size acaba?

işsizceo, 3 hafta önce - Alıntıya git

Dostum, diğer başlıkta da yazmışsın; kişilik testi nereden çıktı ? Sana test mi gönderildi anlayamadım ben

28 Haziran 2019 14:11

TheEqualizer
Aday Memur

Kisilik testi yollanmis arkadaslar

Toplam 118 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?