Editörler : E.Kayı Han
«145514561457145814591460146114621463146414651466»

kayseri-den
Şube Müdürü
25 Eylül 2017 19:19

Yani adli süreci olanlardanız o zaman, Allah sonumuzu hayretsin tüm masumların

Kırıkkalp35, 7 yıl önce

Masum kardeşlerim merhaba. Öncelikle e devlette hakkınızda dosya yoktur yazısına itibar etmeyin fetö davaları e devlette görünmüyor sadece mahkemesi olanların tarihi görmeleri için e devlete yansır dosyası. Gelelim adli süreçte miyiz değil miyiz... Bakın eğer ki devlet siz hiçbir girişimde bulunmadan hakkınızda bir dosya oluşturduysa gözaltı tutuklama ev araması gibi... O halde evet adli süreciniz var demektir. Ama bu grup genel olarak savcıya gidip hakkımda bylock suçlaması asılsızdır ifadesi verdi bu ifadeyle de dosyamız açıldı ama biz açtık bu grup adli süreci olanlardan değildir. Benim de dosyam var görünüyor adliyeye gidince öğrendim heyecan yaptım meğer benim verdiğim dilekçeymiş... Başka hiçbir hiçbir şey yok. 9 aydır verdiğim dilekçe olduğu gibi duruyor

Aslanbey1453
Genel Müdür
25 Eylül 2017 19:26

Çağlayan Adliye girişindeki ön büroda TC den hakkında soruşturma vs. olup olmadığına bakıyor memur verdiği evrakla ilgili Genel Soruşturma veya Terör savcısı kalemine gidip ordan dosya yada soruşturma numarasına göre dahili telden yada yüz yüze bilgi veriyorlar. ***İstanbul için***

Kırıkkalp35, 7 yıl önce

Masum kardeşlerim merhaba. Öncelikle e devlette hakkınızda dosya yoktur yazısına itibar etmeyin fetö davaları e devlette görünmüyor sadece mahkemesi olanların tarihi görmeleri için e devlete yansır dosyası. Gelelim adli süreçte miyiz değil miyiz... Bakın eğer ki devlet siz hiçbir girişimde bulunmadan hakkınızda bir dosya oluşturduysa gözaltı tutuklama ev araması gibi... O halde evet adli süreciniz var demektir. Ama bu grup genel olarak savcıya gidip hakkımda bylock suçlaması asılsızdır ifadesi verdi bu ifadeyle de dosyamız açıldı ama biz açtık bu grup adli süreci olanlardan değildir. Benim de dosyam var görünüyor adliyeye gidince öğrendim heyecan yaptım meğer benim verdiğim dilekçeymiş... Başka hiçbir hiçbir şey yok. 9 aydır verdiğim dilekçe olduğu gibi duruyor

BYK07
Şube Müdürü
25 Eylül 2017 22:25

Facede emniyet haberde yazmislar.

"Ihraclarla alakali beklenen khk eli kulağın da bu gunlerde bekliyoruz.

Tabi yeni açığa alinmalarida bekliyoruz"

Hakkımızda hayırlısı olur inşallah

dünyabizim34
Kapalı
25 Eylül 2017 23:01

belirsizlik çok yıpratıcıymış sahi.

Memur0505
Şef
25 Eylül 2017 23:21

Aylardir bekliyorum ama sorun ki neyi bekliyorsunuz diye inaninki bilmiyorum..

Odglde
Aday Memur
25 Eylül 2017 23:37

Yok hocam iade olsakda yazsak diyoz gerci iade olanlara da bisi oluyor yazmıyolar.3hafta sonra bi seneyi dolduracaz şaka gibi

Tamtalihsiz, 7 yıl önce

Sayfayi takip eden ve iade olan 14ekimciler mutlaka varsınız ordasiniz lütfen iade oldum yazın umut olun hadi canlar yalvartmayin😌

Kırıkkalp35
Kapalı
26 Eylül 2017 02:04

Haydi gelin biraz da dönmek istemiyoruz pskolojisine girelim aman çağırmasınlar oh evde rahat iyi hissiyatı gelsin belki o zaman çalar telefonlarımız... Herkese iyi geceler

Tamtalihsiz
Memur
26 Eylül 2017 12:38

Haberturku acin

egelimelez
Memur
26 Eylül 2017 14:25

Hocam ne vardı habertürkte izleyemedim

Tamtalihsiz, 7 yıl önce

Haberturku acin

Tamtalihsiz
Memur
26 Eylül 2017 14:58

Yagitay kararı vermiş bylock tek başına örgüt üyeliğine kanıt sayıldı allah masumlari görsün bir yıldır öylesine bekliyoruz gerçek suçluları bulsunlar artik

egelimelez, 7 yıl önce

Hocam ne vardı habertürkte izleyemedim

27 Eylül 2017 00:37

arkadaşlar bir şey sormak istiyorum.forumdaki diğer başlıklara da bakarken karabulutlu diye biri dikkatimi çekti bu hocamız kim acaba.bir bilgi paylaşıldığında doğruluğu hususunda karabulutlu hocanın onayı bekleniyor.merak ettim kim diye.burayada yazdığını gördüm.

ibn abdülaziz
Müsteşar Yardımcısı
27 Eylül 2017 02:04

hocam yargıtay sayarsa saysın bizi ilgilendirmiyor ki o kullananların düşüneceği bir şey ama asıl şuan bizi ilgilendiren husus şu: BTK dan gelen bu listeler kesin tespit sayılıyor mu sayılmıyor mu yani içinde hata olabilme ihtimalini düşünyorlarmı düşünmüyorlarmı bu bizi ilgilendiryor. bu konudada henüz üst mahkemlerde herhangi bir karar verimiş değil dolayısıyla alt mahkemlerde kendilerine göre karar veriyorlar. kimi mahkemelr başka hiç bir şeye bakmadan hüküm veriyor yani kesin tespit görüyor kimi yerlerde de çeşitli kayıtlar isteniyor. sonuç olarak bizim bekleyeceğimiz karar şu eğer sadece BTK kaydındaki bilgiler üst mahkemelrde kesin tespit olarak onaylanırsa işte o zaman kötü olur. ama yargıtay 16 . dairesi hiçte o kapıyı açmadı "her türlü şüpheden uzak tespite" vurgu yaptı muhtemelen daha üst mahkemelrden de benzer kararlar gelecek

Tamtalihsiz, 7 yıl önce

Yagitay kararı vermiş bylock tek başına örgüt üyeliğine kanıt sayıldı allah masumlari görsün bir yıldır öylesine bekliyoruz gerçek suçluları bulsunlar artik

Sarkat
Genel Müdür
27 Eylül 2017 16:44

Bylock rezaletine bakınız. Herşey sıfır ve tarihler bile ters. Lakin bu

içerik nedeniyle bir doçent ihraç oldu ve ağır cezada yargılanıyor

https://pbs.twimg.com/media/DKqW07zWsAITdzO.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DKqW070XUAATNTU.jpg

https://pbs.twimg.com/media/DKqW08tXoAA11u2.jpg

Adamcağızda herşey sıfır görünüyor ama ihraç ve yargılanıyor.

Bu şekilde tutuklu olan dünya kadar insan var.

Sarkat
Genel Müdür
27 Eylül 2017 16:48

Tespit edilen ilk LOG tarihi 09.11.2014, son online tarihi 09.09.2014. Tespit edilen log SIFIR.

ebu-suud
Memur
28 Eylül 2017 10:15

Selam tamtalihsiz; Benim içinde iade listesinde dediler. Aynen 6 ay oldu hala tık yok. Diğer yazan arkadaşlar, neyle suçlandığımız belli oldu ve kullanmadığımız kesin tespit oldu. Kullanan belli ve şu anda tutuklu fakat hayal kırıklığına devam.

Tamtalihsiz, 7 yıl önce

Sayfayi takip eden ve iade olan 14ekimciler mutlaka varsınız ordasiniz lütfen iade oldum yazın umut olun hadi canlar yalvartmayin😌

Tamtalihsiz
Memur
28 Eylül 2017 10:22

Benim hattı kullanan da ben de hiç adlı işlem gormedik hala hattı kullanıyor. bana kimse iade listesindesin demedi ama takipsizlik alıp verdim sadece.. hayırlısı demekten tüy bitti..

ebu-suud, 7 yıl önce

Selam tamtalihsiz; Benim içinde iade listesinde dediler. Aynen 6 ay oldu hala tık yok. Diğer yazan arkadaşlar, neyle suçlandığımız belli oldu ve kullanmadığımız kesin tespit oldu. Kullanan belli ve şu anda tutuklu fakat hayal kırıklığına devam.

egelimelez
Memur
28 Eylül 2017 14:14

Ruh sağlığımın bozulduğunu düşünüyorum hepten. Yalnız dışarı çıkamaz oldum, mutlu olan insanlara sataşasım geliyor içimdeki öfkeyi atack kimse bulamıyorum,ümitsizlik her yanımı sardı :( bir zytbrn hocamız vardı psikolojik danışman. epeydir yazmıyor merak ettim bir de varsa bunalımıma bir çaresi yazarsa sevinirim..

dünyabizim34
Kapalı
28 Eylül 2017 15:19

hocam zytnburnu benim. dün klinik adli psikoterapi derneğinde intihar eğilimleri ve tedavi yöntemleri eğitimine katıldım mecidiyeköyde. konudan ziyade içeriği paylaşayım. herşeyin bilinçaltı dinamikleri öfkeyle başlıyor yani öfke çalışıcaz. öfkemizi karşımızda sandalyeye otuetup onunla yüksek tonda sakinleşinceye kadar konusucaz . insan en çok sevdiklerine öfkelenirmiş. cocukluk çağımızda travma yasadıysak anne babamıza öfkeliyizdir başımıza bişey geldiyse getirene veya sorumlu bulamıyorsak (ve bilinaçtında en cok kendimizi sevdiğimiz için kendimize öfkeleniyoruz).

dünyabizim34
Kapalı
28 Eylül 2017 15:23

ancak bizim durmumuz çalışılacak bir konu değil çünkü kaynaktan sonuctan bagımsız ucu sonu belli olmayan bir süreç oldugundan cok üzgünüm. ben de sigaraya başlamıstım hattırlarsınız, sevmedğim halde nerdeyse bir senedir içiyorum neyse eğitimde psikiyatrist dedi '''intihar için illa büyük eylemler gerekmez alkol veya sigaraya başladıysanız bilinçaltında kendinizi pasif olarak öldürmek istiyorsunuzdur'' haz için içmedğimi ve öncesinde nefret ettiğimi düşünürsek bilinaçtımı inceledim ve pasiften intihar eğilimimi farkettim...

egelimelez
Memur
28 Eylül 2017 16:06

İyi ki buradasınız hocam. Sanırım bende kendimi yalnız kalarak öldürmeye çalışıyorum.. destek almam gerektiğini biliyorum ama cesaretim de yok buna.. bu yaşta mutsuzluktan ölmeden görevimize dönseydik ne iyiydi..

dünyabizim34, 7 yıl önce

ancak bizim durmumuz çalışılacak bir konu değil çünkü kaynaktan sonuctan bagımsız ucu sonu belli olmayan bir süreç oldugundan cok üzgünüm. ben de sigaraya başlamıstım hattırlarsınız, sevmedğim halde nerdeyse bir senedir içiyorum neyse eğitimde psikiyatrist dedi '''intihar için illa büyük eylemler gerekmez alkol veya sigaraya başladıysanız bilinçaltında kendinizi pasif olarak öldürmek istiyorsunuzdur'' haz için içmedğimi ve öncesinde nefret ettiğimi düşünürsek bilinaçtımı inceledim ve pasiften intihar eğilimimi farkettim...

Toplam 30829 mesaj
«145514561457145814591460146114621463146414651466»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi