Editörler : gubaz
«122123124125126127128129130131132133134
29 Haziran 2018 14:03

Excellci
Aday Memur

NEtwork/Core network için cevap alabilen var mı ? Buradan veya whatsapp grubundan

carllw, 2 yıl önce - Alıntıya git

Hocam 2. grup mülakatına gitmiştim core network için. Bu pazartesi bölge network operasyonları için şehir tercihi yapın diye mail geldi. Son durum bu

29 Haziran 2018 14:33

Usa1
Aday Memur

Arkadaş direktör değil gm demiş. Ben onun adına olumlu olduğunu düşünüyorum. Genel müdürün karşısına olmayacak birini çıkarmazlar. Çok olumsuz bir şey yaşanmadıysa teklif alması yakındır.

Umuutt06, 2 yıl önce - Alıntıya git
Direktör karşısına olmayacak birini çıkarmazlar bilgisi yanlış, ik dan gelen direkt bilgiye istinaden yazdığım o aşamada direktörün seninle çalışmak istemezse yapacak bir şey olmadığı. Bu arada aynı gün ayni direktörün yaptığı 7-8 görüşme var sadece 1-2 değil. Arkadaşım direktöre sormuş kaç kişi alacaksınız ekibinize diye bir şey söyleyemem söylemem spekülasyon oluşturur sen başkasına söylersen demiş. Hayırlısı olsun demiş çıkışta da her hangi bir olumluluk belirtisi göstermediğini söyledi arkadaşım aksine olumsuz olduğu yönünde izlenim oluşmuş kendisinde.
29 Haziran 2018 14:35

Usa1
Aday Memur
Direktör karşısına olmayacak birini çıkarmazlar bilgisi yanlış, ik dan gelen direkt bilgiye istinaden yazdığım o aşamada direktörün seninle çalışmak istemezse yapacak bir şey olmadığı. Bu arada aynı gün ayni direktörün yaptığı 7-8 görüşme var sadece 1-2 değil. Arkadaşım direktöre sormuş kaç kişi alacaksınız ekibinize diye bir şey söyleyemem söylemem spekülasyon oluşturur sen başkasına söylersen demiş. Hayırlısı olsun demiş çıkışta da her hangi bir olumluluk belirtisi göstermediğini söyledi arkadaşım aksine olumsuz olduğu yönünde izlenim oluşmuş kendisinde.
Usa1, 2 yıl önce - Alıntıya git
Pardon ben direktör olarak cevaplamışım* siz de genel müdür demişsiniz
29 Haziran 2018 14:53

winter793

Keşke red maili atsalar da böyle beklemek zorunda kalmasak arkadaşlar :(

29 Haziran 2018 15:08

alpon
Aday Memur

yanı bende dss te ıkıncı grup mulakatına gırdım ayın 4 unde hala donus olmadı ya saka gıbı :(

29 Haziran 2018 18:18

industrialengineers
Aday Memur
Usa1, 2 yıl önce - Alıntıya git

Benim 2. mülakatımda departman direktörü vardı, bire bir mülakatımı ise genel müdür ile gerçekleştirdim. Bakalım artık.

Bana İK'nın vermiş olduğu bilgi ise, iş tekliflerinin temmuzun ilk haftası, olumsuz dönüşlerin ise 2. veya 3. haftası yapılacağı yönünde.

30 Haziran 2018 19:37

Eeeng123
Aday Memur

Business Analytics solutions, crm development için birebir mülakata katılan oldu mu acaba?

01 Temmuz 2018 00:10

Hukukgnc

Hukuk departmanı için mülakata katılan oldu mu?

02 Temmuz 2018 21:09

carllw

Network/Core network için aranan oldu mu ?

03 Temmuz 2018 17:18

Dmlt
Kapalı

Merhaba arkadaşlar sizi kendi sürecimle ilgili bilgilendirmek isterim. Benim grup mülakatlarından sonra iki tane daha görüşmem oldu ikisi de bireyseldi. Biri mayısın son haftası diğeri de bayramdan sonraydı. Dün de teklif aldım. Bu hafta içi teklifler devam edecekmiş. Eğer sonuçlanmasını bekleyenler varsa bu hafta içi sonuçlanacaktır. Umarım iyi haberler alırsınız.

03 Temmuz 2018 17:31

alpon
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar sizi kendi sürecimle ilgili bilgilendirmek isterim. Benim grup mülakatlarından sonra iki tane daha görüşmem oldu ikisi de bireyseldi. Biri mayısın son haftası diğeri de bayramdan sonraydı. Dün de teklif aldım. Bu hafta içi teklifler devam edecekmiş. Eğer sonuçlanmasını bekleyenler varsa bu hafta içi sonuçlanacaktır. Umarım iyi haberler alırsınız.

Dmlt, 2 yıl önce - Alıntıya git

hangi departmandi sizin?

03 Temmuz 2018 21:12

Jacobiyen
Aday Memur

Beni de dss departmanı(dss içinde finans kısmı) için 25i haziranda mülakata çağırmışlardı. 2. bireysel görüşmeyi henüz yapmadım. 1 hafta oldu henüz erken mi bilmiyorum ama aramadılar.

03 Temmuz 2018 23:11

alpon
Aday Memur

Beni de dss departmanı(dss içinde finans kısmı) için 25i haziranda mülakata çağırmışlardı. 2. bireysel görüşmeyi henüz yapmadım. 1 hafta oldu henüz erken mi bilmiyorum ama aramadılar.

Jacobiyen, 2 yıl önce - Alıntıya git

2. Grup mülakatına girdiğiniz mi hani yöneticilerle olan grup mulakatına ?

03 Temmuz 2018 23:44

Jacobiyen
Aday Memur

2. Grup mülakatına girdiğiniz mi hani yöneticilerle olan grup mulakatına ?

alpon, 2 yıl önce - Alıntıya git

evet 2. grup mülakatına da katıldım, bu sonraki adımdı yani ilk bireysel görüşme. Direkt bölüm yöneticisi ile görüşmem oldu bireysel. Anladığım kadarıyla herkes 2 kez bireysel görüşmeye çağırılıyor değil mi?

03 Temmuz 2018 23:56

alpon
Aday Memur

evet 2. grup mülakatına da katıldım, bu sonraki adımdı yani ilk bireysel görüşme. Direkt bölüm yöneticisi ile görüşmem oldu bireysel. Anladığım kadarıyla herkes 2 kez bireysel görüşmeye çağırılıyor değil mi?

Cagırlanda var cağrılmayanda sizin okudugunuz bolum neydi acaba?

03 Temmuz 2018 23:59

Paretoptima
Aday Memur
Kurumsal satış için ikinci bireysel mülakata çağırılan ya da teklif alan var mı arkadaşlar?
04 Temmuz 2018 01:24

Jacobiyen
Aday Memur

dss departmanı finans bölümüydü benimki

04 Temmuz 2018 02:50

Jacobiyen
Aday Memur

pardon yanlış anlamışım bölümümü sormuşsunuz, bilgisayar mühendisliği benimki.

04 Temmuz 2018 10:02

alpon
Aday Memur

pardon yanlış anlamışım bölümümü sormuşsunuz, bilgisayar mühendisliği benimki.

hayirlisi olsun ozaman :) bence bir daha cagirmazlar

04 Temmuz 2018 10:27

ddamayildizz
Aday Memur

Dmlt, 2 yıl önce - Alıntıya git

Merhabalar, öncelikle tebrikler, bu kadar yoğun bir elemeden çıkabilmek bence büyük bir başarı, umarım sürecin devamı da istediğiniz şekilde sonuçlanıyordur.

Sizin için sakıncası yoksa teklif aldığınız birim ve departmanı paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Son olarak teklifler mail yoluyla mı telefon ile mi oluyor? Süreç zarfında tecrübeleyen adaylar haricinde bilgi alabildiğimiz bir yer olmadığı için sizin tecrübeleriniz bizim için kılavuz niteliğinde olacak :)

Toplam 2674 mesaj
«122123124125126127128129130131132133134

ANKET
Hafta sonu 15 ilde uygulanacak olan sokağa çıkma kısıtlamasının kaldırılmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?