Editörler : gubaz
«120121122123124125126127128129130131»
08 Mayıs 2018 14:24

OlacakIsler
Aday Memur

hangi bolum istemistin?

alpon, 2 yıl önce - Alıntıya git

network

08 Mayıs 2018 14:32

cagriacar91
Aday Memur

herkese merhaba ben bu sabah görüşmeye girdim. görüşmeye girmeyen arkadaşlar rahat olsun kasılacak hiçbir şey yok çok ama çok rahat bir ortamda geçiyor. görüşmeyle ilgili bilgi vermeyeceğim etik değil ama ortamı gayet iyiydi. benim görüşmemde herkesin ilk departman tercihi aynıydı, ortalama 1 saat sürüyor maildeki gibi 1.5 saat değil. 3 kişi izledi görüşmeyi.geri dönüşler mayısın son haftasında olacakmış, sonrasında yine bir grup görüşmesi olacakmış ama bu sefer bölüm yöneticileriyle vaka çalışması yapılacakmış direkt bölümle alakalı, sonrası da teklif aşaması. bazı teknik bölümler için 3. bir görüşme olabilir dediler. bu sene aday çokluğundan dolayı bu yolu tercih etmişler bilginiz olsun.

bostoncl, 2 yıl önce - Alıntıya git

Teşekkürler bilgilendirdiğin için. Finansdan gidip giren var mı yada son bir iki günde aranan var mı hala bekliyoruz :D . Umudumuzu kaybetmeyelim diyoruz ama :)...

08 Mayıs 2018 14:56

Goodbadugly00
Memur

network

OlacakIsler, 2 yıl önce - Alıntıya git
Aranirsiniz hocam bugun hatta aranmissinizdir belki :)
08 Mayıs 2018 14:59

Goodbadugly00
Memur

herkese merhaba ben bu sabah görüşmeye girdim. görüşmeye girmeyen arkadaşlar rahat olsun kasılacak hiçbir şey yok çok ama çok rahat bir ortamda geçiyor. görüşmeyle ilgili bilgi vermeyeceğim etik değil ama ortamı gayet iyiydi. benim görüşmemde herkesin ilk departman tercihi aynıydı, ortalama 1 saat sürüyor maildeki gibi 1.5 saat değil. 3 kişi izledi görüşmeyi.geri dönüşler mayısın son haftasında olacakmış, sonrasında yine bir grup görüşmesi olacakmış ama bu sefer bölüm yöneticileriyle vaka çalışması yapılacakmış direkt bölümle alakalı, sonrası da teklif aşaması. bazı teknik bölümler için 3. bir görüşme olabilir dediler. bu sene aday çokluğundan dolayı bu yolu tercih etmişler bilginiz olsun.

bostoncl, 2 yıl önce - Alıntıya git
Case study teknik bir duzeyde mi oldu ?Bu arada gecen yil ilk grup mulakatindan sonra alinanlar olmus bizde ise 3. mulakattan bahsediliyor ...
08 Mayıs 2018 15:10

alpon
Aday Memur
Case study teknik bir duzeyde mi oldu ?Bu arada gecen yil ilk grup mulakatindan sonra alinanlar olmus bizde ise 3. mulakattan bahsediliyor ...
Goodbadugly00, 2 yıl önce - Alıntıya git

case study teknik duzeyde degil teknolojiyi ilgilendiren basit bir konu. daha cok grup calismasi olayina bakiyolar ve bu grup mulakati sadece ikcilarla beraber. bu sene sayi cok olmus ondan ikinci bir grup mulakari olacakmis ama bu teknik bir konu iceren ve managerlarin katildigi bir mulakat olacakmis. eger manager yada director kendisi de gorusme yapmak isterse bir tane daha mulakat olacakmis. eger istemezse bu teknik grup mulakati son olacakmis. yani eger manager birebir gorusmek istemezse sadece bir asama kaldi. sayi tam belli degilmis eger gerekli gorurlerse uygun aday bulurlarsa sayiyi artirabilirlermis. bu sene cok fazla talep olmus ondan boyle bir uygulama yapmayi dusunmusler.

08 Mayıs 2018 15:17

Goodbadugly00
Memur

case study teknik duzeyde degil teknolojiyi ilgilendiren basit bir konu. daha cok grup calismasi olayina bakiyolar ve bu grup mulakati sadece ikcilarla beraber. bu sene sayi cok olmus ondan ikinci bir grup mulakari olacakmis ama bu teknik bir konu iceren ve managerlarin katildigi bir mulakat olacakmis. eger manager yada director kendisi de gorusme yapmak isterse bir tane daha mulakat olacakmis. eger istemezse bu teknik grup mulakati son olacakmis. yani eger manager birebir gorusmek istemezse sadece bir asama kaldi. sayi tam belli degilmis eger gerekli gorurlerse uygun aday bulurlarsa sayiyi artirabilirlermis. bu sene cok fazla talep olmus ondan boyle bir uygulama yapmayi dusunmusler.

alpon, 2 yıl önce - Alıntıya git
Tesekkurler hocam cevap icin :)
08 Mayıs 2018 15:34

OlacakIsler
Aday Memur

departman seçimi için mail gelenlerin hepsi sürece dahil edilmiş, elemeye kıyamayıp herkesi görmek istemişler benim edindiğim bilgilere göre. Ben sadece artık bir an önce aranıp tarihin kesinleşmesini istiyorum :d

08 Mayıs 2018 19:44

Atalantejes
Aday Memur

Teşekkürler bilgilendirdiğin için. Finansdan gidip giren var mı yada son bir iki günde aranan var mı hala bekliyoruz :D . Umudumuzu kaybetmeyelim diyoruz ama :)...

cagriacar91, 2 yıl önce - Alıntıya git
Merhaba finans için arandım ama sanıyorum ki en son gönderdikleri soruları dolduran herkesle görüşecekler :)
09 Mayıs 2018 01:04

cagriacar91
Aday Memur
Merhaba finans için arandım ama sanıyorum ki en son gönderdikleri soruları dolduran herkesle görüşecekler :)
Atalantejes, 2 yıl önce - Alıntıya git

Bende akşamüstü 18:00 gibi arandım bu cuma çağırdılar 14:30 da

09 Mayıs 2018 01:50

tmemperor

ulaşımı nasıl hallettiniz arkadaşlar küçükyalı metrosuna yürüme mesafesi mi acaba?

09 Mayıs 2018 09:20

Atalantejes
Aday Memur

Bende akşamüstü 18:00 gibi arandım bu cuma çağırdılar 14:30 da

cagriacar91, 2 yıl önce - Alıntıya git
Sevindimmm ??
09 Mayıs 2018 10:00

OlacakIsler
Aday Memur

Günaydın, beni de sabah aradılar. pazartesi network 12.30 için çağırdılar. Herkese başarılar

Konudan bağımsız bugün ve yarın hepsiburada nın Talent Camp ına katılacaklar var mı aramızda, buluşalım :)

12 Mayıs 2018 19:30

Ankarabus
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba pazartesi 14:30 network için çağrıldım. Network için davet alan çok kişi var mi? Kabul edilme ihtimalimiz yüksek değilse Ankaradan geleceğim için gelmemeyi düşünüyorum. Beni aydinlatirsaniz cok sevinirim.

13 Mayıs 2018 09:53

Goodbadugly00
Memur

Arkadaşlar merhaba pazartesi 14:30 network için çağrıldım. Network için davet alan çok kişi var mi? Kabul edilme ihtimalimiz yüksek değilse Ankaradan geleceğim için gelmemeyi düşünüyorum. Beni aydinlatirsaniz cok sevinirim.

Ankarabus, 2 yıl önce - Alıntıya git
Hocam 1400 kusur kisiden 200 kadari secilecek.Bu mulakattan sonra bir teknik mulakat daha olacak.Hatta ondan sonra bir direktor gorusmesi de olabilir.Ben de sizle ayni gun ayni saatte networke cagrildim.Ankara degilde cok daha uzak bjr sehirden gitmek zorundayim.Tum bunlari degerlendirip gitmeme karari aldim.Ama siz cok uzak sayilmazsiniz kendinize guveniyorsaniz gidin bence.
13 Mayıs 2018 18:35

Ankarabus
Aday Memur

a

14 Mayıs 2018 19:53

mamurlr
Aday Memur
15 Mayıs 2018 23:12

OlacakIsler
Aday Memur

İyisiyle kötüsüyle grup mülakatlarını da tamamladık ve bakalım Mayıs sonuna doğru bir sonraki adıma geçebilecek miyiz göreceğiz :) . Bu arada herkese hayırlı Ramazanlar diliyorum.

17 Mayıs 2018 17:34

discord

telno vermek isteyenler için: https://goo.gl/p5pqJf

27 Mayıs 2018 22:32

Umuutt06
Aday Memur

Arkadaşlar, dönüşler ne zaman başlar? Hangi tarihlerde olacak son mülakat bilgisi olan var mı ?

28 Mayıs 2018 11:28

Atalantejes
Aday Memur

Arkadaşlar, dönüşler ne zaman başlar? Hangi tarihlerde olacak son mülakat bilgisi olan var mı ?

Umuutt06, 2 yıl önce - Alıntıya git
Dönüşler cuma günü başlamış 31 Mayıs ve 4 Haziran için arananlar oldu :)
Toplam 2677 mesaj
«120121122123124125126127128129130131»

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?