Editörler : E.Kayı Han
12345678910111213»

mhmtiöm
Aday Memur
20 Ekim 2016 23:13

Arkadaşlar 14 ekim mağdurlarındanım.

mhmtiöm
Aday Memur
20 Ekim 2016 23:26

14 Ekim mağdurlarındanım.gsm operatöründen kaynaklı bir sıkıntı olduğu söyleniyor.Demek ki memleketi karıştırmaya çalışan kaos ortamı yaratmaya çalışan fetöcüler hala aramızda.bizim gibi masum insanları kullanarak oyunlarına devam ediyorlar ve devletimizi zor durumda bırakmaya çalışıyorlar.Ben devletimin her zaman yanındayım. bu süreçte sabırlı olalım.Devletimizi zor durumda bırakmaya çalışan bu kanı bozuk örgüt ve yapı amacına asla ulaşamayacak.Devletimizin gerçeği en kısa zamanda ortaya çıkaracağına inanıyorum.

battalbattal
Aday Memur
20 Ekim 2016 23:46

@Cakir921 Benim hattım turkcell. 505'li ama 3-4 yıldır avea'da değilim.

justice2017
Aday Memur
21 Ekim 2016 06:52

cakir ve ecom hocam siz hangi numara yuzunden sorusturma gecirdiginizi nasil ogrenebildiniz. biz nasil ogrenebiliriz.

Ayse.elt15
Aday Memur
21 Ekim 2016 09:01

Ben de 14 ekim magduruyum. Hic bir bağlantım olmadi su zamana kadar ve olamaz da. Daha 1 yıllık öğretmenim adayligim dahi kalkmadi bu haberi alınca şok oldum kesin bir yanlışlık olmustur deyip duruyorum. Okuldan bir arkadas hocam baskasi adina hat alınabiliyor bunu yapan bayiler var dedi ve e devletten bakınca 2014te adıma alınmış bir turkcell numarasi tespit ettim. Boyle bir numaranin varlığından haberim dahi yoktu bu numaraya bylock yuklenmis olabilir mi diye düşünüyorum suan. Hangi numaraya yüklendiğini öğrenen arkadaslar nerden nasil ogrendiniz?

endind
Kapalı
21 Ekim 2016 09:07

Arkadaslar hangi numara oldugunu sendikadan öğrenebilirsiniz.

Ayse.elt15
Aday Memur
21 Ekim 2016 09:09

Benim sendikam da yoktu hocam. Nereye dert yanayim nereye gideyim sasirmis haldeyim

endind, 7 yıl önce
Arkadaslar hangi numara oldugunu sendikadan öğrenebilirsiniz.

endind
Kapalı
21 Ekim 2016 09:19

Bi sendikaya gidip derdini anlat seni inandirici bulurlarsa yardimci olurlar. Turk egitim sen o konuda yardimci oluyor sagolsun ama sen zaten kendinden eminsen geregi yok ki arastirmana. Neyden oldugu belli zaten hocam

Ayse.elt15
Aday Memur
21 Ekim 2016 09:35

Turk eğitim sen e bir ugrayim bugun umarım dinlerler.Ben kendimden eminim ama adima acilan hatta bylock yuklenmis mi onu bilmiyorum bunu bir yerden öğrenmem lazım elimdeki tek kanıt bu başka da hic bir ihtimal veremiyorum zaten nerden olabilir.

endind, 7 yıl önce
Bi sendikaya gidip derdini anlat seni inandirici bulurlarsa yardimci olurlar. Turk egitim sen o konuda yardimci oluyor sagolsun ama sen zaten kendinden eminsen geregi yok ki arastirmana. Neyden oldugu belli zaten hocam

justice2017
Aday Memur
21 Ekim 2016 09:47

hocam numara su diyen oldumu. sendika o listelerde s?k?nt? var diyor ama su numaradan demiyor sorduklarini cevap beklediklerini soyluyor. size soyledilermi numarayi

dark5134
Aday Memur
21 Ekim 2016 09:55

Arkadaşlar ne için alındığımızı bilmiyoruz ortada dolanan Bi ağ mı program mı ne o var onun yüzünden deniliyor sma bilen gören Yok sebebini gelen yazılarda sebebi şu diye yazan arkadaş var mı

rudolfo
Kapalı
21 Ekim 2016 09:57

bu son 2400 ün sadece bylok olmadığını iftira şikayetleri olduğunu okumuştum netten..bunuda bi değerlendirin kendinizle ilgili ...çünkü benim üzerinde durduğum mesele bu soysuzun birinin iftirası..ALLAH iftira atanı bu mübarek günün hürmetine tez zamanda kahretsin,yok yere çoluk çocukla sıkıntı çekiyorum.Bulunduğum yerde ne kimseyi tanıdım ne sohbete gittim ne selam verdim ama fetöcü damgası yiyorum yazık wallaha yazık

justice2017, 7 yıl önce
hocam numara su diyen oldumu. sendika o listelerde s?k?nt? var diyor ama su numaradan demiyor sorduklarini cevap beklediklerini soyluyor. size soyledilermi numarayi
21 Ekim 2016 10:15

Eşimin tebliğinde sadece dmk 137 madde yazıyordu. Tebliğde ne için alındığı normalde yazmasılazım ama sadece tedbiren diyor. Eşimin telefonunda sadece inatagram facebook birde oyun var15 temmuza kadar bu ğrogramın adını duymuşluğumuz yok. Kesin bir açıklama yok şu alınanlar bulock kullandı diye tez zamanda idari soruşturma başlarda alınma sebebini öğreniriz

Açiktayim
Aday Memur
21 Ekim 2016 11:08

Bende 14 ekim magduruyum arkadaslar. Bana verilen kagitta dmk 137 138 maddeleri yaziyor. Bir de esim 23 temmuzdan bu yana acikta askeri personel idari sorusturmasi bitti adli sorusturmanin bitmesini bekliyoruz. Müdürûm seni de bu yuzden almislardir dedi. Benim edindigim bilgide bu. Bimer ve cimer e yazdim bekliyorum.

duygudm
Daire Başkanı
21 Ekim 2016 12:36

Benim emniyet taramam dün bir aile dostumuz tarafından kontrol edildi temiz çıktım geriye bir sebep kalmıyor şikayet dışında

Eymen5561
Kapalı
21 Ekim 2016 13:27

Duygudm emniyet taraması derken neyi kasdediyorsun. Arkadaşlar benim çevremde duyduğum 14 ekimde açığa alinanlardan hemen hepsi bylock denen lanet program. Bence bunun üzerinde durun sebebi bilmiyor iseniz. Bende bu lanet program yüzünden ihraç oldum. Şimdi öğrendim bu 2400 den sonra biri soyledi 2 kişiyi gözaltına almışlar sebep bylock. Rabbim bu mübarek günün hürmetine suçsuzların yardımcısı olsun. Suçlu olanlara bu hain kahpe yapıya destek verenleri de kahru perişan etsin

21 Ekim 2016 14:15

Devlet ihraç edilenlerin neden edildiğini devlet sırrı ilan etti. Yani sonradan bu bilginin edinilmesi mümkün değil. 2400 kişinin tamamının bylock oşduğınu düşünmüyorım

Ado104
Genel Müdür
21 Ekim 2016 14:17

yani ? temiz çıkınca ne oluyor belki mitten bylock var diye rapor gelecek.

duygudm, 7 yıl önce

Benim emniyet taramam dün bir aile dostumuz tarafından kontrol edildi temiz çıktım geriye bir sebep kalmıyor şikayet dışında

Eymen5561
Kapalı
21 Ekim 2016 14:53

Ben ihraç sebebimi biliyorum. Karı Koca olan alt kat komşum verdiğim wifi şifresi yüzünden ihraç oldum. Bu hainler ya kendileri yada evlerine devamli gelen sonradan öğrendiğim bu hain yapı ile ilgisi olan sohbetlerine giden birilerine benden aldıkları wifi şifresini verip adsl hattımdan bylock denen ismini dahi bu olaylardan sonra duyduğum programı kullanmaları. Savcı ifadeye gittiğimde söyledi. Bundan başka hiçbir bağım bağlantım yok. Gerçi bu bylock denen programı kullanan yükleyen de ben değilim zaten

. Allahım mite ve soruşturmayı yurutenlere gerçek suçluları bulabilmeleri için gerekli olan herşeyi versin inşallah.

21 Ekim 2016 15:12

Eymen5561 inşallah tez zamanda iade olursun görevine

Toplam 30829 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi