Editörler : Pangaea
30 Mart 2016 20:14

İlahiyat önlisans açıköğretim

ilahiyat önlisans açıköğretim

merhaba ben 37 yaşındayım bu yıl ygs ye girdim düz lise mezunuyum açıköğretim ilahiyatı tercih edeceğim

burayı 2 yıl bitirdikten sonra örgün değilde uzaktan açıköğretim gibi 4 yıllığa tamamlayabilirmiyim

yada bana tavsiye edebileceğiniz bir fakülte veya önlisanas varmı

police888
Kapalı
16 Nisan 2016 18:07

dgs yi kazanirsan yine acikogretimden 4 yilligi bitirsin basla bence

Hikmetname
Memur
26 Nisan 2016 08:33

Esselamü aleyküm,

Kardeşim niyetinizi Allah için yapınız ve öylece yola çıkınız,

Bende düz lise çıkışlıyım İmam hatip mezunu değilim, İlahiyat okuyorum açıktan,

Nasib olursa iki yılım bitiyor bu sene, 3.70 ortalamam var Yüksekonur belgesi aldım.

Niyet Hayrolursa akıbette hayrolur, Siz Allahın dinine yardım ederseniz o da size yardım eder ve ayaklarınızı kaydırmaz. Bu yüzden okuyunuz bu bölümü, tavsiye ederim, hiçbir şey kaybetmezsiniz ancak kazanırsnız. Benim okudğum bu üçüncü üniversite belki ama ilk okumam gerkeen bölüm bu imiş geç anladım. Allah kolaylık versin..

m a v i i
Şef
28 Haziran 2016 11:44

Aynı benim durumumdasınız, gittik yok iktisat işletme ne kadar boş bölümler okumuşum, en başta bunu yapmalıymışım neyse kaderimiz böyleymiş, bunları görecekmişiz, iyiki görmüşümkü ilahiyatın değerini daha çok anlayabiliyorum.

Hikmetname, 8 yıl önce

Esselamü aleyküm,

Kardeşim niyetinizi Allah için yapınız ve öylece yola çıkınız,

Bende düz lise çıkışlıyım İmam hatip mezunu değilim, İlahiyat okuyorum açıktan,

Nasib olursa iki yılım bitiyor bu sene, 3.70 ortalamam var Yüksekonur belgesi aldım.

Niyet Hayrolursa akıbette hayrolur, Siz Allahın dinine yardım ederseniz o da size yardım eder ve ayaklarınızı kaydırmaz. Bu yüzden okuyunuz bu bölümü, tavsiye ederim, hiçbir şey kaybetmezsiniz ancak kazanırsnız. Benim okudğum bu üçüncü üniversite belki ama ilk okumam gerkeen bölüm bu imiş geç anladım. Allah kolaylık versin..

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi