Editörler : F16 Gökçen
28 Nisan 2016 11:03

Tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı

Arkadaşlar bu konu hakkında bilgisi olan varsa aydınlatılmak istiyorum . İzmir'de en iyi eğitim kurumu neresidir. Bu işi yapan var mı? Bayanların da gayet iyi yapabileceği bir işmiş. Kpss beklemekten gına geldi. Bu arada özelden yürümeyin lütfen.

28 Nisan 2016 12:05

buradan özelden yürüyenler mi var :D:D:D vah vatandaşın haline :D:D

fatmacicek
Aday Memur
28 Nisan 2016 12:35

ohoooo mesaj kutumu bir görsen

fatmacicek
Aday Memur
28 Nisan 2016 16:24

Yok mu bilen :/

fatmacicek
Aday Memur
29 Nisan 2016 09:38

hu huuu

shiftmn
Kapalı
29 Nisan 2016 11:44

Allah yürü ya kulum diyor :D

paprikari
Kapalı
30 Nisan 2016 13:15

adrtürk tarafından çağırılmıştım ama gitmedim.kurum içi sınav ardından bakanlık sınavı...

allah üni mezunlarına uzun ömürler versin.

zira hayatları çalışmaktan değil sınava girmekten ibaret.

fatmacicek
Aday Memur
02 Mayıs 2016 16:11

adrtürk izmir'de yok sanırım. ben 2 firma arasında gidip geliyorum şu anda İzmir'de kesin kayıt yaptıracağım karar verdim. Baya da araştırma yaptım şu süre zarfında.Daha yeni bir alan olduğu için ilk girenler daima kalıcı da oluyor. Alacağım para da çok çok iyi çoğu yere göre. Kpss ile atansam daha az kazanırım. Napim yapçak bişi yok.

paprikari
Kapalı
03 Mayıs 2016 12:10

kolay gelsin bende doğru askere

Napim yapçak bişi yok :))

fatmacicek, 8 yıl önce

adrtürk izmir'de yok sanırım. ben 2 firma arasında gidip geliyorum şu anda İzmir'de kesin kayıt yaptıracağım karar verdim. Baya da araştırma yaptım şu süre zarfında.Daha yeni bir alan olduğu için ilk girenler daima kalıcı da oluyor. Alacağım para da çok çok iyi çoğu yere göre. Kpss ile atansam daha az kazanırım. Napim yapçak bişi yok.

fatmacicek
Aday Memur
31 Mayıs 2016 14:55

Arkadaşlar ben eğitimi başka yerden aldım aldım fakat burada yarışması varmış isteyen ücretsiz bu eğitimi kazanabilir.

https://www.facebook.com/uceakademi/posts/530723650448130?pnref=story

Toplam 9 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi