Editörler : Safak Vaktii
«75767778798081828384858687
03 Mart 2021 14:19

A.B301
Aday Memur
Arkadaşlar davanın savcısı yine değişmiş. Bu 4. Savcı. İşimiz daha uzun gibi
657 uzmanı, 2 ay önce - Alıntıya git
iddianameyi hazırlayan Savcı ile Duruşmaya çıkan savcı farklıymış. 29.Ağır Ceza kalemini aradım böyle açıkladı. Savcımız değişmedi dediler.
04 Mart 2021 13:06

657 uzmanı
Aday Memur
iddianameyi hazırlayan Savcı ile Duruşmaya çıkan savcı farklıymış. 29.Ağır Ceza kalemini aradım böyle açıkladı. Savcımız değişmedi dediler.
A.B301, 2 ay önce - Alıntıya git
İddianameyi hazırlayan savcı değişmiş.Soruşturma savcısı
11 Mart 2021 22:47

ilkermuratkeskin
Kapalı
ARKADAŞLAR HİÇ ENDİŞE ETMEYİN. YANLIŞTA BİRLEŞME FELAN ASLA KORKMAYIN. DÜN İTİBARİYLE ANKARADAYDIM YÜZLERCE KPSS DAVASINA BAKMIŞ AVUKAT BULDUM. ÖRNEK KARARLARA BAKTIM. 1- ADAMIN YANLIŞTA BİRLEŞMESİ VAR 2- ŞÜPHELİ ŞAHISLARA PARA TRANSFERİ VAR 3- şüphelilerle HTS kaydı var BÖYLE İNSANLAR BİLE BERAAT ETMİŞ. ÖRNEK KARARLARI GÖRÜNCE İÇİM RAHATLADI. BİRKAÇ ŞÜPHE VARSA SAVCI İDDİANAME DÜZENLEMEK ZORUNDA GİBİ BİŞEYMİŞ. HAKİM 3 DK BİLE DİNLEMİYOMUŞ SANIĞI. DOSYA ÜZERİNDEN BERAATİ VERİP GEÇİYOMUŞ. bylock ve bank asyada olağan dışı para akışı yoksa tabi. örgüte bulaşanlar bile beraat alıyo çünki burda asıl amaç örgüt üyeliğinden ziyade kopya eylemi.

banada kararları mail atabilirmisiniz.

14 Mart 2021 00:11

657 uzmanı
Aday Memur
ARKADAŞLAR HİÇ ENDİŞE ETMEYİN. YANLIŞTA BİRLEŞME FELAN ASLA KORKMAYIN. DÜN İTİBARİYLE ANKARADAYDIM YÜZLERCE KPSS DAVASINA BAKMIŞ AVUKAT BULDUM. ÖRNEK KARARLARA BAKTIM. 1- ADAMIN YANLIŞTA BİRLEŞMESİ VAR 2- ŞÜPHELİ ŞAHISLARA PARA TRANSFERİ VAR 3- şüphelilerle HTS kaydı var BÖYLE İNSANLAR BİLE BERAAT ETMİŞ. ÖRNEK KARARLARI GÖRÜNCE İÇİM RAHATLADI. BİRKAÇ ŞÜPHE VARSA SAVCI İDDİANAME DÜZENLEMEK ZORUNDA GİBİ BİŞEYMİŞ. HAKİM 3 DK BİLE DİNLEMİYOMUŞ SANIĞI. DOSYA ÜZERİNDEN BERAATİ VERİP GEÇİYOMUŞ. bylock ve bank asyada olağan dışı para akışı yoksa tabi. örgüte bulaşanlar bile beraat alıyo çünki burda asıl amaç örgüt üyeliğinden ziyade kopya eylemi.
Hocam özelden avukatın iletişim bilgilerini gönderebilir misiniz bana mümkünse.
14 Mart 2021 06:00

mim2027
Aday Memur

Hocam bulunduğum yerde bu davalara bakan avukat yok bu dediğiniz avukata ulaşmam lazım bana özelden yazabilir misiniz lütfen avukat bilgilerini

07 Nisan 2021 15:08

priwit
Aday Memur

Kopyanın yanından geçenin çoluğundan çocuğundan çıksın kaç kişinin hakkına girdiler, bulaşmayanları da Allah muhafaza etsin. Şu soruşturmalarda gördük ki ben suçluyum diyen kimse yok en çok da kopyacılar bağırıyor.

Toplam 1726 mesaj
«75767778798081828384858687