Editörler : E.Kayı Han
«152915301531153215331534153515361537153815391540»

ahmes
Aday Memur
03 Mart 2018 20:26

Hocam bana da müfettiş bey biran önce alın belli olmaz demişti. İl savcılıktaydı dosyam, ne bilgi veriyorlar ne de takipsizlik. Bu khk beni fazlasıyla tedirgin ediyor, ınş korktuğumuz başımıza gelmez ne diyelim..

elmahmat, 6 yıl önce

Beni ankara'da arayan müfettiş takipsizlik olmadan iade olamazsınız dedi..hatta ihraç Bile olabilsin dedi

açıktaki
Memur
03 Mart 2018 20:50

Khk ne zamana çıkar sizce

ahmes, 6 yıl önce

Hocam bana da müfettiş bey biran önce alın belli olmaz demişti. İl savcılıktaydı dosyam, ne bilgi veriyorlar ne de takipsizlik. Bu khk beni fazlasıyla tedirgin ediyor, ınş korktuğumuz başımıza gelmez ne diyelim..

mizam
Memur
03 Mart 2018 20:53

Khk ne zaman çıkar acaba? Bilginiz varmı? Ben de 13 ekim açığa alındım. Hala bekliyorum. Hiç adli işlem geçirmedim. Bakanlık takipsizlik getir yoksa ihraç bile olabilirsin dedi. Savcılık takipsizlik vermiyordu. Çok uğraştım çok ısrar ettim. Sonunda araştırmayı kabul ettiler. En az bir ay sürer demişlerdi. 3 hafta bitti. Henüz arayan soran yok. Ben savxılık kalemini aradım geçen perşembe. Gelişme yok, Uzun sürer o iş dediler. İnş daha kötüsünü yaşamayız. Bir an önce tüm masumlar göreve döneriz.

ahmes
Aday Memur
03 Mart 2018 21:15

Diğer forumda karabulutlu hoca khk için tarih vermemiş ama çıkacak khk da ihraçlarında olacağını yazmış.

Baksanataliheh
Aday Memur
09 Mart 2018 00:55

Tuttuğunuz altın olsun.

ahmes
Aday Memur
09 Mart 2018 15:15

Bu hafta içerisinde bakanlığı arayıp bilgi almaya çalışan arkadaşımız oldu mu acaba??

emin66
Memur
09 Mart 2018 16:33

Savcılıktan gene elim boş döndüm 1 ay önce verdiğim dilekçe kurumdan yazı gelmediği müddetçe incelemem diyor .Savcının yazısını dilekçeye ekleyip pazartesi bakanlığa sunacağım inşallah bu sefer bakanlık yazı ile ister.

emin66
Memur
09 Mart 2018 16:39

Bu arada il ohal dilekçemi almadı bakanlığa yada savcılığa dilekçe ver dedi. Ankara il mem e bir dilekçe verdim.bakanlığa göndermiş. İl teftiş kurulu başkan yardımcı ile görüştüm sen bakanlık açığısın bizi ilgilendirmez dedi.Nereye elimizi atsak elimizde kalıyor . Olmayan b...ok tan 18. aya girecez. Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah

mizam
Memur
09 Mart 2018 18:24

Sormayın hocam. Ben de aynı durumdayım. Dilekçe vermediği m yer kalmadı. Doğru dürüst cevap bile vermediler.En son bundan bir ay önce çalıştığım ilin savcılığı dilekçemi kabul etti. Şuan araştırılıyor sun. En az bir ay sürer sonuç, dedi. Geçen hafta telefonla bir aradım sonuç henüz yoktu. Önümüzdeki hafta direk kendim savcılığa gideceğim. Bakalım ne olacak. Sonuç inş. Temiz çıkarsa bu kişi hakkında koğuşturmaya yer yoktur diye bir yazı vereceklermiş. Bu arada 13 ekim açığıyım. Bakanlık açığa alınma sebebime bylock diyor. Takipsizlik olmazsa iade olmazsın dedi Müfettişler. O yüzden şu savcılık araştırması sonucu gelmeden iade olamıayacağız. İnşallah daha kötü şeyler yaşamayız.

emin66
Memur
09 Mart 2018 18:55

Benim dilekçeyi savcı aldı başsavcı yardımcısı işleme koymadı. Kurumun istesin diyor

elmahmat
Aday Memur
09 Mart 2018 18:56

Takipsizlik olunca iade olacağımız da mechul

ahmes
Aday Memur
09 Mart 2018 19:04

Benim dosyamı açığa alındığım il savcılığı ikametgahımın olduğu il savcılığına yetkisizlik vererek göndermiş. Yani herşey sil baştan:((

elmahmat
Aday Memur
09 Mart 2018 19:10

Dosyaya yetkisizlik vererek hattı kullanan kişinin bulunduğu ile gonderiyorlarmis galiba..benimki de öyle olursa bende sil bastan

ahmes, 6 yıl önce

Benim dosyamı açığa alındığım il savcılığı ikametgahımın olduğu il savcılığına yetkisizlik vererek göndermiş. Yani herşey sil baştan:((

İla308
Kapalı
09 Mart 2018 21:07

Hocam bugün aradım il ohali benim yazıyı göndermişler inşallah Pazartesiye ulaşır bana yazının gelmesinden ziyade içeriği olumsuz değildir umarım

mizam, 6 yıl önce

Sormayın hocam. Ben de aynı durumdayım. Dilekçe vermediği m yer kalmadı. Doğru dürüst cevap bile vermediler.En son bundan bir ay önce çalıştığım ilin savcılığı dilekçemi kabul etti. Şuan araştırılıyor sun. En az bir ay sürer sonuç, dedi. Geçen hafta telefonla bir aradım sonuç henüz yoktu. Önümüzdeki hafta direk kendim savcılığa gideceğim. Bakalım ne olacak. Sonuç inş. Temiz çıkarsa bu kişi hakkında koğuşturmaya yer yoktur diye bir yazı vereceklermiş. Bu arada 13 ekim açığıyım. Bakanlık açığa alınma sebebime bylock diyor. Takipsizlik olmazsa iade olmazsın dedi Müfettişler. O yüzden şu savcılık araştırması sonucu gelmeden iade olamıayacağız. İnşallah daha kötü şeyler yaşamayız.

İla308
Kapalı
09 Mart 2018 21:09

Dilekçenizi almak zorunda hocam yazı işleri müdürüyle bi görüşün isterseniz onlar emniyette bylock sorgulaması yaptırabiliyor çünkü ben hem il milli eğitime verdim il ohale gönderilmek üzere hem şahsi olarak verdim bugün aradım gönderdik yazınızı dediler

emin66, 6 yıl önce

Bu arada il ohal dilekçemi almadı bakanlığa yada savcılığa dilekçe ver dedi. Ankara il mem e bir dilekçe verdim.bakanlığa göndermiş. İl teftiş kurulu başkan yardımcı ile görüştüm sen bakanlık açığısın bizi ilgilendirmez dedi.Nereye elimizi atsak elimizde kalıyor . Olmayan b...ok tan 18. aya girecez. Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin inşallah

mizam
Memur
09 Mart 2018 21:23

Hocam olumsuz olup olmadığını söylemiyorlar mı? Ben de bu hafta savcılığa gideceğim inş.

Bakalım bizimki ne durumda. Hakkımızda hayırlısı olsun inş.

İla308, 6 yıl önce

Hocam bugün aradım il ohali benim yazıyı göndermişler inşallah Pazartesiye ulaşır bana yazının gelmesinden ziyade içeriği olumsuz değildir umarım

İla308
Kapalı
09 Mart 2018 21:27

İnşallah hocam ben Bilgi vermezler diye sormadım Pazartesi günü öğrenirim hayırlısıyla geldiğin de

mizam, 6 yıl önce

Hocam olumsuz olup olmadığını söylemiyorlar mı? Ben de bu hafta savcılığa gideceğim inş.

Bakalım bizimki ne durumda. Hakkımızda hayırlısı olsun inş.

Ayasain
Aday Memur
09 Mart 2018 21:28

Sürekli yalan yanlış bilgiler veriliyor, son KHK nin da çıkması çok geciklmişti ama bir tanıdığım 14 Mart'ta KHK nin çıkacağını söyledi, ne olur bilmiyorum. Çok takılıp her günü zehir etmemek gerek forumu takip eden değerli arkadaşlar, beklemek zaten yorucu, beklenti de yoruyor

11 Mart 2018 02:49

14 ekim açığa alındım 8 mart iade oldum Rabbena şükürler olsun

11 Mart 2018 02:56

Hayırlı geceler arkadaşlar ben forumun sessiz takipçilerindenim sizlerle beraber ağlayıp beraber

Toplam 30829 mesaj
«152915301531153215331534153515361537153815391540»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi