Editörler :
22 Ağustos 2016 10:29   


Sağlıklı Beslenme ve Diyet

Sağlıklı Beslenme ve Diyet

Hastanemizdeki diyetisyen görüşmelerine ?Bilgilendirme Görüşmesi? ile başlanır. Bu görüşmede; sistem, prensipler, uygulama ile ilgili genel bilgiler sunulmaktadır.

Danışanlarımızın ayrıntılı yaşam öyküleri, rutin tetkikleri, beslenme özellikleri, kan tahlilleri ve vücut analizleri değerlendirilir. Sağlık geçmişleri, besin tüketimleri, ilaç veya besin destek durumları, yaşam şekilleri, psikolojik durumları, sevdikleri ve sevmedikleri yiyecekler gibi birçok konuya değinilir. Ayrıca bu görüşmede, gerekli görülürse, bazı ek testler yaptırmaları da istenebilir.Moodist hastanesi olarak kilo verirken her aşamanızda yanında olacağız. Daha fazla makale için mood. ist sitemizi ziyaret ediniz..

Bu bilgiler ışığında, bilgilendirme görüşmesinin son kısmında, danışanlarımıza, ilk hafta uygulayacakları beslenme programı anlatılır.

Diyetin içeriği, kişinin fizyolojik ve psikolojik sağlık durumuna, hesaplanan kaloriye, fiziksel aktivitesine, sosyo-ekonomik durumuna, sağlıklı, yeterli ve dengeli beslenmesine uygun olarak hazırlanır. Düzenli görüşmeler ile danışanlarımızın diyet programını uygulayabilir olup olmadıkları değerlendirilerek, istenilen kilo ve sağlık durumuna ulaşmaları hedeflenir.

Hizmetlerimiz:

Yeme Davranış Bozukluklarında Beslenme Tedavisi

Psikiyatrik İlaç Kullanımına Bağlı Kilo Kontrolü

Obezite Tedavisi

Çocuk Obezitesi

Okul Öncesi Beslenme

Okul Çağı ve Ergenlik Döneminde Beslenme

Kadın Sağlığı ve Hastalıklarında Beslenme

Gebe-Emzikli Beslenmesi

Kronik ve Metabolizma Hastalıklarında Diyet Tedavisi

Sporcu Sağlığı ve Beslenmesi

Bilinçli Kilo Aldırma Programları

Sağlıklı Beslenme Danışmanlığı

01 Eylül 2016 19:26

47Duman46
Aday Memur

Fazla kilolarınızdan 3 adımla kutulabileceksiniz. Ultra Hızlı Zayıflama Seti ile beslenme, egzersiz ve uyku ile 3 adımla fazla kiloloarınızdan kutulacaksınız. Hemen bu kampanyalı üründen almak için Tıklayın...

http://www.xticaret.com/xticaret/?2381_97297

02 Eylül 2016 09:59

mandall
Kapalı

su filtreleri

Toplam 2 mesaj
 
ANKET
MHP lideri Devlet Bahçeli, bir açıklama yaparak 'Türk Tabipler Birliği derhal kapatılmalı' dedi. Ne düşünüyorsunuz?