Editörler : E.Kayı Han
«140141142143144145146147148149150151»

garip26
Şef
10 Kasım 2017 16:37

Şuan süreç çok sıkıntılı ama en azından.Berat aldığımızda yaşam kaynağımız olan evlatlarımızın önü açık olacak.Yapmadığımız bir şeyin bedelini fazlasıyla ödedik bizler.İnanın tek düşüncem evlatlarımın geleceği

AHSA2010
Şube Müdürü
10 Kasım 2017 22:45

Bizim tespit tutanaginda da kullanıcı hakkında hicbir bilgi yok nicki alakasız birşey ama şifresi isim ve soyisminin baş harfleri onuda biz biliyoruz sadece kanıt için yeterli değil. Tek delil onun içerikle karşılaştırılması olacak

horoz2048
Memur
10 Kasım 2017 23:01

Program id numarası zaten yazması gerekiyor. O id kime ait olduğunu tespit ederler ve eşleştirme yaparlar hepsi bu...

AHSA2010, 6 yıl önce

Bizim tespit tutanaginda da kullanıcı hakkında hicbir bilgi yok nicki alakasız birşey ama şifresi isim ve soyisminin baş harfleri onuda biz biliyoruz sadece kanıt için yeterli değil. Tek delil onun içerikle karşılaştırılması olacak

AHSA2010
Şube Müdürü
10 Kasım 2017 23:07

Id ler aynı çıkacak zaten o zaman bu is bitrcek inşallah...

horoz2048, 6 yıl önce

Program id numarası zaten yazması gerekiyor. O id kime ait olduğunu tespit ederler ve eşleştirme yaparlar hepsi bu...

SiNDoMa615561
Kapalı
10 Kasım 2017 23:14

İnşallah hocam. Bizim 3 kişi de ID kullanıcı adı şifre hepsi aynı. çünkü tek bir hain tek bir şerefsiz tek bir kullanıcı var. O hain şerefsiz de her ne kadar dışarıda olsa da 6 yıl 3 ay hapis cezası aldı. Ama asıl ceza mahkeme-i kübra da kesilecek...

SLMARD
Aday Memur
10 Kasım 2017 23:27

Hocam bende Ankara dayım hala takipsizlik alamadım. İhraç gerekcemi Mayıs ayında öğrendim hakkımda dosya açılmış savcıyla görüşemedim dosya başka savcıya geçeceği için temmuzda gittim savcı değişmiş Eylül'de tekrar gittim yine savcı değişmiş dosyayı yeni aldığı için savcıyla yine görüşemedim geçen hafta gittim bu seferde dosyama yetkisizlik verip dosyayı batı adliyesine göndermişler.

zeynepbatur, 6 yıl önce

Arkadaslar Ankarada olup takipsizlik alan varmı biz hala bekliyoruz

SLMARD
Aday Memur
10 Kasım 2017 23:36

Arkadaşlar wifi den dolayı takipsizlik kararı alanlar kararı göderebilirmisiniz. Bu süreçte bizim için örnek olabilir. [email protected]

SLMARD, 6 yıl önce

Hocam bende Ankara dayım hala takipsizlik alamadım. İhraç gerekcemi Mayıs ayında öğrendim hakkımda dosya açılmış savcıyla görüşemedim dosya başka savcıya geçeceği için temmuzda gittim savcı değişmiş Eylül'de tekrar gittim yine savcı değişmiş dosyayı yeni aldığı için savcıyla yine görüşemedim geçen hafta gittim bu seferde dosyama yetkisizlik verip dosyayı batı adliyesine göndermişler.

horoz2048
Memur
11 Kasım 2017 00:22

Valla arkadaşlar nedense göndermiyorlar çok ilginç!!!

İnşallah hepimiz beraat veya takipsizlik alacağız. Komisyon mesleklerimize iade etmeyebilirmiş. Bizimki bir hatadan dolayı olduğu anlaşılınca komisyon yine de mesleğimize vermez mi acaba? Çılgın sorular...

SLMARD, 6 yıl önce

Arkadaşlar wifi den dolayı takipsizlik kararı alanlar kararı göderebilirmisiniz. Bu süreçte bizim için örnek olabilir. [email protected]

SiNDoMa615561
Kapalı
11 Kasım 2017 00:28

Hocam herkes her şeyden korkuyor anlamak lazım.Ayrıca zaten birinin aldığı takipsizliğin başkasına faydası yok. Bizim 3 kişinin program ID si aynı herşeyi aynı kullanıcısı belli polis arkadaş takipsizlik aldı savcıya verdim 15 gün oldu ses yok. ayrıca komisyon göreve iade eder yada etmez o onların vereceği bir karar. Sonuçta komisyon kararına dava açma hakkın var komisyon olumsuz karar verirse ki inşallah masum suçsuz olan hiçkimse için vermez takipsizlik kararınla davayı açarsın kurumuna mahkeme yolu ile görevine iade olursun.

horoz2048
Memur
11 Kasım 2017 01:07

Sizin durum zaten çok ilginç. Üçünüzün wifi sinden girmiş üçünüzün de id nosu aynı ama 1 kişiye takipsizlik verip diğerlerine vermemesi Adaletsizlik değil mi???

SiNDoMa615561, 6 yıl önce

Hocam herkes her şeyden korkuyor anlamak lazım.Ayrıca zaten birinin aldığı takipsizliğin başkasına faydası yok. Bizim 3 kişinin program ID si aynı herşeyi aynı kullanıcısı belli polis arkadaş takipsizlik aldı savcıya verdim 15 gün oldu ses yok. ayrıca komisyon göreve iade eder yada etmez o onların vereceği bir karar. Sonuçta komisyon kararına dava açma hakkın var komisyon olumsuz karar verirse ki inşallah masum suçsuz olan hiçkimse için vermez takipsizlik kararınla davayı açarsın kurumuna mahkeme yolu ile görevine iade olursun.

SiNDoMa615561
Kapalı
11 Kasım 2017 01:15

Hocam 3 kişi derken biri ben biri polis arkadaş biride bizim interneti kullanan hain şerefsiz. Benim ve polisin adsl hattında bizim interneti kullanan şerefsizin telefon numarasında çıktı. Bizim adsl ile hainin telefonundaki programın ID si şifre kullanıcı adı aynı. Polis takipsizlik aldı hain komşumuz 6 yıl 3 ay ceza aldı tahliye oldu ben de bekliyorum. Sebep de şu sanırım onların soruşturması farklı benimki farklı ilde

SiNDoMa615561
Kapalı
11 Kasım 2017 01:24

Yani bu olay olduğunda benim adsl hattından bu şerefsiz hainin programa girdiği tarihte ben onların olduğu ilde görev yapıyordum 2015 yazında tayin oldum benim soruşturma son görev yaptığım ilde onların ise 2015 yazına kadar çalıştığım yerde idi

horoz2048
Memur
11 Kasım 2017 01:38

Tamam şimdi oldu. İller farklı olduğu için sen sürüncemede kaldın. Savcı bu durumda sana kovuşturmaya yer yoktur kararı vermesi gerekiyor ama işte ilden ile değişiyor maalesef...

Yani bu olay olduğunda benim adsl hattından bu şerefsiz hainin programa girdiği tarihte ben onların olduğu ilde görev yapıyordum 2015 yazında tayin oldum benim soruşturma son görev yaptığım ilde onların ise 2015 yazına kadar çalıştığım yerde idi

SiNDoMa615561
Kapalı
11 Kasım 2017 01:44

Savcıya kararı verdim bu çok iyi dedi dosyan da eksik tek bi evrak var dedi onu bekliyor sonra fezleke yazıp ile gönderecek şimdi hemen göndersem eksik evrak olduğu için geri döner daha da uzar dedi. Eksik evrak da emniyetten gelecek artık emniyet ne zaman yollarsa artı fezleke yazılıp ile gittikten sonra ilden ne zaman karar çıkar oda malum. Rabbim hepimizin sabrını arttırsın hz yusufu kuyudan çıkarıp mısıra sultan yapan rabbim elbet bizi de bu içinde bulunduğumuz zor durumdan kurtaracaktır

sezai.uslangac
Şube Müdürü
11 Kasım 2017 22:17

arkadaşlar oyununkuralı denilen şahsa tc sini yollayan ve geri dönüş alan oldu mu

SiNDoMa615561
Kapalı
11 Kasım 2017 22:34

Hocam benden aylar önce istemişti vermedim. 2 3 gün önce soru sordum yazdığı cevap sadece t.c kimlik no ? Oldu. Dedim ben benim adsl den kullanan kişiyi biliyorum onun adını vereyim bak ama ben size farklı birşey sordum ona cevap verin dedim ses yok. Anlamadım ben bunu t.c neden istiyor başka bişeye neden cevap vermiyor.

sezai.uslangac
Şube Müdürü
11 Kasım 2017 22:52

enteresan bir durum doğrusu.

Hocam benden aylar önce istemişti vermedim. 2 3 gün önce soru sordum yazdığı cevap sadece t.c kimlik no ? Oldu. Dedim ben benim adsl den kullanan kişiyi biliyorum onun adını vereyim bak ama ben size farklı birşey sordum ona cevap verin dedim ses yok. Anlamadım ben bunu t.c neden istiyor başka bişeye neden cevap vermiyor.

SiNDoMa615561
Kapalı
11 Kasım 2017 23:23

Sezai hocam bende anlamadım bunu neden bu kadar ısrarcı t.c kimlik no da. Birşeyler biliyor sanırım milletin söylemesine göre ama neden ısrarla tc istiyor. Ben buna hiçbişey sormadan direk o bana mesaj atmıştı tc istemişti bakayım diye

mavikirmizi
Şube Müdürü
12 Kasım 2017 11:44

SiNDoMa615561
Kapalı
12 Kasım 2017 12:08

Hocam farklı kurumlarda hatta meb de bile dönen var zaten ama işte bizde yok inşallah bizlerde döneceğiz aklanacağız.

Toplam 5715 mesaj
«140141142143144145146147148149150151»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi