Editörler : Adversary
«123124125126127128129130131132133134135
24 Kasım 2017 15:24

kostowass
Aday Memur

Arkadaslar ben matematık ıcın cozumlu soru bankası arıyorum ancak derece olarak bıraz daha orta zor arası pıyasada bulduklarımın cogu daha cok matematıgı az olanlar ıcın benım dershaneye gıtmek yada soru sorabılecegım bırı gıbı ımkanlarım yok matematıgımde fena sayılmaz ama gene de baslangıcı cozumlu bır kıtapla yapmak ıstyorum önerısı olan var mı

24 Kasım 2017 16:07

kostowass
Aday Memur

Son

24 Kasım 2017 16:38

mim1317
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar;

iki gün evvel pegem'in konu anlatımı ve soru bankası setinin bende olduğundan bahsedip benim

hocam yayınları ile ilgili soru sormuştum.

Ben konu anlatımına çok önem veren birisiyim.şöyle ki bir konuda bu kitapta bir bilgiyi öğrenirken diğer kitapta ekstra birşeyler yazabileceğini düşünürüm.

bunun için benim hocam yayınlarında konu anlatımı ve soru bankası setlerini aldım.ama bazılarınıaldığım siteye iade edeceğim.

size fikir vermesi açısından pegemle karşılaştırmalı yazıyorum.

öncelikle benim hocam yayınları matematik kitabını kesinlikle beğenmedim.artık sayısal mantık

sınavlarda önem kazanıyor.ilyas hocanın matematik kitabında geometri yok sayısal mantık yok

sadece matematik konuları.sınavda özgün sorular artarken ben kitabı sorular açısından da

yetersiz buldum

beğenmedim.

meşhur ramazan yetgin hocanın benim hocam yayınlarındaki kitabını çok beğedim.pegemde

güzeldi ama pegem de kompozisyon gibi tarih anlatırken ramazan hocanın maddeler halinde yazması daha hoşuma gitti.

coğrafyada pegem ile benim hocam'ın çok fazla farkı yok yani pegem de anlatım daha renkli daha detaylı ve kalın.benim hocamda engin hoca maddeler haliden güzel anlatmış.

vatandaşlıkta karar vermedim.ikisini de beğendim.

türkçede benim hocam yayınlarında öznur hocayı gerçekten çok beğendim ve detaylı buldum.

pegem'e göre anlatımını daha başarılı diyebilirim.

şimdilik düşüncelerim bu şekilde.

eğer sorularınız olursa müsait olunca yazmaya gayret edeceğim.

madito, 5 saat önce - Alıntıya git

@madito karşılaştırma için teşekkürler.

benim de pegem soru bankasıyla alakalı sorum olacaktı.

soruları kolaylaştırmışlar diye yorumlar okudum çözümlü kitap için, sizce kpss için düşük düzeyde mi bu basım yoksa yeterli gelir mi?

24 Kasım 2017 16:40

mim1317
Aday Memur

alıntı yapmışım uzun oldu, mesaj da düzenlenmedi.

24 Kasım 2017 18:52

tylerdurden54
Aday Memur

Arkadaslar ben matematık ıcın cozumlu soru bankası arıyorum ancak derece olarak bıraz daha orta zor arası pıyasada bulduklarımın cogu daha cok matematıgı az olanlar ıcın benım dershaneye gıtmek yada soru sorabılecegım bırı gıbı ımkanlarım yok matematıgımde fena sayılmaz ama gene de baslangıcı cozumlu bır kıtapla yapmak ıstyorum önerısı olan var mı

kostowass, 4 saat önce - Alıntıya git

Yargı kozmik oda mat güzel

24 Kasım 2017 19:04

madito
Aday Memur

@madito karşılaştırma için teşekkürler.

benim de pegem soru bankasıyla alakalı sorum olacaktı.

soruları kolaylaştırmışlar diye yorumlar okudum çözümlü kitap için, sizce kpss için düşük düzeyde mi bu basım yoksa yeterli gelir mi?

mim1317, 3 saat önce - Alıntıya git

pegem'in de soruları farklı tip olsa da çoğunluka birbirine benziyor.

benim karşılaştırma yazısı yazma amacım matematik hariç aman aman farklı birşeyler yok

demekti:)

araştırken doğru tercih yayınları,kitap mucidi yayınları ve uzmankariyer yayınlarına da

bakacağım.

matematik hariç benim hocam yayınlarını beğendim sayılır.ama sadece birini almak istiyorum

desen ramazan yetgin tarih konu anlatımını tavsiye ederim.

ama matematikte çokkk övülen bir kitap almayı planlıyorum.arkadaşım almış ondan inceledim.

"matematiğin kara kutusu".böyle konu anlatımı çok detaylı değil ama baya soru var.2 cilt ve içinde

5100 soru var.

Toplam 2686 mesaj
«123124125126127128129130131132133134135
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?