Editörler : E.Kayı Han
19 Mayıs 2016 17:21

Gerçekten anlamıyorum nasıl oluyor bu?

Ben nerdeyse 27 olcam bir tane bile sevgilim olmamıştır,Ama 17-18 yaşındakiler nasıl teklif alıyor,el ele kol kola sevgilisiyle geziyor??

Ben de o yaşlarda oldum bana neden nasip olmadı?

Haşa ALLAH bilir tabi ama ben gerçekten sorgular oldum bu durumu..

erkamdeniz
Kapalı
19 Mayıs 2016 20:24

sukredilecek bir durum, belli ki ALLAH günahlardan muhafaza etmi?. belli ki nefsin pek ho?nut degil, nefis begenilmek, sevilmek ister cunku ama unutma nefsin senin dü?man?n. ak?betini dü?ünmeyen nefis anl?k hazza yönelik ya?ar ama sonra hep sonu husran olur

mutluluk9
Aday Memur
19 Mayıs 2016 22:09

ya aslında hayırlı değilse olmaması daha iyi tabi ama aile baskısı oluyor bende..mesela benden kaç yaş küçük kuzenim evlendi çocuğu yaşını aldı.o bile evlendi sen evdesin diye yükselmeler oluyor bana...şaştım kaldım.napcaımı bilmiyorum

erkamdeniz, 8 yıl önce
sukredilecek bir durum, belli ki ALLAH günahlardan muhafaza etmi?. belli ki nefsin pek ho?nut degil, nefis begenilmek, sevilmek ister cunku ama unutma nefsin senin dü?man?n. ak?betini dü?ünmeyen nefis anl?k hazza yönelik ya?ar ama sonra hep sonu husran olur

erkamdeniz
Kapalı
19 Mayıs 2016 23:36

aileler çocuklar?n?n evlili?ini gorev bildikleri için biran önce gerçekle?tirmek istiyor. ama sonuçta evlilik bu in?aallah ebediyen birlikte olacagin kisiyi seciyorsun, Rabbim hayirli zamanda hayirli kisiyle sonsuz olanin askini sonsuzlara kadar yasamayi nasip etsin.
Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi