Editörler : Adversarysmtvs
14 Kasım 2017 08:33

misr
Memur

hocam son alımda mülakatta ne gibi sorular sorarlar yoksa dediğinz gibi sadece referans mı işleyecek

luckyy26, 1 hafta önce - Alıntıya git

bankanın genel yapısını, ne işle uğraştığını, ilgi alanlarını iyi bilin, peşinen de meslekle ilgili bir iki sorarlar. sonrası da nasip

15 Kasım 2017 17:57

luckyy26
Aday Memur

maaş konusunu siz çok yukarıdan göstermişsiniz. bu alımda 399 khk ya göre sözleşmeli personel alımı olduğundan harcırahla anca o paralara erişilebilir, 5,000 tl falan zannetmiyorum. zaten alımın olacağı illerde arazi olmayanlarda varmış sanırım

15 Kasım 2017 22:09

CivilEngineer23
Aday Memur

maaş konusunu siz çok yukarıdan göstermişsiniz. bu alımda 399 khk ya göre sözleşmeli personel alımı olduğundan harcırahla anca o paralara erişilebilir, 5,000 tl falan zannetmiyorum. zaten alımın olacağı illerde arazi olmayanlarda varmış sanırım

luckyy26, 1 hafta önce - Alıntıya git

Bu alım 399 a göre değil. İller bankası personeli ne 657 ye nr 399 a tabidir. 6107 sayılı kuruluş kanununa ve bu kanun çerçevesinde oluşturulan insan kaynakları yönetmeliğine tabidir. Tamamen kendine özgü anlayacağınız.

16 Kasım 2017 09:54

sparky101
Şube Müdürü

Arkadaşlar imkanı olan bu sınava girsin ama fazla da ümitlenmesin. 10 kişilik mülakatta dönecek torpili tahayyül edemiyorum.

Diğer yandan mühendisler 2 yıllık hizmetin ardından kurumiçi teknik uzmanlık sınavını geçerlerse teknik uzman olabiliyorlar. Bilginize.

Toplam 164 mesaj
ANKET
Sizce ülkemizin en büyük sorun nedir?