Editörler : gubaz
«122123124125126127128129130131132133134
12 Temmuz 2018 14:07

birinfazcıydıkendisi
Aday Memur

TOTEM yapıyordum kimseciklere söylemedim kuzenim öğrendi kesin olmayacak bu iş oyy oyy :D

12 Temmuz 2018 17:42

zeyno6392
Aday Memur

Bu ayın sonuna kadar aramalar devam edecekmiş arkadaşlar. Temmuz ayı tüm aramalar tamamlanacakmış

12 Temmuz 2018 19:02

Hukukgnc

Hukuk departmanı için olumsuz mail geldi.

12 Temmuz 2018 22:21

engineurindustrielle
Aday Memur

Bu ayın sonuna kadar aramalar devam edecekmiş arkadaşlar. Temmuz ayı tüm aramalar tamamlanacakmış

zeyno6392, 2 yıl önce - Alıntıya git

Kimi bu hafta son kimi bu ay son diyor :) Sen nerden duydun acaba boşa umut olmasın insanlara..

13 Temmuz 2018 09:00

zeyno6392
Aday Memur

Turkcellde çalışan birinden öğrendim, kesin bilgi bu ayın sonuna kadar umudunuzu kaybetmeyin :)

13 Temmuz 2018 18:33

trkcll1

Arkadaşlar şimdi teklif aldım ben de, teklifler devam ediyor.

13 Temmuz 2018 19:08

Paretoptima
Aday Memur

Arkadaşlar şimdi teklif aldım ben de, teklifler devam ediyor.

trkcll1, 2 yıl önce - Alıntıya git
Hayırlı olsun hocam, departmanınız nedir ve mülakat süreciniz nasıl işlemişti?
13 Temmuz 2018 19:46

trkcll1

Teşekkür ederim. 2 kez grup mülakatı, 1 kez de genel müdür mülakatına girdim finans departmanı için

14 Temmuz 2018 12:09

Excellci
Aday Memur

Teşekkür ederim. 2 kez grup mülakatı, 1 kez de genel müdür mülakatına girdim finans departmanı için

trkcll1, 2 yıl önce - Alıntıya git

Tebrikler öncelikle. Genel müdür görüşmesi nasıl geçti peki? Teknik ağırlıklı mı yoksa sohbet havasında mı? Kaç dakika sürdü ortalama?

14 Temmuz 2018 21:26

engineurindustrielle
Aday Memur

2.grup mülakatına giren , fakat ne olumlu ne olumsuz geri dönüş almayan var mı benim gibi :)

15 Temmuz 2018 16:59

coligij

Hukuk departmanı için olumsuz mail geldi.

Hukukgnc, 2 yıl önce - Alıntıya git
Mülakata ne zaman girmiştiniz acaba? Mail kaç gün sonra geldi?
16 Temmuz 2018 14:06

FreshEng
Aday Memur

Sürecin devam edip etmediğini anlayabilmemiz için olumlu olumsuz geri dönüş alanlar yazabilir mi?

16 Temmuz 2018 14:21

alpon
Aday Memur

Arkadaslar merhaba surec devam ediyo. Eger icerden bi tanidiginiz varsa referans alabilirsiniz. Malesef burda da referans olayi on plana cikiyo. Eger yoneticiyi tanidiginiz bir yakininiz varsa hic durmayin surec bitmeden hemen irtibat kurun.

16 Temmuz 2018 15:04

rocketfor
Aday Memur

Arkadaslar merhaba surec devam ediyo. Eger icerden bi tanidiginiz varsa referans alabilirsiniz. Malesef burda da referans olayi on plana cikiyo. Eger yoneticiyi tanidiginiz bir yakininiz varsa hic durmayin surec bitmeden hemen irtibat kurun.

alpon, 2 yıl önce - Alıntıya git

Siz teklif aldınız mı?

16 Temmuz 2018 23:28

hakyemek
Kapalı

torpil hoş bir şey olsa insanlar bu kadar şikayet etmezdi heralde? herkesin ana sıkıntısı bu, başaramadıysanız, başaramadığınızı kabul edin. İnsanların hakkını yemekten vazgeçin.

merak eden arkadaşlar için süreç devam ediyor, bugün teklif aldım.

17 Temmuz 2018 02:28

FreshEng
Aday Memur

torpil hoş bir şey olsa insanlar bu kadar şikayet etmezdi heralde? herkesin ana sıkıntısı bu, başaramadıysanız, başaramadığınızı kabul edin. İnsanların hakkını yemekten vazgeçin.

hakyemek, 2 yıl önce - Alıntıya git

Torpil konusunda aynı fikirde olmakla beraber, hangi departmandan teklif aldığınızı ve sürecinizde hangi mülakatlara katıldığınızı söyleyebilir misiniz?

17 Temmuz 2018 08:31

alpon
Aday Memur

hakyemek, 2 yıl önce - Alıntıya git

hak yemek değil insanları bilgilendiriyorum. Zaten uygun görmeselerdi teklif etmezlerdi. Sonuçta iki eşit aday varsa tabiki de tanıdıklarını alırlar. Bu kadar basit :)

17 Temmuz 2018 08:33

alpon
Aday Memur

Torpil konusunda aynı fikirde olmakla beraber, hangi departmandan teklif aldığınızı ve sürecinizde hangi mülakatlara katıldığınızı söyleyebilir misiniz?

FreshEng, 2 yıl önce - Alıntıya git

Ben digital servislerden girmiştim ama finanstan teklif aldım. 2 grup mülakatı ve bir yönetici görüşesi yaptım.

17 Temmuz 2018 08:35

alpon
Aday Memur

hak yemek değil insanları bilgilendiriyorum. Zaten uygun görmeselerdi teklif etmezlerdi. Sonuçta iki eşit aday varsa tabiki de tanıdıklarını alırlar. Bu kadar basit :)

affedersiniz ben bana sordunuz sandım.

17 Temmuz 2018 20:44

uye434
Aday Memur

Bugün sürecimin en sonunun en sonu aşama olan mülakattan çıktıktan yarım saat sonra olumsuz mail geldi, allah kimseye göstermesin çok acı gerçekten. Olumsuz mail gelmeyenler umudunu yitirmesin.

Toplam 2674 mesaj
«122123124125126127128129130131132133134

ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?