Editörler : **sude**
22 Mart 2016 11:47   

Resmi muhasebeyi bilenlere sorularım

merhabalar, ben neredeyse 10 yıldır ön muhasebede görev yapıyorum. resmi muhasebe konusunda oldukça az bilgim oldu. yok yani :) önümde askerlik var. askerden geldikten sonra resmi muhasebe işinde en azından rol almam için neler yapmam lazım?

can alıcı sorum şu, ankara da yaşıyorum muhasebe kursu verenler oluyor. global kariyer örnek olarak burası nedense bana iyi geldi. muhasebe kursunun içeriğinde bilanço,gelir tablosu,muhtasar, kdv gibi konular var detay burada

bunun gibi bir kursa gitsem resmi muhasebe konusunda temel bilgi alabilirmiyim. pratikte işime yarar mı?

23 Mart 2016 13:54

ömer_hayyam
Şube Müdürü

Temel teorik bilgileri alırsınız ama önemli olan bunun ne kadarını pratiğe yansıtmanızdır.

31 Mart 2016 08:41

tkenann
Aday Memur

Temel teorik bilgileri alırsınız ama önemli olan bunun ne kadarını pratiğe yansıtmanızdır.

ömer_hayyam, 3 yıl önce - Alıntıya git

teşekkür ederim bilgi için. şuan elimden gelen ne yazıkki bu. peki bir diğer sorum olarak muhasebe bürolarında iş bulunabilirmi temel bilgilerle.

08 Ekim 2016 18:04

profzo
Memur

düzgün bir muhasebe kursuna gidilirse kodlar öğrenilirse geri kalanlar beyanname vb1-2 görünce öğreniliyor.

Toplam 3 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?