Editörler : crops35

edessa-
Aday Memur
14 Aralık 2016 20:12

Arkadaslar bi kac kisiye sordum . veri tabaninda guncelleme olmus .yani bi adam ortaogretimden sinava girip sonra okudugu onlisans bolumunun brans siralamasina dahil edilmis.evet sayilar cokdu .az sayida kisi bu durumda olabilir bizim bölumfe.sonucda ortaogretim sinavi kolaydi

hcfrht
Aday Memur
14 Aralık 2016 20:46

Peki beyler itfaiye lisesi mezunları bu sıralamaya dahil mi ortaöğretim olarak

flyist44
Aday Memur
14 Aralık 2016 22:36

kardesım guzel yere degınmıssın bi bılen varmı bılgılendırsın bızlerı

hcfrht, 7 yıl önce

Peki beyler itfaiye lisesi mezunları bu sıralamaya dahil mi ortaöğretim olarak

FırtınaKaradeniz
Daire Başkanı
15 Aralık 2016 14:48

beyler öyle bişey olsa bölümü seçilir :)

kadirsinas24
Aday Memur
15 Aralık 2016 15:55

Fırtına Karadeniz ortama soru yazdım cvp lamadın dm Msj attım yardımcı olabilirmisiniz.

kadirsinas24
Aday Memur
15 Aralık 2016 15:56

Cvp gelmiş tşk fırtına Karadeniz

hcfrht
Aday Memur
15 Aralık 2016 17:21

Kardeşlerim ben şimdi DHMI aradım İstanbulda ki 3.havalimanı için arff alımını devlet yapacak dedi

edessa-
Aday Memur
15 Aralık 2016 17:28

Hocam nasil devlet yapicak .eger orayada atama olursa puanlar düsebilir . Cunku oraya cok kisi alicaklardir. :)

hcfrht
Aday Memur
15 Aralık 2016 22:40

Bana orası özel devlet atama yapmaz demişlerdi bende bugün aradım böyle bi duruum var mı dedim hayır biz atama yapacaz dediler.

edessa-, 7 yıl önce

Hocam nasil devlet yapicak .eger orayada atama olursa puanlar düsebilir . Cunku oraya cok kisi alicaklardir. :)

FırtınaKaradeniz
Daire Başkanı
16 Aralık 2016 01:13

3.havalimani daha faaliyete gecmedigi icin isleyisi bilinmiyor hersey tam olarak betlesince belli olacaktir acilana kadar kurum icinden dahi haber gelse onu dedi bunu dediye kulak asmamaliyiz burasi Türkiye neyin ne olacagi belli olmaz..

edessa-
Aday Memur
16 Aralık 2016 10:40

Ozaman insalah devlet olur hocam :)

FırtınaKaradeniz
Daire Başkanı
16 Aralık 2016 20:54

inşallah diyelim

edessa-, 7 yıl önce

Ozaman insalah devlet olur hocam :)

16 Aralık 2016 20:56

bilgisayar programcısı başvurabiliyormu :)

FırtınaKaradeniz
Daire Başkanı
16 Aralık 2016 20:58

malesef hocam :) artık bu bölümünde eski tadı kalmadı 8x,xx küsüratlarla kapatmaya başlayacaktır kimseyede tavsiye etmem artık :)

zeljko obradovic, 7 yıl önce

bilgisayar programcısı başvurabiliyormu :)

16 Aralık 2016 20:59

keşke başvurabilseydim kesin atanırdım bu puanla :)

FırtınaKaradeniz, 7 yıl önce

malesef hocam :) artık bu bölümünde eski tadı kalmadı 8x,xx küsüratlarla kapatmaya başlayacaktır kimseyede tavsiye etmem artık :)

FırtınaKaradeniz
Daire Başkanı
17 Aralık 2016 01:43

Allah herkesin gonlune gore versin..

zeljko obradovic, 7 yıl önce

keşke başvurabilseydim kesin atanırdım bu puanla :)

Bodrum.
Aday Memur
17 Aralık 2016 02:38

Kekemelik bu iş için engel mi yani aranan şartlarda kekemelik engeldir ibaresi varmıben bulamadım şimdiden teşekkür ederim

FırtınaKaradeniz
Daire Başkanı
17 Aralık 2016 16:06

hocam niceleri var körler topallar giriyor bu işe sağlık raporunu alırken doktorlarla konuşup hastalığı yok gösteriyorlar genelde.. kurumun içinde bu şekilde çalışan o kadar çok personel varki tüm birimlerde hastalıklarını söylemiyorlar sizde ağzını sıkı gözünüzü açık tutarsanız hiç bir hastalık sıkıntı çıkarmaz ;)

Bodrum., 7 yıl önce
Kekemelik bu iş için engel mi yani aranan şartlarda kekemelik engeldir ibaresi varmıben bulamadım şimdiden teşekkür ederim

Beratcan96
Aday Memur
18 Temmuz 2017 12:53

Hocam benim gözümde üveit + astigmat +

hipermetrop var arff memuru olmama engel mi ?

cedricsizchen
Kapalı
19 Temmuz 2017 08:25

merhaba bir bayan olarak bu bölümü okumalı mıyım zorlanır mıyım? Lütfen yardım edin bu sene ona göre tercih yapacağım ama boy sorunum var en az 1.65 yazıyor özel şartlarda bayanlar içinde geçerlimi bu kriter ?

FırtınaKaradeniz, 7 yıl önce

Gorevde yukselme sinavlarinin tarihi belli olmamakla birlilte kurum ilan ettigi zaman oluyor bu hersenede olabilir 5 senede birde,arff memuru 8-5,12 24 12 48,24 48 gibi havalimani hiyerarsisinin uygun gordugu calisma saatleriyle calisir 8 5 haric nobet sisteminde ekiplere ayrilir her ekibin bir sefi vardir bas mudurluk olan havaalanlarinda ise arff müduruarffsefiarff personelleri olur...

Toplam 159 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi