Editörler : F16 Gökçen
«122123124125126127128129130131132133134

dilligaf
Aday Memur
26 Temmuz 2018 18:26

teşekkür ederim cevabınız için gelişme olursa, aranan olursa buradan paylaşırsa sevinirim.

Malum plan yapmaya çalışıyorum ama sözleşme tarihi belli olmadığından elim kolum bağlı.

Usa1, 6 yıl önce
Telefonda 30 Temmuz-1 Ağustos arası 3 gün yapmayı planlıyoruz, bu hafta için size bilgilendirme araması yapabiliriz demişlerdi ama ben aranmadım henüz konuyla ilgili. 30 Temmuz da pazartesi günü planlarında değişiklik olmuş olabilir diye düşünüyorum.

ireneadlerrr
Aday Memur
26 Temmuz 2018 23:55

genç hukukçu kadrosu için grup mülakatına girenler var mı burada? 2 hafta içinde dönüş yaparız demişlerdi 3 hafta oldu ses seda yok... olumlu/olumsuz aranan var mı?

gnchukucubasvuru
Aday Memur
27 Temmuz 2018 14:33

ben de aynı durumdayım. en geç iki hafta demişlerdi. ya olumlu dönüşleri yaptıları bizlere olumsuz dönecekler ya da çoook geciktiler.

ireneadlerrr, 6 yıl önce

genç hukukçu kadrosu için grup mülakatına girenler var mı burada? 2 hafta içinde dönüş yaparız demişlerdi 3 hafta oldu ses seda yok... olumlu/olumsuz aranan var mı?

Usa1
Aday Memur
27 Temmuz 2018 15:02

Staj dışında, tam zamanlı çalışma geçmişi olmayanlar için 4-10. maddelerdeki evraklar gerekli değil, değil mi? Yani sağlık raporu istememişler, sadece akciğer film raporu var ??

ireneadlerrr
Aday Memur
27 Temmuz 2018 15:16

Olumsuz düşünmek istemiyorum, grup mülakatından önce hem olumlu hem olumsuz dönüşleri aynı zamanda yaptılar. Yani bence olumlu veya olumsuz bir dönüş yapılmadı grup mülakatından sonra. Benim mülakatım iyi geçmişti ve bir sonraki aşamanın ne olacağını merak ediyorum. Bir de mülakata hemen birkaç gün içinde çağırdıkları için plan da yapamıyorum, bir an önce bir dönüş gelse de önümüze baksak keşke.

gnchukucubasvuru, 6 yıl önce

ben de aynı durumdayım. en geç iki hafta demişlerdi. ya olumlu dönüşleri yaptıları bizlere olumsuz dönecekler ya da çoook geciktiler.

gnchukucubasvuru
Aday Memur
27 Temmuz 2018 15:19

Bir sonraki aşama GM ya da direktör görüşmesi olacakmış, zaten son aşama. Ben bir hafta sonra telefoumun bile çekmeyeceği bi yere gidiyorum inşallah o zamana kadar bi dönüş yaparlar :) İçeride çok fazla referansa dayalı seçim yapıldığına dair çalışan bir arkadaşımdan duyum aldım. Öyle bir durumum olmadığı için ben çok ümitli değilim açıkçası. Sizi üzmek istemem ama herhalde her şeye hazırlıklı olmak gerekiyor.

ireneadlerrr, 6 yıl önce

Olumsuz düşünmek istemiyorum, grup mülakatından önce hem olumlu hem olumsuz dönüşleri aynı zamanda yaptılar. Yani bence olumlu veya olumsuz bir dönüş yapılmadı grup mülakatından sonra. Benim mülakatım iyi geçmişti ve bir sonraki aşamanın ne olacağını merak ediyorum. Bir de mülakata hemen birkaç gün içinde çağırdıkları için plan da yapamıyorum, bir an önce bir dönüş gelse de önümüze baksak keşke.

ireneadlerrr
Aday Memur
27 Temmuz 2018 15:58

Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Benim de önümde kapıları açtıracak bir referansım yok, hakkımızla bir yerlere gelebiliriz umarım. Siz yeni mezun veya stajyer misiniz? Ben yeni mezunum henüz stajımı dahi başlatmadım, merak ediyorum burada çalışmamız yasal staj yerine mi geçecek diye

Bir sonraki aşama GM ya da direktör görüşmesi olacakmış, zaten son aşama. Ben bir hafta sonra telefoumun bile çekmeyeceği bi yere gidiyorum inşallah o zamana kadar bi dönüş yaparlar :) İçeride çok fazla referansa dayalı seçim yapıldığına dair çalışan bir arkadaşımdan duyum aldım. Öyle bir durumum olmadığı için ben çok ümitli değilim açıkçası. Sizi üzmek istemem ama herhalde her şeye hazırlıklı olmak gerekiyor.

gnchukucubasvuru
Aday Memur
27 Temmuz 2018 16:02

Ben stajyer avukatım ilk altı ayım bitti. Kabul edilmeniz durumunda sizi Turkcell'in dışarda işbirliği yaptığı ofislerden birinde staj yapıyor olarak gösteriyorlar ama Tcell çalışanı oluyorsunuz, yani elbette staj yerine geçecek merak etmeyin. Umarım hayırlısı olur, sürecin bu kadar uzun ve çetrefilli olması benim biraz hevesimi de kaçırdı açıkçası, NASA'ya astronot alacak olsalar bu kadar sürmezdi herhalde.

ireneadlerrr, 6 yıl önce

Çok teşekkür ederim bilgilendirmeniz için. Benim de önümde kapıları açtıracak bir referansım yok, hakkımızla bir yerlere gelebiliriz umarım. Siz yeni mezun veya stajyer misiniz? Ben yeni mezunum henüz stajımı dahi başlatmadım, merak ediyorum burada çalışmamız yasal staj yerine mi geçecek diye

ireneadlerrr
Aday Memur
27 Temmuz 2018 16:17

Haklısınız, bir grup mülakatının açıklanması nasıl 1 ayı bulur ben de anlamadım. Bir de aynı zamanda GNCYTNK kapsamında diğer alımlar yapılıyor o kısım bitmiş bile. Sadece hukuk bölümü bu zamana kaldı.

Ben stajyer avukatım ilk altı ayım bitti. Kabul edilmeniz durumunda sizi Turkcell'in dışarda işbirliği yaptığı ofislerden birinde staj yapıyor olarak gösteriyorlar ama Tcell çalışanı oluyorsunuz, yani elbette staj yerine geçecek merak etmeyin. Umarım hayırlısı olur, sürecin bu kadar uzun ve çetrefilli olması benim biraz hevesimi de kaçırdı açıkçası, NASA'ya astronot alacak olsalar bu kadar sürmezdi herhalde.

gnchukucubasvuru
Aday Memur
27 Temmuz 2018 16:26

Canınızı sıkmayın, her şey olacağına varıyor :)

ireneadlerrr, 6 yıl önce

Haklısınız, bir grup mülakatının açıklanması nasıl 1 ayı bulur ben de anlamadım. Bir de aynı zamanda GNCYTNK kapsamında diğer alımlar yapılıyor o kısım bitmiş bile. Sadece hukuk bölümü bu zamana kaldı.

Jacobiyen
Aday Memur
28 Temmuz 2018 01:28

Bu hafta salı günü ben de olumsuz mail aldım. Dss'ten finansman kısmına yönlendirilmiştim. Ve büyük ihtimalle de yedekler arasındaydım çünkü herkese olumsuz mailler giderken bana gelmemişti. Buradan bir arkadaş da söylemişti referans bulun diye, aynı bölüm için bekliyorduk kendisiyle de. Kendim için konuşmam gerekirse nasıl bir şekilde elendim bilmiyorum fakat umarım son aşamada işin sonuna bu kadar yaklaşmışken sadece referansla girilmemiştir açık pozisyonlara. Hatta inşallah referansı olmayan arkadaşları alırlar. Diğer türlü o mülakatlar boşuna yapılıyor çünkü. Mülakatlara gelip gidip bu pozisyonu hak edip de referansı olmayana böyle bir şey yapılması büyük haksızlık. Umarım bekleyen ve "referansı olmayan" arkadaşlarım hakkıyla elde ederler istedikleri pozisyonları.

30 Temmuz 2018 16:04

Grup mülakatına çağırmak için arayan numara kayıtlı ise, bilgi almak için arayabilirsiniz.

ireneadlerrr, 6 yıl önce

ireneadlerrr
Aday Memur
31 Temmuz 2018 21:59

Aradım ama aradığınız numara kullanılmamaktadır dedi, bilemiyorum

coligij, 6 yıl önce

Grup mülakatına çağırmak için arayan numara kayıtlı ise, bilgi almak için arayabilirsiniz.

alpon
Aday Memur
08 Ağustos 2018 16:55

Arkadaslar sozlesme icin aranan oldu mu tarihler falan mi degisti?

Usa1
Aday Memur
08 Ağustos 2018 20:34

İmzaladım ben ama belki devam ediyordur
alpon, 6 yıl önce

Arkadaslar sozlesme icin aranan oldu mu tarihler falan mi degisti?

alpon
Aday Memur
08 Ağustos 2018 22:17

Ben yurtdisinda oldugum icin surecim aksadi ve sizin bir sonraki imza zamaninda alalim dediler. Acaba siz hangi gun imzaladiniz? Bide teklif aldiktan ne kadar zaman sonra tekrar aradilar?

Usa1, 6 yıl önce
İmzaladım ben ama belki devam ediyordur

Usa1
Aday Memur
08 Ağustos 2018 22:51

9 temmuz teklif aldım. 1 Ağustos sözleşme imzalama tarihi grup halinde imzalandı zaten 15-20 kişi vardı sanırım
alpon, 6 yıl önce

Ben yurtdisinda oldugum icin surecim aksadi ve sizin bir sonraki imza zamaninda alalim dediler. Acaba siz hangi gun imzaladiniz? Bide teklif aldiktan ne kadar zaman sonra tekrar aradilar?

alpon
Aday Memur
09 Ağustos 2018 10:56

Yanit icin tesekkur ederim :) peki 9 temmuzdan sonra evrak listesi ne zaman geldi? Evrak icin nezaman telefonla ulastilar size?

Usa1, 6 yıl önce
9 temmuz teklif aldım. 1 Ağustos sözleşme imzalama tarihi grup halinde imzalandı zaten 15-20 kişi vardı sanırım
14 Ağustos 2018 10:53

genç hukukçu için toplu mülakat sonucunu öğrenen var mı?

gnchukucubasvuru
Aday Memur
14 Ağustos 2018 11:22

hayır, bu noktadan sonra olumlu dönüş olacağını sanmıyorum

medellincartel, 6 yıl önce

genç hukukçu için toplu mülakat sonucunu öğrenen var mı?

Toplam 2680 mesaj
«122123124125126127128129130131132133134

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi