Editörler :
08 Kasım 2016 10:13   


Osmanlı'da ve Cahiliye

Osmanlı tarihinde güç ve iktidar uğruna kundaktaki çocukların katlediğini görüyoruz.Bu iktidar hırsı o derece kötüdür ki kişi kendi çocuğuna dahi bunu uygulamaktan çekinmez.Bunun bariz örneği tahmin edildiği gibi Osmanlı padişahlarında görülmektedir.3.Mehmet adında bir zatın en büyüğü 11 yaşında olan 19 kardeşini iktidar hırsı uğruna katlederek kendini garantiye aldığı tarihi kaynaklarda yer almaktadır.

Yine Deli ibrahim'in delilikleri (cariyeleri öldürmekten zevk alması ve aynı anda hepsine saldırmaya dönük enterasan fantezileri ve buna her cuma annesi tarafından kendisine sunulan bakire cariyelerin de katılımı sağlayarak sürekli hale getirmek) ve 3.Murat'ın çocuk sayısı itibariyle (128) bir türlü kırılamayan tarihi rekorları da tarihimizde şanlı izler taşımaktadır.

Velhasıl cariyelerlerden onca çocuk peydah edip sonrasında o kadınları ve çocukları öldürmek bırakın islamın ,insanlığın neresinde yer alır da sizler bu kişilere atalarımız diyerek övgüler dizebilirsiniz?

Bir de şöyle bir durum var.Osmanlı da haneden kanı akıtılamaz;o yüzden boğarak öldürün.Hile-i şeriyye (dini kılıfına uydurma girişimi) diye bir zırvayı uygulayan Ebu suud adında bir sapkınımız var.Kan akıtılmazdan kastın öldürülmek değilde normal kanın akıtılması gibi kılıfına uyduran bir sapkın hem de..O zaman şunu da yapsalardı olurdu.Kanın akmadığı tüm cinayetler işlenmemiş sayılmalıdır

Mideniz kaldırabiliyorsa Osmanlıdaki sapkınlıklara bakabilirsiniz

http://www.halukakcam.com/B6/Notes/OsmanliCinsellik1983.htm

Cahiliye döneminde suçu kız çocuğu olarak doğan onca günahsızların öldürülme nedeni, Arapların itibarlarının sarsılmasına dönük utançlarını gizlemesekse;Osmanlıda ki günahsız çocukların da öldürülme nedeni de devletin bekası için değil iktidarlarını koruma hırslarından kaynaklıydı.Madem devletin bekasını düşünüyordun;o halde neden o kadar fazla çocuk yaparsın?Ya da yaptın onları sürebilirsin ya da başka bir aileye evlatlık verirsin.Hadi o da olmadı peygamber bile devlet yönetimi seçimle belirleyerek demokratik bir tavır sergilemişse sen neden "Babadan oğula bir yöntem uygularsın)Hadi hepsini geçtim kundaktaki çocuğu öldürmek için yeryüzünde hiç bir akıl bu günahı işlemeye haklı gerekçeler sunamaz.

Bunun için İsrail oğullarına şunu yazdık: Kim, cinayet işlememiş veya yeryüzünde bozgunculuk yapmamış bir kişiyi öldürürse tüm insanları öldürmüş gibidir. Kim de o canı yaşatırsa, bütün insanları yaşatmış gibi olur. Elçilerimiz onlara apaçık delillerle geldiler. Buna rağmen onların çoğu hemen sonra yeryüzünde azgınlık yapmaya başladılar.(Maide 32)