Editörler : uzmantarik
«2079208020812082208320842085208620872088208920902091
22 Kasım 2017 23:37

celalabbas
Şube Müdürü

karabulutlu hocam bana özelden ulaşsana bi

22 Kasım 2017 23:48

karabulutlu
Genel Müdür

Arkadaşlar özelden birçok soru geldi,açıklık getireyim,ihraçların iadesi ile ilgili ohal komisyonu mümkün görünüyor,öyle çaplı bir iade khk sı kimse beklemesin

22 Kasım 2017 23:57

newalem
Memur

ihraçlık durumumuz yok ,yoksa şimdiye kadar kaç khk gördüğümüzü sayamıyorum artık

karabulutlu, 4 saat önce - Alıntıya git

Bazı iller ihraç etmek için ellerinden geleni yapıyor galiba.Ama maalesef bir şey bulamıyorlar, bulamayacaklar da..Baksanıza Kocaeli valilik takipsizliklerin iade olmaması için dava açmış. (Burda bir arkadaş paylaşmıştı)

23 Kasım 2017 00:02

kocaeli fo41
Aday Memur

Merhaba arkadaşlar, 2 genel başkana mesaj attım konu ile alakalı, cuma ya kdr çözülmezse Üyesi olduğum Tes den istifa edeceğim, bundan sonra hiç bir sendikaya üye olmayacağım. Bakalım kim dönecek. Biz Üst kademe ile görüşemiyoruz. Kaç kere dile getirdik kimsenin umrunda değiliz..

23 Kasım 2017 00:09

kocaeli fo41
Aday Memur

Bazı iller ihraç etmek için ellerinden geleni yapıyor galiba.Ama maalesef bir şey bulamıyorlar, bulamayacaklar da..Baksanıza Kocaeli valilik takipsizliklerin iade olmaması için dava açmış. (Burda bir arkadaş paylaşmıştı)

newalem, 3 saat önce - Alıntıya git

Ben paylaşmıştım hocam, onuda geçtik. haklarını kullanmışlar süre uzatmak için sorun yok. (Mahkeme masraflarıda maalesef devletimizin kasasından gitti yazık) Mahkeme red etmesine rağmen iade etmiyorlar. Red Kararı verileceği bile bile edilmiş, avukatlarda, teftişte bunun farkında, savcı birşey bulsa zaten dosya hazırlardı. İstedikleri kdr araştırsınlar bulamazlar. Olmayan birşeyi nasıl bulacaklar. Çok şükür onlardan daha az irtibatlı ve masumuz..

23 Kasım 2017 00:15

ilkerkaya
Aday Memur

Ben paylaşmıştım hocam, onuda geçtik. haklarını kullanmışlar süre uzatmak için sorun yok. (Mahkeme masraflarıda maalesef devletimizin kasasından gitti yazık) Mahkeme red etmesine rağmen iade etmiyorlar. Red Kararı verileceği bile bile edilmiş, avukatlarda, teftişte bunun farkında, savcı birşey bulsa zaten dosya hazırlardı. İstedikleri kdr araştırsınlar bulamazlar. Olmayan birşeyi nasıl bulacaklar. Çok şükür onlardan daha az irtibatlı ve masumuz..

kocaeli fo41, 3 saat önce - Alıntıya git

hocam ben bugun gittim adliyeye savcılık on buroda takipsizlik kararı harici birsey yoktu. itiraz edilmiş diye ben soyledim ama sizde nasıldı sordugunuzda.

23 Kasım 2017 00:16

precaution
Memur

Arkadaşlar yayınlanacak khk da öğretmen çok azmış ,bana verilen bilgiye göre onlar da suçu kesinleşmiş tutuklular ve bazı kaçak durumunda olanlarmış.Ayrıca şu anda ihraçların dönüşleri için ciddi bir uğraş söz konusu dediler.Bilgiyi verenler şimdiye kadar khk konusunda hiç yanılmadılar inşallah yine yanılmazlar.

Özellikle özelden soranlara da cevaben açıklamamdır,kusura bakmayın herkese mesajla cevaba bazen yetişemiyorum.

karabulutlu, 11 saat önce - Alıntıya git

karabulutlu Hocam senden Allah razı olsun. Çok teşekkür ederiz...

23 Kasım 2017 00:35

guzelgunleryakindami
Aday Memur

Mrb Arkadaşlar

Açıkta iken sendikadan istifa edebiliyor muyuz

23 Kasım 2017 00:39

kocaeli fo41
Aday Memur

Mrb Arkadaşlar

Açıkta iken sendikadan istifa edebiliyor muyuz

guzelgunleryakindami, 2 saat önce - Alıntıya git

EVET ÜYEDE OLABİLİR İSTİFADA EDEBİLİRSİNİZ. ÖRNEĞİN BEN P.TESİ BAKACAĞIM CVP BEKLİYORUM. KİMSE KUSURA BAKMASIN... BAŞIMIZA ZATEN NE GELDİYSE HATIR ,HUTURDAN GELDİ BUNDAN SONRA KİMSEYE EYVALLAHIM YOK.

23 Kasım 2017 00:50

karabulutlu
Genel Müdür

Açıklama : vermiş olduğum bilgiler sadece mebe aittir.Diğer bakanlıklıklar hakkında bilgim yok.

23 Kasım 2017 01:01

İmmoltalturk
Memur

Açıklama : vermiş olduğum bilgiler sadece mebe aittir.Diğer bakanlıklıklar hakkında bilgim yok.

karabulutlu, 2 saat önce - Alıntıya git

Egm den bir haber yokmu devrem

23 Kasım 2017 01:13

karabulutlu
Genel Müdür

Egm den bir haber yokmu devrem

İmmoltalturk, 2 saat önce - Alıntıya git

ben sıradan bir öğretmenim nasıl bilgim olsun

23 Kasım 2017 01:55

letmego
Aday Memur

23.59 a kadar ayin 24'une girmeden yuklu iade khksi ciksa keske. Bide tazminat hakki verilse

Toplam 41813 mesaj
«2079208020812082208320842085208620872088208920902091
ANKET
Lojmanlar, içinde oturana, satılmalı mı?