Editörler : E.Kayı Han
«888990919293949596979899»

gkhn4435
Aday Memur
03 Ekim 2017 17:22

http://www.memurlar.net/haber/697807/

İftiraya uğrayanlarla ilgili emsal dava örneği

gkhn4435
Aday Memur
03 Ekim 2017 17:23

Bağlantı tam çıkmıyor memurlar.net haberi

gkhn4435, 7 yıl önce

http://www.memurlar.net/haber/697807/

İftiraya uğrayanlarla ilgili emsal dava örneği

Mk4.
Aday Memur
03 Ekim 2017 18:48

Arkadaslar benim suçlamam ne olabilir sizce kimse adimi vermemiş, Albatros vs yok 14 ay gibi bi süredir açıkta bekletecek ve her uzatma kararında görevinde bulunmasi sakıncalı olduğundan denilerek uzatılmasının sebebi ne olabilir ?

TugayKaan
Şube Müdürü
03 Ekim 2017 22:28

adli davan ediyorsa ondan kardeş. bizimde öyle adli dava devam etmesi nedeniyle. tek ben kaldım adliyede .

Mk4., 7 yıl önce

Arkadaslar benim suçlamam ne olabilir sizce kimse adimi vermemiş, Albatros vs yok 14 ay gibi bi süredir açıkta bekletecek ve her uzatma kararında görevinde bulunmasi sakıncalı olduğundan denilerek uzatılmasının sebebi ne olabilir ?

Mk4.
Aday Memur
03 Ekim 2017 23:37

Keşke dava olsa o da Yok soruşturma var bitmek bilmeyen...

TugayKaan, 7 yıl önce

adli davan ediyorsa ondan kardeş. bizimde öyle adli dava devam etmesi nedeniyle. tek ben kaldım adliyede .

Çaylıeliballı
Aday Memur
04 Ekim 2017 13:33

Arkadaşlar bu albatros nedir nerden öğreniuorrruz varmi yokmu. Proğram flnmi. Ya daha neler duyacağız bitsin artık. Benimde önümüzdeki hafta 14. ayım doluyor. Yine uzatma kararı alırım. Savcı ile görüşüyorum. Telefon kayıtların gelsin karar yazcam diyo kayit gelmiyo, soruşturma bitmiyo, ve her iki ayda bir uzuyo da uzuyo. Rabbim sonumuzu hayretsin. Geç olsun güç olmasın. Allah kimseyi korktuğu yerlere uğratmasın. Amin.

BENOBEN_007
Memur
04 Ekim 2017 13:57

Kızınızın durumu nasıl oldu? Ameliyat olacak diyordunuz umarım sağlığına kavuşmuştur. Gerisini sallayın gitsin. En önemlisi sağlık.

Çaylıeliballı, 7 yıl önce

Arkadaşlar bu albatros nedir nerden öğreniuorrruz varmi yokmu. Proğram flnmi. Ya daha neler duyacağız bitsin artık. Benimde önümüzdeki hafta 14. ayım doluyor. Yine uzatma kararı alırım. Savcı ile görüşüyorum. Telefon kayıtların gelsin karar yazcam diyo kayit gelmiyo, soruşturma bitmiyo, ve her iki ayda bir uzuyo da uzuyo. Rabbim sonumuzu hayretsin. Geç olsun güç olmasın. Allah kimseyi korktuğu yerlere uğratmasın. Amin.

biway
Kapalı
04 Ekim 2017 20:57

Gizli tanıkmış serefsiz iftiracı. Hakkınızda bir şey dediyse simdiye kadar duyardınız zaten

Çaylıeliballı, 7 yıl önce

Çaylıeliballı
Aday Memur
04 Ekim 2017 21:20

Çok teşekkür ederim ince düşümceniz için. Hamdolsun oldu çok şükür. Ama bitmedi 13 yaşına kadar olacak. Dua edin bitsin çilemiz. Eşim işsiz ben açıkta yavrumuzun masrafları artıyor. Rabbim herkesin yardımcısı olsun. Amin.

BENOBEN_007, 7 yıl önce

Kızınızın durumu nasıl oldu? Ameliyat olacak diyordunuz umarım sağlığına kavuşmuştur. Gerisini sallayın gitsin. En önemlisi sağlık.

Mk4.
Aday Memur
06 Ekim 2017 12:46

Açıkta olup müdürlük sınavına kabul edilen giden var mi arkadaslar

comand0
Aday Memur
06 Ekim 2017 17:57

Açıkta olan arkadaşlar, vakıfbank promosyon yatırıyor mu size? geçen senede bu senede yatırmadı. Bakanlıkla yapılan sözleşmede, açıkta olan memura promosyon yatmaz diye bir ibare yok. Neye göre yatırmıyolar bilgisi olan var mı?

Katibe2015
Aday Memur
06 Ekim 2017 18:23

TugayKaan mesaj attım bakabilir misiniz

TugayKaan, 7 yıl önce

06 Ekim 2017 20:42

ben geçen yıl almıştım. vakıfbankta maaş hesabım. belki bankanızla ilgili bir durumdur.

comand0, 7 yıl önce

Açıkta olan arkadaşlar, vakıfbank promosyon yatırıyor mu size? geçen senede bu senede yatırmadı. Bakanlıkla yapılan sözleşmede, açıkta olan memura promosyon yatmaz diye bir ibare yok. Neye göre yatırmıyolar bilgisi olan var mı?

Esintiden
Aday Memur
06 Ekim 2017 21:31

Bende aciktayim, bizim kurundaki çalışanlara yattı promosyon, multemete sordum bize yatmiyacakmi diye, Bada Vakıfbank sözleşmede bir madde koymuş dedi. Açıkta olanlara promosyon verilecek diye.

comand0, 7 yıl önce

comand0
Aday Memur
06 Ekim 2017 21:35

Verilmeyecek mi demek istedin. verilecekse şayet size niye yatmamş

Esintiden, 7 yıl önce

Bende aciktayim, bizim kurundaki çalışanlara yattı promosyon, multemete sordum bize yatmiyacakmi diye, Bada Vakıfbank sözleşmede bir madde koymuş dedi. Açıkta olanlara promosyon verilecek diye.

TugayKaan
Şube Müdürü
06 Ekim 2017 22:40

etkin pişmanlıktan yararlanan FETÖ cularda OHAL KOMİSYONUNA BAŞVURDUMU ACABA çokmerak ediyorum

Kendimibulamıyorum
Daire Başkanı
06 Ekim 2017 23:14

Var arKadalar vakifbanktan para alanlarda var açıktakileee promosyon yatmaz bizim kurum ben aciga alinmadan önce benden önce açiğa alınanlara vermedi :(

comand0, 7 yıl önce

Esintiden
Aday Memur
07 Ekim 2017 09:14

Verilmeyecekmiş,

comand0, 7 yıl önce

Verilmeyecek mi demek istedin. verilecekse şayet size niye yatmamş

biway
Kapalı
07 Ekim 2017 13:38

Daha önceden yaptığı Fetö aleyhine olan sosyal medya paylaşımlarını delil olarak sunan oldu mu savcıya? Bir faydası olur mu acaba? 2010lardan beri Fetöye söven ben Fetöcüymüşüm

gkhn4435
Aday Memur
07 Ekim 2017 19:45

Bana isnat edilen suçlama sosyal medya hesabımdan fetöyü övücü söylem ve paylaşımlarımmış. İlk olarak mahkemeye sundum serbest kaldım. Şuan savcı da dosyamda yaptığım paylaşımlarım mercure. Her başvuru yaptığım yere de sundum. Valilik,bakanlık, ohal komisyonu,idare mahkemesi. Ama hala soruşturma sonuçlanmadı.

biway, 7 yıl önce

Daha önceden yaptığı Fetö aleyhine olan sosyal medya paylaşımlarını delil olarak sunan oldu mu savcıya? Bir faydası olur mu acaba? 2010lardan beri Fetöye söven ben Fetöcüymüşüm

Toplam 4440 mesaj
«888990919293949596979899»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi