Editörler : crops35
11 Mayıs 2016 21:25

İşkur personeli

arkadaslar merhabalar ben bir ilkogretim okulunda kadroluyum okulumuzda 16 sinif var ama mudur tuturmus iskurlu bayana 1 sinif vermis ogretmenler odasi ve mudur ve mudur yardimcisi odasi birde surekli kendine kahvalti hazirlatiyor bayana mudur ben de ciktim mudurun yanina bu kadin senin keyfinin kahyasi degil deyip gectim biz depoyu duzeltioruz disarinin coplerini aliyoruz supuruyoruz kadindada bu saydigim isler var baskada birsey yok kadina cay demletiyor yok kahve yap bana yok ogretmenlere cay gotur demem oki ben nasil bir yol izliyecem bu ise itiraz edicem kadindan halinden memlun tabi bu arada simdiden tskler hayirli aksamlar

Gevle
Aday Memur
11 Mayıs 2016 23:18

Engelli Kadrosunda mısın normal mi??

Sultan-Süleyman
Aday Memur
12 Mayıs 2016 09:32

normal hocam

Gevle
Aday Memur
17 Mayıs 2016 16:42

Öncelikle sağlıklı olmanıza sevindim,bi sendika ile görüşün isterseniz..

gencosman42
Aday Memur
24 Mayıs 2016 10:35

Direk olarak iş paylaşımı yazısını iste ve adaletli davranmadığı için şikayet et!

ehbi-bikir
Aday Memur
02 Haziran 2016 13:02

aynısı benim de başıma geldi ama bulunduğum şehir küçük olunca adamlar bana sen buralı değilsin dedi il mem de aynı şekilde kendi adamlarını savunda mobbinge dahi maruz kaldım

bence yapman gereken askerde bi kural vardır arazi ol...

orhan_29
Aday Memur
09 Haziran 2016 15:14

iş bölümü için tebliğ yapılmışsa hiç bir şey yapamazsın ama öyle bir şey yoksa sana hiç bir şey yapamaz. sana tutanak tutar sende git işkur'a söyle sizden gelen çalışanları kendi hizmetlerine kullanıyorlar de bak o müdürü nasıl zıplatıyorlar.

hoppalayokya
Aday Memur
13 Haziran 2016 09:28

ARKADAŞIM ÖNCELİKLE BİZİM OKULDA 45 SINIF VAR İKİ HİZMETLİYİZ YAZIN İKİ AYRI OKULUN TEMİZLİĞİNİ 3 KİŞİ YAPIYORUZ.İŞKURLULAR ZATEN SÜRELİ ÇALIŞIYOR BENCE AMİRİNLE ÇATIŞMA ŞİKAYET FİLAN EN ALT SINIFIZ SONRA BİZE OLUR ZARARI.O KADIN GİDİNCE AMİRİNLE HOŞ SOHBET OL.ARADA MÜDÜRÜM ÇAY YAPAYIM MI YOK KAHVE İSTER MİSİNİZ DİYE SOR. BİR AN ÖNCEDE ÇALIŞIP YÜKSELMEYE BAK.MALESEF BANA GÖRE YAPACAK BİR ŞEY YOK. BENCE SAKIN AMİRİNİ ŞİKAYET ETME. BİR DE DÜŞÜNÜP DURDUKÇA DAHA ÇOK RAHATSIZ OLURSUN. BİR KADININ SİZİN İŞİNİZE FAYDASI ÇOK OLMAZ GENE AĞIR İŞİ ERKEKLER YAPIYOR. AZICIK YARDIM İÇİN SAKIN AMİRİNLE TERS DÜŞME. YOKSA HAFTASONU BİLE GETİRİR OKULA SENİ ÇALIŞTIRIR.ŞİMDİ SENİN GİBİ DİĞER HİZMETLİLER ŞİKAYET EDİYOR MU MÜDÜRÜ YOKSA SENİ Mİ FİŞEKLEYİP ŞİKAYET ET DİYORLAR ONA DA DİKKAT ET

cakmakmehmet2001
Şube Müdürü
16 Haziran 2016 11:12

müdür hiç birşey yapamaz diyemeyiz mobing uygular işin içinden çıkamaz hale gelirsin. çünkü görev tanımı yok. kaloriferinden lambasından temizliğinden nöbetinden boya badanasından tamirinden... böyle görev tanımı olursa biz çıkamayız işin içinden. o yüzden ters düşmemeye çalış. ben soruşturmayla sürgün oldum ondan dolayı yazıyorum size olanı yine bize oldu.

neolursa olsun müdürle ters düşmemeye çalış. Hizmetlinin görev tanımı yok... yarın bir gün o müdür gider başka müdür gelir. Adaletsizlik var gibi görünüyor fakat sen yapabiliyorsan sana ve o kadına verilen görev listesini eline al karşılaştır sonra değerlendirmeye al. sendika başkanıyla görüşürsün. zaten işkur bayan personel okul kapandığında işi bitiyor zaten az kalmış şurada sabret.

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi