Editörler : Pangaea
12345678910111213»

ramazaneraydin
Aday Memur
27 Mayıs 2016 20:19

Teknoloji ve Tasarım

(Değişik: 26/01/2016 tarih ve 2 sayılı TTKK)

1. Endüstriyel Teknoloji Öğretmenliği

2. İş ve Teknik Eğitimi Öğretmenliği

3. Endüstri Ürünleri Tasarımı Bölümü (*)

4. Endüstriyel Tasarım Bölümü (*)

teknoya atanacaklar bunlar arkadaslar.

ramazaneraydin
Aday Memur
27 Mayıs 2016 20:21

Görsel Sanatlar

(Değişik: 14/08/2014 tarih ve 74 sayılı TTKK)

(Değişik: 18/08/2015 tarih ve 74 sayılı TTKK)

(Değişik: 18/09/2015 tarih ve 89 sayılı TTKK)

1. Resim Öğretmenliği

2. Resim - İş Öğretmenliği

3. Resim (*)

4. Geleneksel Türk Sanatları (*)

5. Geleneksel Türk El Sanatları (*)

6. Görsel Sanatlar Bölümü (*)

7. Resim Anasanat Dalı (*)

gorsel sanatlar siralamanizi bulmak icin bu 7 alani sececeksiniz.

hasat60
Aday Memur
27 Mayıs 2016 20:23

Tmm bunu gördüm ama geçen sene bu listede resim iş öğretmenligi var miydiki? Çünkü zaten geçen senede bu listede bizim branş yoktu diye hatırlıyorum.

ramazaneraydin, 8 yıl önce

Teknoloji ve Tasarım

hasat60
Aday Memur
27 Mayıs 2016 21:13

Eylül 2015 belgesine baktim bende yanlış mi hatırlıyorum diye ama dedigim gibi ona kalirsa bizim branş 2015 dede yoktu ama atamasi yapıldı

Teknoloji ve Tasarım

milimolo
Memur
27 Mayıs 2016 21:28

2010 mezunuyum benimde tek tas hakkım var

hasat60
Aday Memur
27 Mayıs 2016 21:42

Mevzuyu sizde biliyorsunuz sanirim ozaman. Tek tasa atanamadigimiz gibi bilgi bi duyum var mi sizdede

milimolo, 8 yıl önce

2010 mezunuyum benimde tek tas hakkım var

milimolo
Memur
27 Mayıs 2016 21:55

Yani bende öyle bir duyum yok açıkçası atabiliğimizi biliyorum 2016şubat atama kılavuzuna baktım orada atanamadığızı gösteren bişi okumadım fakat kafam karışık

hasat60, 8 yıl önce

Mevzuyu sizde biliyorsunuz sanirim ozaman. Tek tasa atanamadigimiz gibi bilgi bi duyum var mi sizdede

milimolo
Memur
27 Mayıs 2016 21:58

Nerden çıktı atanamadığımız anlamadım buna dair yazı vs nerde acaba varmı oyle bir belge falan

milimolo
Memur
27 Mayıs 2016 22:05

2016 şubat atama kılavuzunda şöyle bir acıklama var

İş Eğitimi (İş ve Teknik Eğitimi, Ev Ekonomisi, Ticaret)? alan öğretmenliğine, Talim ve Terbiye Kurulunun 12/07/2004 tarihli ve 119 sayılı kararı eki çizelgede kaynak gösterilen yükseköğretim programlarında 2009-2010 öğretim yılı ve daha önce öğrenim görüp mezun olanlar ile 2009-2010 öğretim yılından önce Resim-İş Öğretmenliği bölümünden mezun olanlar ile bu öğretim yılında adı geçen bölüme kayıtlı olup daha sonra mezun olanlar ?Teknoloji ve Tasarım? alanına başvuru yapabilecektir.

Diyor

hasat60
Aday Memur
27 Mayıs 2016 22:15

Buda gayet açık ve net yani atanabiliyoruz aydinlatici bilgi için teşekkürler. Bu konu ramazan isimli arkadaştan cikti eğer Paylaşimlari okursaniz anlarsınız

milimolo, 8 yıl önce

2016 şubat atama kılavuzunda şöyle bir acıklama var

İş Eğitimi (İş ve Teknik Eğitimi, Ev Ekonomisi, Ticaret)? alan öğretmenliğine, Talim ve Terbiye Kurulunun 12/07/2004 tarihli ve 119 sayılı kararı eki çizelgede kaynak gösterilen yükseköğretim programlarında 2009-2010 öğretim yılı ve daha önce öğrenim görüp mezun olanlar ile 2009-2010 öğretim yılından önce Resim-İş Öğretmenliği bölümünden mezun olanlar ile bu öğretim yılında adı geçen bölüme kayıtlı olup daha sonra mezun olanlar ?Teknoloji ve Tasarım? alanına başvuru yapabilecektir.

Diyor

milimolo
Memur
27 Mayıs 2016 22:21

Yanlış bir durum varsa belge ile aydınlatırsa sevinirim. En son 2016 şubat atama kılavuzunda yazan bu yani ortamı germenin anlamı yok

hasat60, 8 yıl önce

Buda gayet açık ve net yani atanabiliyoruz aydinlatici bilgi için teşekkürler. Bu konu ramazan isimli arkadaştan cikti eğer Paylaşimlari okursaniz anlarsınız

ramazaneraydin
Aday Memur
27 Mayıs 2016 22:49

bu konu benden mi cikmis yukariyi bir okuyun bakalim sayin hasat60

ben bu yaziya istinaden kilavuzu yolladim

şbBFR, 8 yıl önce

Atamaya kaynak olan tabloya baktıgınızda arkadaşlar,artık teknoloji ve tasarıma atanma Hakkı'mız yok.. Ocak ayı itibariyle yapılan değişiklikle kaldırmışlar o Hakkı.

muktefa
Aday Memur
27 Mayıs 2016 22:50

Arkadaşlar boş boş yorumlarda bulunmayın şuan itibari ile kaç yılında kayıt yaptırmış olursanız olun teknoloji tasarıma resim iş eğitimi bölümü öğretmenleri a tan mı yor

İş teknik eğitim diye bölüm varsa o a ta na cak

Ayrıca hepiniz 2009 öncesi mezun yada girişli olsanızda kusura bakmayın bu aynı bölümü okuduğunuz diğer kişilerede haksızlık resim iş eğitimi öğretmenleri hangi yıl mezun olursa olsun teknoloji tsarım olarak atanmalılar

Temel eğitim genel müdürlüğü teknoloji tasarım dersini belirlemiş orayı arayıp sorabilirsiniz kim atanıyor atanmıyor

Resim iş yoksa ataması nasıl yapılacak olmadığı yazmıyor diyr düşünmek saçma

Sınıf öğretmenliğindede demişki işte sınıf öğretmenliği mezunları atanır

Diğerleri yazmıyor diye onlar atanacakmı demek

Teknoloji tasarımdada sizlerinde yazdığı gibi resim iş eğitimi yook

milimolo
Memur
27 Mayıs 2016 22:54

Kaç yılında mezun olursak olalım atanamadığımız hangi belgede yazıyor acaba bunu paylaşırsanız bizde bilgileniriz

muktefa, 8 yıl önce

Arkadaşlar boş boş yorumlarda bulunmayın şuan itibari ile kaç yılında kayıt yaptırmış olursanız olun teknoloji tasarıma resim iş eğitimi bölümü öğretmenleri a tan mı yor

Ayrıca hepiniz 2009 öncesi mezun yada girişli olsanızda kusura bakmayın bu aynı bölümü okuduğunuz diğer kişilerede haksızlık resim iş eğitimi öğretmenleri hangi yıl mezun olursa olsun teknoloji tsarım olarak atanmalılar

Temel eğitim genel müdürlüğü teknoloji tasarım dersini belirlemiş orayı arayıp sorabilirsiniz kim atanıyor atanmıyor

hasat60
Aday Memur
27 Mayıs 2016 22:56

Ooo kusura bakma Üzgünüm yanlış isim kullanmisim

bu konu benden mi cikmis yukariyi bir okuyun bakalim sayin hasat60

ben bu yaziya istinaden kilavuzu yolladim

muktefa
Aday Memur
27 Mayıs 2016 22:59

Teknoloji tasarıma kim atanacak ?

Bu konu benden çıktı

arkadaşlar aynı bölüme önceden kayıt yaptırdı diye birinin atanması birinin atanmaması saçma

Hakkımızı arayacağız sonuna kadar 2009 sonrası kayıt yaptıranlar olalarak kusura bakmayın

Ayrıca şuan 2009 öncesi atanıyormu bilmiyorum belge yayınlayan arkadaşlar atanıyor diyor doğrudur belki

Ben temel eğitim genel müdürlüğünü aradım teknoloji tasarıma hangi alanların yapıkacağını saydı içinde resim iş yoktu

Ayrıca resim iş okurken ilgili ana sanat dalındada atamalarımızın açılmasını istiyorum

Ve kaç mezunu olursa olaun teknoloji tasarım olarak atanmalı resim işçiler

muktefa
Aday Memur
27 Mayıs 2016 23:02

Arkadaşlar 147 diye alo mebi arayın onlara sorun kimin atandığı ortaya çıkar

hasat60
Aday Memur
27 Mayıs 2016 23:06

2016 yili Şubat dönemi öğretmenlik atama için başvuru ve atama duyurusu yaz googla 7. Sayfayi oku

muktefa, 8 yıl önce

milimolo
Memur
27 Mayıs 2016 23:07

Bu şekilde açıklama yapmanız daha doğru kimse atanmıyor demeniz 2009 öncesi birçok kişiyi yanlış yönlendirir yanlış durumlara yol acabilir. O yuzden bazı acıklamaları yaparken dikkat etmek gerek.

muktefa, 8 yıl önce

Teknoloji tasarıma kim atanacak ?

Bu konu benden çıktı

arkadaşlar aynı bölüme önceden kayıt yaptırdı diye birinin atanması birinin atanmaması saçma

Hakkımızı arayacağız sonuna kadar 2009 sonrası kayıt yaptıranlar olalarak kusura bakmayın

Ayrıca şuan 2009 öncesi atanıyormu bilmiyorum belge yayınlayan arkadaşlar atanıyor diyor doğrudur belki

Ben temel eğitim genel müdürlüğünü aradım teknoloji tasarıma hangi alanların yapıkacağını saydı içinde resim iş yoktu

Ayrıca resim iş okurken ilgili ana sanat dalındada atamalarımızın açılmasını istiyorum

Ve kaç mezunu olursa olaun teknoloji tasarım olarak atanmalı resim işçiler

muktefa
Aday Memur
27 Mayıs 2016 23:23

Evet haklısın

milimolo, 8 yıl önce

Bu şekilde açıklama yapmanız daha doğru kimse atanmıyor demeniz 2009 öncesi birçok kişiyi yanlış yönlendirir yanlış durumlara yol acabilir. O yuzden bazı acıklamaları yaparken dikkat etmek gerek.

Toplam 377 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi