Editörler : **sude**
09 Kasım 2016 21:02   

staj baslatma sinavi
staj baslatma sinavini gecmek icin kursa gitmek sartmi sizce calisan birisi icin yada ilk basta evde kendim hazirlanip denesem basarili sonuc alamazsam mi kursa gitsem cok kararsizim
10 Kasım 2016 18:45

fyetemen
Aday Memur
çıkmış soruları çöz, finansal, maliyet muhasebesini sağlam kavra çok rahat barajı geçer kazanirsin.
22 Aralık 2016 22:29

Ebruebush
Aday Memur

arkadaşlr kitap yokmu hiç elinizde pdf

23 Aralık 2016 08:22

**sude**
Editor

Hangi konu hakkında kitap ya da bilgi istiyorsunuz.

23 Aralık 2016 19:40

enoteca
Aday Memur

Arkadaşlar merhaba bende sınava girmeye karar verdim fakat 2 ayda halledilebilir bir şey mı daha önceden KPSS ye hazırlandım fakat belli kurumların mulakatinda elendim aylardır da ders çalışmadım 2 ay kaldı sınava ve sınava giriş ücreti de malum çok fazla baraji gecemezsem çok kötü olur :)) işsizlikten de çok sıkıldım artık oyuzden girmek istiyorum ne onerirsiniz iki ay da nasıl halledebilirim? Şimdiden teşekkürler herkese başarılar:)

24 Aralık 2016 11:21

**sude**
Editor

Şubatta yapılacak olana değil de haziranda gerçekleşecek sınava girmenizi tavsiye ederim. Konular çok fazla hiç değilse çalışmak için zamanınız olur.

25 Aralık 2016 00:52

enoteca
Aday Memur

Şubatta yapılacak olana değil de haziranda gerçekleşecek sınava girmenizi tavsiye ederim. Konular çok fazla hiç değilse çalışmak için zamanınız olur.

**sude**, 3 yıl önce - Alıntıya git

Ben sanırım Şubat'ta olacak olan sınava girmeye karar verdim.sıkı çalışırsam halledebilirim gibi geldi. Sizce nasıl calışmalıyım yani çıkmış sorular ayarında mı çıkar genelde? Ve en az kaç net yapmam gerekir barajı gecmek icin? Cevap için teşekkürler bu arada :)

26 Aralık 2016 08:34

**sude**
Editor

Bu ayın sonuna kadar başvurunuzu yapın o zaman.

Planlı bir şekilde bol bol soru çözmeye çalışın. Sadece ders dinlemekle ya da okumakla olmuyor. Soru çözerek bildiklerinizi pekiştirin. Kendinizi eksik gördüğünüz konulara ağırlık verin.

Daha önce kpss sınavına girdiğinize göre alan bilginiz daha iyidir. Kpss'de nereye kadar soru var bilmiyorum ama;

Finansal Muhasebe

Mali Analiz

Maliyet Muhasebesi

Maliye

Vergi Hukuku

Borçlar Hukuku

Meslek Hukuku

İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku

Ekonomi

İktisat

bu konulara çalışacaksınız.

26 Aralık 2016 08:36

**sude**
Editor

En önemli dersi unutmuşum.

Denetim dersi. 10 tane soru çıkıyor bu dersten

31 Aralık 2016 03:56

anelka47
Şef

Önerebileceğiniz;çıkmış sorular ve çözümlerini içeren kitap var mı? Bir de konu anlatım kitabı?

Toplam 9 mesaj

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?