Editörler : E.Kayı Han
«146114621463146414651466146714681469147014711472»

mazlum-86
Aday Memur
21 Ekim 2017 17:25

20 şubatta adli kontrol aldım o tarihten beri iddianame yok hocam.

ayerclk, 6 yıl önce

Arkadaşlar artık tükendim Şubat'ta gözaltı olmuştum o günden beri dava dosya e devlete bakıp duruyorum takipsizligi geçtim artık mahkeme mi ne olacaksa olsun da bı derdimi anlatayım sonra naparlarsa yapsınlar bu nedir 8 aydır bı iddianame hazırlanmaz mi ? Benim gibi durumu olan var mı çok yoruldum

yasegi
Aday Memur
21 Ekim 2017 17:59

Hocam martta gözaltına alındım 2 hafta önce de savcı ek ifade istemiş polisler çağırdı ifade için başka da bi şey yok..başkasına verdiğim hattan dolayı

ayerclk, 6 yıl önce

Arkadaşlar artık tükendim Şubat'ta gözaltı olmuştum o günden beri dava dosya e devlete bakıp duruyorum takipsizligi geçtim artık mahkeme mi ne olacaksa olsun da bı derdimi anlatayım sonra naparlarsa yapsınlar bu nedir 8 aydır bı iddianame hazırlanmaz mi ? Benim gibi durumu olan var mı çok yoruldum

mat.öğret
Şube Müdürü
21 Ekim 2017 18:16

Neden çağırmış hocam ek ifade icin peki?

yasegi, 6 yıl önce

Hocam martta gözaltına alındım 2 hafta önce de savcı ek ifade istemiş polisler çağırdı ifade için başka da bi şey yok..başkasına verdiğim hattan dolayı

ibn abdülaziz
Müsteşar Yardımcısı
21 Ekim 2017 19:08

hocam bence hayırlısı olsun dışarıda beklemek için neler vermeyck insanlar var bence avukatımında dediği gibi ne kadar beklesek kardık ben her ay iddaname hazırlanmadı diye şükrediyorum. inanınki 22 şubata kadar her gün gelsinler gözaltına alsınla derdimi anlatayımda anlasınlar ve takipsizlik vesinle diyordum ama ne zaman ki polis ve savcılık sorgusunda yüzüme bile bakılmadığını gördüm eyvah dedim az kalsın tutklanıyordum.. o yüzden lazım değil kimsenin bir şey dinlediği yok..

ayerclk, 6 yıl önce

yasegi
Aday Memur
21 Ekim 2017 20:05

Kendi hattımdan ihraç olmuş 4 öğretmn aramışım da neden aramışım onu öğrenmek istemiş

mat.öğret, 6 yıl önce

Neden çağırmış hocam ek ifade icin peki?

mat.öğret
Şube Müdürü
21 Ekim 2017 20:08

Benim okulumdanda ihraçlar oldu ıllaki konuşmuş olabilirim telefonda bu ne saçma soru yaa

yasegi, 6 yıl önce

Kendi hattımdan ihraç olmuş 4 öğretmn aramışım da neden aramışım onu öğrenmek istemiş

yasegi
Aday Memur
21 Ekim 2017 20:11

Aynı okulumdandı Hocam 2010-2013 yılları arası aramışım. Aktif kişilermiş Hocam o yüzden

mat.öğret, 6 yıl önce

Benim okulumdanda ihraçlar oldu ıllaki konuşmuş olabilirim telefonda bu ne saçma soru yaa

yasegi
Aday Memur
21 Ekim 2017 20:13

Bir şey bulamadılar bulmak için çaba sarf ediyorlar maalesef :(

AHMED 2746
Memur
21 Ekim 2017 21:21

Yasege hocam size bşr şey sorabilirmiyim size mesaj atamıyorum acaba mesajınızı acabilirmsnz

AHMED 2746
Memur
21 Ekim 2017 21:23

Hocam size bir sey sormak istiyorum ama mesaj gonderemiyorum acaba mesajınızı acabilirmsnz

yasegi, 6 yıl önce

Bir şey bulamadılar bulmak için çaba sarf ediyorlar maalesef :(

ayerclk
Daire Başkanı
21 Ekim 2017 22:30

Hocalarım herkes kendini bilir ne olacak bu şekilde nasıl sonuçlanir vir yorumunuz var mı çünkü iddaname hazırlanması için en azından birşey bulamasalar bile geçmişe gidip dersane ev vs vs yazmak isteyecekler eee o da yok ne olacak acaba bizim durumumuz.. benim eşimin durumu yazılır yazilirsa.. eşimin iddianamesi hazır orada eşinin ( benden için) ve çocuğunun masak raporlarında adı geçmemektedir diyor bu nedir?

womenteacher3
Aday Memur
23 Ekim 2017 07:18

lütfen. açikta bekleyen veya i̇hraç olmuş öğretmenleri̇n. i̇adeleri̇ i̇lgi̇li̇ bi̇lgi̇ duyum haberleri̇ burada paylaşalim.

please. expected or exported teachers. requirements related information sharing news here.

sfm61
Daire Başkanı
23 Ekim 2017 13:31

İl neresi hocam. Benim de mart gözaltı. Acaba sizin cihaz sonuçları mı geldi hts kayıtları vs

yasegi, 6 yıl önce

İla308
Kapalı
25 Ekim 2017 21:59

14 ekimcilerden de iki kere ifade veren oldu mu diper sayfalarda ifadeye çağırmışlar herkesi bizde yine hiçbir kıpırtı yok

dünyabizim34
Kapalı
26 Ekim 2017 12:19

Arkadaslar gozaltina alinlar mi.yavasladi.acaba. herhangi.gelisme.yok ...insaf..

vaveyla2
Aday Memur
26 Ekim 2017 14:09

692 ihracim bir ay once ifadem alindi adli kontrolum falan ypk bugun dava acilmis antep agir cezada mahkeme tarihi belli degil ben memleketimde baska ildeyim bundan sonraki surec hakkinda bilgisi olan var mi ne yapmak gerekir

AHMED 2746
Memur
26 Ekim 2017 14:40

Hocam geçmiş olsun . suçlama neydi size isnat edilen şey nedir

vaveyla2, 6 yıl önce

692 ihracim bir ay once ifadem alindi adli kontrolum falan ypk bugun dava acilmis antep agir cezada mahkeme tarihi belli degil ben memleketimde baska ildeyim bundan sonraki surec hakkinda bilgisi olan var mi ne yapmak gerekir

vaveyla2
Aday Memur
26 Ekim 2017 14:49

Khk ile kapatilan kurumlarda 2014 ekim oncesi calisma ve burda calisirken banka hesabim vardi sanirim suclama bunlar ifadede birsey denmedi teror orgut uyeligi denildi

AHMED 2746, 6 yıl önce

Hocam geçmiş olsun . suçlama neydi size isnat edilen şey nedir

egelimelez
Memur
30 Ekim 2017 13:55

Bazen düşünüyorum meb istifa etmemizi filan mı bekliyor acaba diye.. bunca zulmün başka bir gerekçesi olabilir mi ? O kadar doldum ki öğretmenliğe Doğu'da başladım terör bölgesinde can güvenliğim yoktu resmen. 4 yılın ardından zar zor Batı'nın ucra bi okuluna gelebildim şimdi de beni terörist olmakla suçluyorlar..gençliğin nasıl geçti diye sorarlarsa terörden zarar görerek ve terörist olmadığımı ispat etmeye çalışarak geçti diye cvp veririm sanırım.. tanıdığım öğretmenler var hiç doğu yüzü görmemiş, hep iyi okullarda çalışan bizim durumumuza kurunun ynında yaş da yanabilir yorumu yapan. Duyunca bunları az da siz yansanıza demek istiyorum diyemiyorum.. Allah'ım yer yüzünde adalet kalmadı biliyoruz da sen gönder artık adaletini cidden yetti yaşadığımız.. çok bunaldım kusura bakmayın sayfayı meşgul etmek istemezdim :(

sfak
Şube Müdürü
30 Ekim 2017 14:48

doğuda binbir zorlukla görev yapmış top tüfek sesleriyle gecelerini uykusuz geçiren ve 686 khk ile ihraç olan öğretmen eşi olarak söylüyorum ki; adalet bize bunları yaşatanlara da gerek olacak elbet...

egelimelez, 6 yıl önce

Bazen düşünüyorum meb istifa etmemizi filan mı bekliyor acaba diye.. bunca zulmün başka bir gerekçesi olabilir mi ? O kadar doldum ki öğretmenliğe Doğu'da başladım terör bölgesinde can güvenliğim yoktu resmen. 4 yılın ardından zar zor Batı'nın ucra bi okuluna gelebildim şimdi de beni terörist olmakla suçluyorlar..gençliğin nasıl geçti diye sorarlarsa terörden zarar görerek ve terörist olmadığımı ispat etmeye çalışarak geçti diye cvp veririm sanırım.. tanıdığım öğretmenler var hiç doğu yüzü görmemiş, hep iyi okullarda çalışan bizim durumumuza kurunun ynında yaş da yanabilir yorumu yapan. Duyunca bunları az da siz yansanıza demek istiyorum diyemiyorum.. Allah'ım yer yüzünde adalet kalmadı biliyoruz da sen gönder artık adaletini cidden yetti yaşadığımız.. çok bunaldım kusura bakmayın sayfayı meşgul etmek istemezdim :(

Toplam 30829 mesaj
«146114621463146414651466146714681469147014711472»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi