Editörler : oto-danisman-expert
07 Mayıs 2016 00:26

Kupon evlerimi ve arsami satiyorum

Eryaman 2.etapta metronun karşısında (100 metre), Göksu parkına 300 metre yürüme mesafesinde, tüm sosyal tesisler, alışveriş merkezi sitenin karşısında, elit bir sitenin içerisinde, dayalı döşeli 2 adet dairem satılıktır. Daireler 2 ayrı binada olup en manzaralı 14. ve 5. katlardadır. Mevcut kiracılar 750 ve 800 den oturmakta olup her ay kiralarını düzenli ödemektedirler. Evler 1+1 ve 50 m2 dir. Daire fiyatına göre çok iyi kira getirisi olan dairelerimi çok uygun fiyata satıyorum. Fiyatı düşük olmasına rağmen kira getirileri oldukça yüksektir. Her bir daire için ayrı ayrı en fazla 60 ve 72 bın TL civarı kredi çekilebilir. İlgili sitede giriş katlar 115.000 satılırken ben 2 dairemi de aynı fiyattan son (pazarlıksız) 110.000 TL ye satıyorum.

Arsam ise Kazan İlçesi Saray Bölgesinde kısa zamanda çok kazandıracak yatırımlık hissedir. 3647 ada 2 parseldir. Benim hissem 260 m2 sanayi hissesi yani imarlıdır. Yakınından 50 metrelik bulvar yolu geçmekte olup asvalt dökülmek üzeredir. Kazan belediyesinin sitesinde ada parsel yazarak arsanın tam yerini görebilirsiniz. O bölgedeki fabrikalara yakın yerde, merkezi konumda olup Bolu Çimentonun 50 metre yakınındadır. İlgili yerde de arsaların m2 si 250-400 arası satılırken ben m2 si 192 den toplamda son (pazarlıksız) 50.000 TL ye satıyorum. Her sene üzerine koyarak artar.

Acil olduğu için bu fiyatlara indirdim. Bilgi için evet ama pazarlık için lütfen aramayın.

Bende devlet memuruyum, alacak arkadaşlar hayrını görsün. Tel No: 0505 677 97 20

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi