Editörler : gubaz
«122123124125126127128129130131132133134
08 Haziran 2018 15:45

alpon
Aday Memur

arkadaslar bu yoneticilerle mulakattan sonraki surec neymis bi bilgilendirme yapildi mi? bayramdan sonra mi olacak donusler?

08 Haziran 2018 20:37

ddamayildizz
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle son düzlüklere geldiğimiz bu son aşamalarda bütün arkadaşlara başarılar diliyorum. Yönetici ile birebir mülakattan sonra bugün 19 haziranda genel müdür görüşmesi için çağırıdım. Geçen senelere göre bu dönem alım süreci biraz daha farklı olduğu için tam olarak emin olamasamda bu görüşmem 7. mülakatım olacağı için son görüşme olur diye düşünüyorum.

Süreçle alakalı, maaşlar ve çalışma şartları ile alakalı bilgisi olanlar paylaşırsa çok memnum olurum. Bilgi paylaşımının olacağı başka bir sosyal platform grubu varsa bu konu hakkında da bilgilendirmede bulunursanız çok sevinirim.

Herkese bol şans ve başarılar diliyorum

08 Haziran 2018 22:18

yupetron
Memur

Arkadaşlar merhaba,

Öncelikle son düzlüklere geldiğimiz bu son aşamalarda bütün arkadaşlara başarılar diliyorum. Yönetici ile birebir mülakattan sonra bugün 19 haziranda genel müdür görüşmesi için çağırıdım. Geçen senelere göre bu dönem alım süreci biraz daha farklı olduğu için tam olarak emin olamasamda bu görüşmem 7. mülakatım olacağı için son görüşme olur diye düşünüyorum.

Süreçle alakalı, maaşlar ve çalışma şartları ile alakalı bilgisi olanlar paylaşırsa çok memnum olurum. Bilgi paylaşımının olacağı başka bir sosyal platform grubu varsa bu konu hakkında da bilgilendirmede bulunursanız çok sevinirim.

ddamayildizz, 2 yıl önce - Alıntıya git

Öncelikle tebrikler.

Tekliften önce mülakat değil de tanışma amacı ile gm ya da gmy görüşmesi için çağrılmışsınız. Yüzde 99 size teklif gelecektir.

Bölümünüz neydi?

08 Haziran 2018 22:29

ddamayildizz
Aday Memur

Öncelikle tebrikler.

Tekliften önce mülakat değil de tanışma amacı ile gm ya da gmy görüşmesi için çağrılmışsınız. Yüzde 99 size teklif gelecektir.

Bölümünüz neydi?

yupetron, 2 yıl önce - Alıntıya git

Marketing Communications için çağırıldım olumlu düşünceleriniz için teşekkürler

09 Haziran 2018 00:21

Leorebecca
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba,

ddamayildizz, 2 yıl önce - Alıntıya git

Tebrik ederim, yönetici mülakatın hangi tarihte olmuştu ? Bir de beyoğlundaki tepebaşı plazadaki pozisyon için mi görüşmelerin oldu? Teşekkürler :)

09 Haziran 2018 00:29

Leorebecca
Aday Memur

Tebrik ederim, yönetici mülakatın hangi tarihte olmuştu ? Bir de beyoğlundaki tepebaşı plazadaki pozisyon için mi görüşmelerin oldu? Teşekkürler :)

Leorebecca, 2 yıl önce - Alıntıya git

Bir sorum daha olacak. Ben marketing communications için grup mülakatından sonra direk yönetici mülakatına katıldım şimdi olumlu olumsuz dönüş bekliyorum. Sen 7 mülakat derken hangi aşamalardan geçtin herkesin süreci farklı mı ilerliyor diye kafama takıldı da :) tekrardan çok teşekkürler:)

09 Haziran 2018 01:27

alkyonee
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba, network departmanına başvurup ikinci grup mülakatı için dönüş alanınız/alan tanıdığınız var mı? Çevremde network için başvuranların neredeyse tamamına dönüş yapılmadı.

09 Haziran 2018 09:37

ddamayildizz
Aday Memur

Bir sorum daha olacak. Ben marketing communications için grup mülakatından sonra direk yönetici mülakatına katıldım şimdi olumlu olumsuz dönüş bekliyorum. Sen 7 mülakat derken hangi aşamalardan geçtin herkesin süreci farklı mı ilerliyor diye kafama takıldı da :) tekrardan çok teşekkürler:)

Leorebecca, 2 yıl önce - Alıntıya git

Evet ödeme hizmetleri grubu için tepebaşı ofise çağırıldım, söylediğiniz gibi yönetici ile birebir mülakat gerçekleştirdik.

Süreç de şu şekildeydi onun için 7 aşama dedim.

oyun, video mülakat, ingilizce testi, owiwi, grup mülakatı, yönetici ile birebir görüşme, direktörlük görüşmesi - bu görüşmeyi daha gerçekleştirmedim 19 haziranda davet edildim.

Umarım emek veren herkes karşılığını alır.

Tekrar başarılar dilerim.

09 Haziran 2018 12:19

gncytnk
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba, network departmanına başvurup ikinci grup mülakatı için dönüş alanınız/alan tanıdığınız var mı? Çevremde network için başvuranların neredeyse tamamına dönüş yapılmadı.

alkyonee, 2 yıl önce - Alıntıya git

Network un hangi bölümüne başvurmuştunuz

09 Haziran 2018 18:53

alkyonee
Aday Memur

Network un hangi bölümüne başvurmuştunuz

gncytnk, 2 yıl önce - Alıntıya git

Regional network 1. tercihimdi.

09 Haziran 2018 22:41

gncytnk
Aday Memur

Regional network 1. tercihimdi.

alkyonee, 2 yıl önce - Alıntıya git

Benim de regional 1. tercihimdi. Network'un diğer bölümlerini tercih eden arkadaşlarım arandı fakat bizim bölümle ilgili bir şey duymadım maalesef

10 Haziran 2018 01:25

musti684
Aday Memur

Acaba aramalar devam edecek mi? Sanki bitmiş gibi geliyor bana. Dss technology management tercih etmiştim. Arananlar olmuş galiba. Umudumu yitirmek üzereyim.

18 Haziran 2018 19:59

18062018
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba, birebir mülakatı 2 hafta önce yapmıştım, orada tekliflerin hangi tarihte başlayacağını sprmayı unutmuşum. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

18 Haziran 2018 23:06

zeyno6392
Aday Memur

Bayramdan sonra aramalara başlayacağız, demişlerdi

19 Haziran 2018 11:12

Eeeng123
Aday Memur

Bazı birimlerin bireysel mülakatları daha yapılmadı. Haziran ayı sonuna kadar mülakat sonuçlarını toparlayıp, temmuz ayında da teklifler yapılacak demişlerdi. Sonra bir değişiklik oldu mu bilmiyorum.

19 Haziran 2018 15:09

Quantization1
Aday Memur

Merhabalar,

Bayramdan sonra herhangi bir departman için aranan oldu mu acaba? Regional network için özellikle.

19 Haziran 2018 16:50

alpon
Aday Memur

Merhabalar,

Bayramdan sonra herhangi bir departman için aranan oldu mu acaba? Regional network için özellikle.

Quantization1, 2 yıl önce - Alıntıya git

suanlik bir sey yok whatssapp grubunda da aranan olmamis hadi hayirlisii :)

20 Haziran 2018 13:58

boyabay
Aday Memur

Dönüşler başlamış sanırım aranan var mı arkadaşlar?

20 Haziran 2018 14:36

alpon
Aday Memur

Dönüşler başlamış sanırım aranan var mı arkadaşlar?

boyabay, 2 yıl önce - Alıntıya git

cevremde hic donus alan duymadim ben yonetici mulakatindan sonra?

hangi departmanmis donus alan?

20 Haziran 2018 14:53

boyabay
Aday Memur

cevremde hic donus alan duymadim ben yonetici mulakatindan sonra?

hangi departmanmis donus alan?

alpon, 2 yıl önce - Alıntıya git

Bir arkadaşım duymuş hr için dün aranmış

Toplam 2674 mesaj
«122123124125126127128129130131132133134

ANKET
Hafta sonu 15 ilde uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?