Editörler : gubaz
«122123124125126127128129130131132133134
14 Ağustos 2018 11:40

medellincartel

hayır, bu noktadan sonra olumlu dönüş olacağını sanmıyorum

gnchukucubasvuru, 2 yıl önce - Alıntıya git

Ankara'da olan toplu mülakat 27 temmuzda yapıldı.. Olumsuz da olsa geri dönüş yapmıyorlar mı ?

14 Ağustos 2018 13:51

gnchukucubasvuru
Aday Memur

Ankara'da olan toplu mülakat 27 temmuzda yapıldı.. Olumsuz da olsa geri dönüş yapmıyorlar mı ?

medellincartel, 2 yıl önce - Alıntıya git

yapacaklarını söylemişlerdi ama gelmedi bir haber

15 Ağustos 2018 13:39

medellincartel

yapacaklarını söylemişlerdi ama gelmedi bir haber

gnchukucubasvuru, 2 yıl önce - Alıntıya git

Cevap için teşekkür ederim. Genç hukukçu pozisyonu için olumlu/olumsuz geri dönüş alan olursa buraya yazalım, bilgi kirliliği olmasın.

28 Ağustos 2018 23:32

Gencgugukcu
Aday Memur

Açıkçası Genç Hukukçu süreci ile hayal kırıklığına uğratmış MT programıdır.

28 Ağustos 2018 23:48

Gencgugukcu
Aday Memur

Açıkçası Genç Hukukçu süreci ile hayal kırıklığına uğratmış MT programıdır.

Gencgugukcu, 2 yıl önce - Alıntıya git

Çünkü süreç çok defa gereksiz uzatılmış ve her uzatılmasında başvuran adaylara yetersiz yapılan açıklamalarla sürüncemede bırakılmıştır. Örnek verecek olursam Nisan ayında yapılan "Talent Roaming" etkinliğinde grup mülakatlarının Haziran başında yapılacağı bireysel mülakatların ise 24 haziran'da yapılacağı söylense de grup mülakatları ancak 5 Temmuz'da yapılabilmiş bu durum ise adaylara sadece mülakattan 2 gün önce aranarak bildirilmiştir (açıkçası şehir dışından gelenlerin hiç düşünülmediğini düşünüyorum). Grup mülakatlarında en geç 2 hafta içerisinde olumlu yahut olumsuz dönüşün adaylara iletileceği söylense de grup mülakatlarının üzerinden neredeyse geçen zaman 2 aya yaklaşmış ve hala herhangi bir dönüt taraflarından bekleyen adaylara yapılmamıştır. Açıkçası yapılan tanıtım etkinliğinde hukukçular neden bizi seçmeli şeklinde iddialı söylemlerinizden sonra işe alım sürecinde bu şekilde gayri şeffaf tutumunuz ciddiyetten fazlasıyla uzak olduğunuzun en aşikar örneğidir.

Ben stajımı şu an gayet iyi bir ofiste sürdürmekteyim. Buraya bunları yazmamın temel nedeniyse başvuru sürecinde burada yazılanlara bakarak başvuruya karar vermemdi. Benden sonra da bu sürece yeni dönemlerde başvuran arkadaşlarımız olacaktır ve buralara bakacaklardır diye gözlemlerimi aktarmak istedim. En azından genç hukuk için iyileştirmeler yapılarak gelecek yıllarda böyle amatör bir işe alım süreçleri olmaz ve hukukçular stajlarını böyle şirketlerin dönütlerini bekleyerek ellerindeki daha başka fırsatlardan olmasınlar isterim.

Eğer günün birinde olurda ya bizim başvuran hukukçularımız vardı şunlara olumlu yahut olumsuz bir dönüş yapalım derlerse söz bu yazımı da editleyeceğim. :)

06 Eylül 2018 14:38

ireneadlerrr
Aday Memur

genç hukukçu seçmelerine katılıp olumlu dönüş alan var mı çok merak ediyorum, sanırım herkese olumsuz dönüş yapıldı

17 Eylül 2018 22:31

mehmeterdogn
Aday Memur
Cuma günü beni Turkcell'den aradılar. Sivas ili için İş geliştirme uzmanı olarak düşünür müsünüz? Diye sordular. Nedir ne değildir bilmiyorum
13 Ekim 2018 20:47

ABC0642
Yasaklı

Arkadaşlar e ticaret ve dropshopping işiyle meşgulum ilgilenen arkadaşlar özelden yazabilir

22 Ocak 2019 12:04

exalans
Aday Memur

2019 Turkcell GNCYTNK Başvuruları başlamış;

Arkadaşlar merhaba, genç yetenek başvurular başlamış yeni mezunların, lisans son sınıf, yüksek lisans veya doktora öğrencisiysen GNÇYTNK ile tam zamanlı çalışma fırsatı seni bekliyor,

bir incelemenizi tavsiye ederim

SON BAŞVURU TARİHİ 18 şubat 2019

https://kariyer.turkcell.com.tr/S/Job?jobId=ed34ec24-990a-e911-810b-00155daa160a

23 Ocak 2019 09:31

Bsra5252
Aday Memur

2019 Turkcell GNCYTNK Başvuruları başlamış;

Arkadaşlar merhaba, genç yetenek başvurular başlamış yeni mezunların, lisans son sınıf, yüksek lisans veya doktora öğrencisiysen GNÇYTNK ile tam zamanlı çalışma fırsatı seni bekliyor,

bir incelemenizi tavsiye ederim

SON BAŞVURU TARİHİ 18 şubat 2019

https://kariyer.turkcell.com.tr/S/Job?jobId=ed34ec24-990a-e911-810b-00155daa160a

exalans, 1 yıl önce - Alıntıya git

Arkadaşlar bu ilan için whatsapp grup açtım kimlere dönüş sağlandı mulakatlar surec nasil olucak bilgi paylaşımları yaparız gelmek isteyenler icin link https://chat.whatsapp.com/IG1ApXkMHw5HC7dRv7io3y

11 Mart 2019 18:40

mamurlr
Aday Memur

https://chat.whatsapp.com/FDSlup8W7rjHOyyzKsN9YI

YARDIMLAŞMA İÇİN WHATSAPP GRUBU

Arkadaşlar yardımlaşma için bir whatsapp grubu kurduk. Siz de katılabilirsiniz. Geçen sene grup mülakatlarına katılmış biri olarak bu konuda kendi tecrübelerimi de paylaşabilirim.

Bir tane daha grup var ama hatırladığım kadarıyla şuan grupta yönetici olanlardan geçen seneki whatsapp grubunda herkes telefonun başında haber beklerken 3 kişilik arkadaş grubuymuş gibi 256 kişinin olduğu gruptan birbirine sarma fotoğrafı atıp sohbet edenlerden, insanlar dalgaya alanlardan var.

Bu nedenle sadece haberleşme ve yardımlaşma yapmak için bu grubu kurduk

20 Ocak 2020 20:58

etuuck
Aday Memur

Bu senenin başvurularında herhangi bir dönüş alan var mı acaba?

22 Ocak 2020 00:28

elfaruq
Aday Memur

gercekten efsane bi program en guzel yeni mezun programlaridan turk telekom turkcell thy denilebilir hem maas hem sosyal haklar acisindan keske kazansakta nerde

24 Ocak 2020 19:44

Evernight
Aday Memur

gercekten efsane bi program en guzel yeni mezun programlaridan turk telekom turkcell thy denilebilir hem maas hem sosyal haklar acisindan keske kazansakta nerde

elfaruq, 2 ay önce - Alıntıya git

Evet maddi olarak çok güzel imkanları var bu üç kurumun :D

Ama bu üç kuruma işe alım yapan mental ik yı biraz araştırırsanız kimlerin alındığınıda anlarsınız :) Ona göre tamamen maddi boyuta bakmayın bence.

26 Ocak 2020 21:41

çokooprens
Aday Memur

Evet maddi olarak çok güzel imkanları var bu üç kurumun :D

Ama bu üç kuruma işe alım yapan mental ik yı biraz araştırırsanız kimlerin alındığınıda anlarsınız :) Ona göre tamamen maddi boyuta bakmayın bence.

Evernight, 2 ay önce - Alıntıya git

Ah ah canım ülkem ne zaman düzelecek çok merak ediyorum.

Lafa gelince herkes müslüman hemde tencerinin dibini sıyırarak ama iş adaletli işleme gelince herkes işine göre yapıyor.

Liyakat sıfır :)

05 Mart 2020 20:06

pulinalova
Aday Memur

şehir tercihi nasıl oluyor süreç hakkında bilgi verir misiniz

05 Mart 2020 20:26

iktisat07
Aday Memur

Programın içeriği nedir

Toplam 2677 mesaj
«122123124125126127128129130131132133134

ANKET
Çalıştığınız kamu kurumunda, dönüşümlü veya uzaktan çalışmaya geçildi mi?