Editörler : F16 Gökçen
18 Temmuz 2016 21:22

Web Tasarımı Ve Kodlama Bölümü Açıldı

yeni bölüm açılmıştır.

hatice2008
Kapalı
10 Ağustos 2016 14:19

Selam arkadaşlar

hatice2008
Kapalı
10 Ağustos 2016 14:21

Bu bölümü sınavsız ikinci üniversite olarak neden okuyamıyoruz bilen biri var mı?

brainforce06
Aday Memur
23 Ağustos 2016 20:05

"Merhaba arkadaşlar bölüm ikinci üniversite kapsamına da alındı ben okumayı düşünüyorum ancak dgs için aöf'te böyle bir cümleden bahsedilmiş bölümün tanıtıldığı sayfada ilgilenenler dgs için buraya da baksın vs "2016 Meslek Yüksekokulları İle Açıköğretim Önlisans Programları Mezunlarının Lisans Öğrenimine Dikey Geçiş Sınavı (DGS) Kılavuzu" diyerek ama 2015 dgs kılavuzunda aöfte açılan program adında bir isim ilgili klavuzda yok ama yakın olarak nitelendirilebilecek bir program var ve oda sadece WEB TEKNOLOJİLERİ VE PROGRAMLAMA ve dgs ile okuyabilecekleri bölümler ise Bilgisayar Mühendisliği, Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği, Grafik Tasarım, Grafik Tasarımı programları yer almaktadır: bu doğrultuda bir çalışma yapılacak mı vs fikir alışverisi yapalım arkadaşlar.

zabıtkatibihatay
Aday Memur
24 Ağustos 2016 10:12

klavuza bende baktım geçiş için bu bölüm gözükmüyor düzenleme yapılır mı bilmiyorum.

brainforce06
Aday Memur
25 Ağustos 2016 15:01

Umarım düzeltme yapılır yoksa bir anlamı kalmaz yani, arkadaşlar konuyu sahipsiz bırakmayalım: arz yaratacağız ki dgs'de bizlere de hak tanınsın...

eternaldimensdion
Aday Memur
26 Ağustos 2016 15:23

peki düşünceleriniz neler? sizce bu bölüme de dgs hakkı verilir mi?

eternaldimensdion
Aday Memur
26 Ağustos 2016 15:46

ösym'ye bu konu hakkında mesaj atalım siz de yazın da bir gündem oluşsun.

brainforce06
Aday Memur
27 Ağustos 2016 03:20

normalde bölüm tanıtımının yapıldığı sayfada dgs hakkı olduğundan bahsedilmiş ancak bu isimde bir bölüm yok ancak yakın isimde var onunda geçerliliği var mı bilmiyorum bu doğrultuda seninde söylediğin gibi ösym yök aöf buralara sürekli mail yağmuru telefon trafiği yaratmamız lazım ayrıca meb bakan danışmanları vs görüşmemiz lazım...

brainforce06
Aday Memur
27 Ağustos 2016 03:21

düzeltiyorum bu isimde bölüm yok derken dgs kılavuzundan bahsediyorum önlisans'tan lisansa geçilebilen klavuzda yok...

brainforce06, 8 yıl önce

normalde bölüm tanıtımının yapıldığı sayfada dgs hakkı olduğundan bahsedilmiş ancak bu isimde bir bölüm yok ancak yakın isimde var onunda geçerliliği var mı bilmiyorum bu doğrultuda seninde söylediğin gibi ösym yök aöf buralara sürekli mail yağmuru telefon trafiği yaratmamız lazım ayrıca meb bakan danışmanları vs görüşmemiz lazım...

barrios
Aday Memur
28 Ağustos 2016 21:35

Bazı üniversitelerin haricinde çoğu üniversite 2 yıllık okuyup üniversiteye dgs ile giriş yapan öğrencilere tekrar sil baştan 4 sene okutuyor.6 sene okursam olacak yaş 40 :( Bence ikinci üniversite kapsamında ygs ile geçiş yapmak daha mantıklı.Tabi çok daha zor

izmirliumut
Aday Memur
31 Ağustos 2016 18:21

Okuyabiliyorsunuz hocam. Ben bugün gittim ve ikinci üniversite olarak kayıt oldum. Ayrıca Türk Dili, Yabancı Dil,Bilgisayar, Atatürk İlke ve İnkılapları derslerinden da muaf oldum.

hatice2008, 8 yıl önce

Bu bölümü sınavsız ikinci üniversite olarak neden okuyamıyoruz bilen biri var mı?

ctnkyw
Aday Memur
06 Eylül 2016 15:59

yahu beyler, yeni açılmış bi bölüm için neden dgs'de bulunmuyor diyorsunuz. ilk mezununu vereceği yılki dgs klavuzunda yer bulacaktır elbet.

ben de kaydoldum bugün, hayırlısı bakalım.

akkirhakan
Aday Memur
07 Eylül 2016 13:28

Ben de bugün kayıt yaptırdım, hep aradığım bölümdü sonunda getirilmiş. DGS ile güzel bölümler açılırsa çok iyi olur. Hakkımızda hayırlısı bakalım. :)

masumkurt
Aday Memur
07 Eylül 2016 23:48

Bende bu bolumu ek kontenjandan kazandim aof/eskisehir ikinci universite olarakmi kayit yaptirdiniz.19/24 eylul diye biliyorum ek kontenjan kayıtlarını

Eeemreceylannn
Aday Memur
08 Eylül 2016 01:46

arkada?lar bugün osym ile konu?tum bende yaz?ld?m . 2 . uni olarak ?uan sa?l?k yonrtimi son s?n?f?m özel bir unide . bu bölümün dgs gecis alani ?uan belli de?ilmi? dgs yapacak arkada? var ise. ö?renen var m? hangi programlara geçi? oldu?unu ben ö?renemedim .

anatolium89
Aday Memur
09 Eylül 2016 23:31

Buradan da yardımlaşabiliriz https://www.facebook.com/groups/1144808678931113/

TahirG
Aday Memur
20 Eylül 2016 10:39

Arkadaşlar bu bölüm mezunları tekniker unvanı alıyor mu? Bilgisi olan var mı bu konuda?

TahirG
Aday Memur
20 Eylül 2016 13:25

Kendi sorumu cevaplayayım :)

Aöf'yi arayıp bilgi aldım. Bölüm "teknik" bölüm olarak geçiyor.

TahirG, 8 yıl önce

Arkadaşlar bu bölüm mezunları tekniker unvanı alıyor mu? Bilgisi olan var mı bu konuda?

ounr
Aday Memur
27 Ekim 2016 19:41

hocam ben bilgisayar teknisyeniyim. bu bölümü okusam tekniker maaşı alabilirmiyim ?

elektronik-tek
Daire Başkanı
03 Şubat 2017 21:46

http://www.aofabi.com/aof-web-tasarim-ve-kodlama-bolumu-hakkinda-bilgi/

Bu bölüm hakkında detaylı bilgi burada var arkadaşlar.

Toplam 36 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi