Editörler : swat3410
«1219122012211222122312241225122612271228122912301231
14 Eylül 2017 15:43

Umutlarımızın var olması ve olumlu neticelenmesi dileklerimle, benden de selamlar...

14 Eylül 2017 16:43

S.aleykum arkadaslar 1 mart acigiyim 2007 pmyo mezunuyum.

Benim kademe ilerleme 9 yil 6 ayda durmustu taa ki bu aya kadar. Bu ayki bordro da 0/10 olmus. Kademe neden ilerledi yada askerlikten muafiyet anlamina da gelebilirmi düsüncelerinizi yazarsaniz sevinirim

karabela 55
Kapalı
15 Eylül 2017 19:29

Haluk levent Yüksel kardeşime selamlar hayırlı cumalar

Aynasızz
Aday Memur
15 Eylül 2017 19:48

Tamam ya bana bır paket gonder bilmeyen kalmadı başladığını

cihangir2571, 7 yıl önce

Arkadaşlar ben malatya da kuru kayısı işine başladım.

Eğer sizlerde kendi bulunduğunuz ilde bu işi yapmak isterseniz görüşelim. Ben Malatya dan kuru kayısı, dut, erik vişne, pekmez vb. ürünleri uygun fiyata temin ederim sizlerde bulunduğunuz ilde çerezcilere marketlere, baharatçılara vb. yerlere satarsınız. Dilerseniz küçük hediyelik paketler yaparım onlarıda kendiniz doğrudan da satabilirsiniz.

lütfen ciddi alıcılar mesaj atsın görüşelim.

Aynasızz
Aday Memur
15 Eylül 2017 19:50

Arkadaşlar yeni iade Haberleri 21.de olacak gibime geliyor. Net bilgi değil tamamen tahmin ve daha önemlisi his

Haluk Levent Yüksel, 7 yıl önce

Sadece temenni Çarşamba konusu.

Eylülün son haftası (hafta sonu dahil) şeklinde bir mesaj almıştım. 18-30 arasında yani umutlar.

Romantik aptallar gibi konuşmak gerekirse 24 eylül pazar hissediyorum.

15 Eylül 2017 21:02

Belki de açıkta geçirdiğimiz son cuma gecesinden, selamlar...

karabela 55, 7 yıl önce

Haluk levent Yüksel kardeşime selamlar hayırlı cumalar

Hasan074679
Şube Müdürü
15 Eylül 2017 21:20

İyi akşamlar arkadaşlar, bugün bir arkadaş söyledi aklıma takıldı. Açıkta olarak 1 yıl dolunca otomatikman iade olunur dedi. OHAL olduğu için böyle bir durum olmayacağını düşünüyorum ben ama birde size sorayım dedim. Teşekkürler

16 Eylül 2017 10:12

Bu soruya bir aihm hakimi hikayeyle cevap vermiş:

küçük bi marangoz dükkanının sahibi almond'un kızı klara AÇIĞA ALINMIŞ VE BİR YIL DOLUNCA İADE OLURMUŞUM, DOĞRU MU diye sormaktadır. almond kızına bir gün der ki, keseceğim odunları istediğim gibi yerine dizmekle mükellefsin. eğer dediklerimi harfiyen yaparsan bu sorununa cevap bulacaksın. klara bu işten bi şey anlamaz ama kabul eder. her gün kütükleri babasının istediği yere koymaya başlar. zamanla küçük küçük odunlar evin bahçesinin her yerini kaplar hale gelir. ve son kütüğü de yerine koyduğunda babası klara'yı evin damına çağırır. klara damdan aşağı baktığı zaman hayrete düşer.yerleştirdiği odunlar bahçede dev bir "SAÇMA SAPAN KONUŞMA LA? yazısı oluşturmuştur.

Hasan074679, 7 yıl önce

İyi akşamlar arkadaşlar, bugün bir arkadaş söyledi aklıma takıldı. Açıkta olarak 1 yıl dolunca otomatikman iade olunur dedi. OHAL olduğu için böyle bir durum olmayacağını düşünüyorum ben ama birde size sorayım dedim. Teşekkürler

Aslanbey1453
Genel Müdür
17 Eylül 2017 01:14

4Ekim sayfa aşağılarda kalmasın:/

fbko77
Kapalı
17 Eylül 2017 02:37

abi kafamın iyiliğine hakim ne demiş die okuyorum ::)::) Behzat Ç misin :D :D güldürdün +1

Haluk Levent Yüksel, 7 yıl önce

Bu soruya bir aihm hakimi hikayeyle cevap vermiş:

küçük bi marangoz dükkanının sahibi almond'un kızı klara AÇIĞA ALINMIŞ VE BİR YIL DOLUNCA İADE OLURMUŞUM, DOĞRU MU diye sormaktadır. almond kızına bir gün der ki, keseceğim odunları istediğim gibi yerine dizmekle mükellefsin. eğer dediklerimi harfiyen yaparsan bu sorununa cevap bulacaksın. klara bu işten bi şey anlamaz ama kabul eder. her gün kütükleri babasının istediği yere koymaya başlar. zamanla küçük küçük odunlar evin bahçesinin her yerini kaplar hale gelir. ve son kütüğü de yerine koyduğunda babası klara'yı evin damına çağırır. klara damdan aşağı baktığı zaman hayrete düşer.yerleştirdiği odunlar bahçede dev bir "SAÇMA SAPAN KONUŞMA LA? yazısı oluşturmuştur.

Feridun34
Aday Memur
17 Eylül 2017 03:29

Kardeş sana cvb vermek için yeni üyelik aldım.ben 4 ekimciyim 17 Ağustos iade oldum çok şükür şuan.Allah size de nasip etsin

Senin sorunun cevabı ben ve bı kaç arkadaş aciktayken son bodroda benim gibi bı kaç arkadas derece kademenin ilerlediğini daha önce hep yerinde saydığını yazmistik ama forumda dalga geçtiler.ben ve yazan diğer 2 arkadaş ile özelden görüştük 3 umuznde açıktaki son bodrosu oldu.3 muzde iade olduk.artik sen kendine pay bic

AZRAİLİN ÇIRAĞI, 7 yıl önce

S.aleykum arkadaslar 1 mart acigiyim 2007 pmyo mezunuyum.

Benim kademe ilerleme 9 yil 6 ayda durmustu taa ki bu aya kadar. Bu ayki bordro da 0/10 olmus. Kademe neden ilerledi yada askerlikten muafiyet anlamina da gelebilirmi düsüncelerinizi yazarsaniz sevinirim

medcezir_06
Genel Müdür
17 Eylül 2017 13:33

Buradaki mesajı okuduktan sonra bordro ya baktım ben 26 Nisancıyım 10 yıl 8 ayda durmuştu, şimdi baktığımda 11 yıl olmuş inşllah hayırlara vesile olsun inşllah

Feridun34, 7 yıl önce

Kardeş sana cvb vermek için yeni üyelik aldım.ben 4 ekimciyim 17 Ağustos iade oldum çok şükür şuan.Allah size de nasip etsin

Senin sorunun cevabı ben ve bı kaç arkadaş aciktayken son bodroda benim gibi bı kaç arkadas derece kademenin ilerlediğini daha önce hep yerinde saydığını yazmistik ama forumda dalga geçtiler.ben ve yazan diğer 2 arkadaş ile özelden görüştük 3 umuznde açıktaki son bodrosu oldu.3 muzde iade olduk.artik sen kendine pay bic

saglambey
Memur
17 Eylül 2017 13:58

Arkadaşlar bordrosunda ilerleme olanlar kızmayın ama bu bir hata. Mutemet hatası. Geçmişte bu şekilde olup iade olduk diyen arkadaşlar ise tesadüften baska birsey degildir . Cunku bu kademe ilerleme maas sisteminden yapılıyor say2000 diye bir sistem ilerleme oldu fakat maaş aynı eksik ise hatadır.

Maas zaten tam yattı ise iade olmuşsundur.

Eğer aksini ısrar eden varsa kimse duyum almak için uğraşmasın mutemet e sorsun iade oldu mu olacak mı onlar bilir sizin yorumunuza göre...

Hayırlı günler..

18 Eylül 2017 00:25

Konu 4c tescil kaydına gelecek diye çok korkuyorum :)

(Bu espriyi anlayan 26 nisancı değildir.)

misyon.2010
Müsteşar Yardımcısı
18 Eylül 2017 17:59

Durum raporu...

4 ekim açık 17 temmuz iade, yaklaşık bir aydır çalışıyorum, beimle birlikte başlayan grupta yaptığı iş itibariyle vazgeçilmez olmayan 2-3 kişi harici geri kalanları birimi değiştirildi, ilçe, karakol, hassas şeklinde.

4c tescil bilgisi yaklaşık 20 gün sonra aktif şeklinie döndü ve pbs de derece kademe olması gereken yere geldi, maaşlar yapıldıktan sonra olduğu için bondroya yansımadı hizmet yılı kıdem olarak bu ay doğru şekilde olacak muhtemelen.

Maaşlı ve maaşsız emeklilik tarihi 5 ay ileriye gitmiş, 527 bilgilerinde bir sonraki 527 tarihi 10 ay 17 gün ileriye gitmiş.

Maaş iadesi konusunda bir gelşme yok, muhtemelen uzun bir süre olmayacakta. İdari yönden bir gelişme yok, adli olarak savcı dosyayı tem e yollamış ikmalen ifade alınmasını istemiş, geçen gün telefonla arayıp gel diye tem den aradılar, klasik soruları sorup 10 dakikada iş bitti çıktım, niye açığa alındığımı resmi olarak hala bilmiyorum açıklama yapılmadı.

Genel olarak izlenimim personelde çekince olduğu, kimsenin etliye sütlüye karışmadığı, eski dostluk arkadaşlık ortamının yavaşladığı, açıktan dönene kem gözle bakanın da eski muhabbetle devam edenin de olduğu, herkesin işinde gücande olduğunu söyleyebilirim.

Bu1818
Memur
18 Eylül 2017 18:38

Hangi il

misyon.2010, 7 yıl önce

Durum raporu...

4 ekim açık 17 temmuz iade, yaklaşık bir aydır çalışıyorum, beimle birlikte başlayan grupta yaptığı iş itibariyle vazgeçilmez olmayan 2-3 kişi harici geri kalanları birimi değiştirildi, ilçe, karakol, hassas şeklinde.

4c tescil bilgisi yaklaşık 20 gün sonra aktif şeklinie döndü ve pbs de derece kademe olması gereken yere geldi, maaşlar yapıldıktan sonra olduğu için bondroya yansımadı hizmet yılı kıdem olarak bu ay doğru şekilde olacak muhtemelen.

Maaşlı ve maaşsız emeklilik tarihi 5 ay ileriye gitmiş, 527 bilgilerinde bir sonraki 527 tarihi 10 ay 17 gün ileriye gitmiş.

Maaş iadesi konusunda bir gelşme yok, muhtemelen uzun bir süre olmayacakta. İdari yönden bir gelişme yok, adli olarak savcı dosyayı tem e yollamış ikmalen ifade alınmasını istemiş, geçen gün telefonla arayıp gel diye tem den aradılar, klasik soruları sorup 10 dakikada iş bitti çıktım, niye açığa alındığımı resmi olarak hala bilmiyorum açıklama yapılmadı.

Genel olarak izlenimim personelde çekince olduğu, kimsenin etliye sütlüye karışmadığı, eski dostluk arkadaşlık ortamının yavaşladığı, açıktan dönene kem gözle bakanın da eski muhabbetle devam edenin de olduğu, herkesin işinde gücande olduğunu söyleyebilirim.

ahmeteymen4422
Şube Müdürü
18 Eylül 2017 20:21

Birsey sormak istiyorum feto davalari e devlette gorunuyor mu anayasal suclar la ilgili davalar e devlette mevcutmu

Kardelen2001
Memur
18 Eylül 2017 20:24

Arkadaşlar ben adli olarak takipsizlik aldım .idari olarak müfettiş aynı konudan ifademi aldı sonucu bekliyorum .

Öğrenmek istediğim takipsizlik alan biri idari olarak ifade verdikten sonra müfettiş son savunmami alirmi.

ersu10
Aday Memur
18 Eylül 2017 21:50

Ne konuda takıpsızlık aldınız acaba

Kardelen2001, 7 yıl önce

Arkadaşlar ben adli olarak takipsizlik aldım .idari olarak müfettiş aynı konudan ifademi aldı sonucu bekliyorum .

Öğrenmek istediğim takipsizlik alan biri idari olarak ifade verdikten sonra müfettiş son savunmami alirmi.

Aslanbey1453
Genel Müdür
20 Eylül 2017 11:55

Koordinasyon toplantısı bitmiş, yok mu oralardan kimse yada haber? Nerede kaldı iadeler??

Toplam 24614 mesaj
«1219122012211222122312241225122612271228122912301231

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi