Editörler :
16 Kasım 2016 15:34   

Kapalı
oğlumun haklı sorusu

3 yaşındaki oğlum ezan sesini duydu.Anne bbu ses ne dedi ezan dedim.Nereden geliyor ses dedi.Camiden dedim.Hadi camiye gidelim dedi.Olmaz oğlum birlikte camiye gidemeyiz sen babanla gidenilirsin dedim.Nedenmiş anne dedi ????

16 Kasım 2016 16:24

cvlstudnt.1
Müsteşar Yardımcısı

yerinde olsam babasıyla da göndermezdim

milyonlarca sömürülen zihin zaten var, onlara bir yenisini eklemeye lüzum yok:)

16 Kasım 2016 16:44

spotter
Kapalı

Neden cevap veremedin ki?

Deseydin ya oğlum ben hiç camiye gitmedim ki seni götüreyim diye.

Zira namaz kılan bayanlar çocuklarını da götürüyor bir sorun olmuyor.

Dene istersen!

16 Kasım 2016 18:12

erkamdeniz
Kapalı
ayy bu kadar komik bir yazi gormemistim kadinlarin camiye gittiginden bi haber bir de güya elestiriyor
16 Kasım 2016 20:40

az-çok
Müsteşar

Selam.

Camiyi erkekler ,kadınlar diye perde ile ikiye ayırmak kimin eseri acaba?

16 Kasım 2016 21:06

erkamdeniz
Kapalı
ne oldu rahatsiz mi oldun bayanlar öyle rahat ediyorsa sana ne
16 Kasım 2016 21:24

az-çok
Müsteşar
ne oldu rahatsiz mi oldun bayanlar öyle rahat ediyorsa sana ne
erkamdeniz, 4 yıl önce - Alıntıya git

Bayanların bayların rahatı yerine gelsin diye bir usul olamaz??

16 Kasım 2016 22:05

drayf
Genel Müdür

Az-çok nerelerdesin sen? Bir gittin tamda sana takışır şekilde döndün ha! Seni tebrik ediyorum. Yalnız müsade edersenşunu sorayım senin evinde perde var mı ? Varsa neden var? Aç kardeşim perdeye ne gerek var? Dışarıdaki ev halini görse ne olur ki oda insan evdekiler de?

Yoksa neden yok? O perde evin izzeti için bir perde değil mi? Neden takmıyorsun evinin içini herkese yani umuma açıkhaline neden getiriyorsun?

Az-çok denen adam beynini peynir ekmekle yemeden önce düşün biraz bir perdeye satma imanını..

16 Kasım 2016 22:46

az-çok
Müsteşar

Selam.

Cami soyunma,giyinme yeri değil ibadet edilen yerdir drayf. Benim bildiğim peygamberimizi takip için kadın cemaat tın olduğu,salat ederken arkada olduklarıdır..

16 Kasım 2016 22:52

sandalyesiz
Memur

Sen 3 yaşında oğluna bak ve biraz beynini çalıştır. Sadece otla samanla besleme

17 Kasım 2016 10:15

DusuN-u-YoruM
Kapalı

ibadet etmeye giden erkekler ve kadınlar neden bir arada olamıyor ?konuşulması gereken bu

17 Kasım 2016 10:20

DusuN-u-YoruM
Kapalı
ayy bu kadar komik bir yazi gormemistim kadinlarin camiye gittiginden bi haber bir de güya elestiriyor

sen okuduğunu anlama konusuna yoğunlaş bu konuyu sonra tartışalım

17 Kasım 2016 11:41

DusuN-u-YoruM
Kapalı

Sen 3 yaşında oğluna bak ve biraz beynini çalıştır. Sadece otla samanla besleme

sandalyesiz, 4 yıl önce - Alıntıya git

sen de beynini uyuşturma kadın erkek neden bir arada ibadet edemez sorguladığım bu

17 Kasım 2016 11:58

drayf
Genel Müdür

sen de beynini uyuşturma kadın erkek neden bir arada ibadet edemez sorguladığım bu

DusuN-u-YoruM, 4 yıl önce - Alıntıya git

İnsan insandır hayvan değildir. Bizim hayvandan farkımız olsun değil mi? Hayvanda ar namus şeref edep haya var mıdır? elbette var demek ahmaklığında ötesine geçmek demek.

peki hayvanın fıtratında namahrem haram helal zina( göz zinası el zinası ayak zinası kulak zinası ila ahir) var mıdır. hiç kızlık zarı olan bir hayvan var mı? veya örtülmeye muhtaç bir inek veya kuş yok?

bu kadar yok yok yok yoklar içinde birazcık el vicdan de düşün be kardeşim. görüşlerin bile bir hayası vardır. edep ya huuuuuuu? düşün yahuuuu!!

17 Kasım 2016 12:47

erkamdeniz
Kapalı
sen bi dene istersen erkeklerle namaz kilmayi onlarin önünde saf tutmayi....namazi gectim git bankta oturan erkeklerin önünde arkani onlara dönerek ayakkabini bagla. acigi kapalisi farketmez her bayan gider kenar kose bulur mümkünse sirtini da duvara cevirir en basit ayakkabisini dahi baglamak icin
17 Kasım 2016 12:49

erkamdeniz
Kapalı
he ya da git ayni safda dur imam saflari siklastiralim dediginde tanimadigin heriflere elin kolun omzun surtsun
17 Kasım 2016 12:52

DusuN-u-YoruM
Kapalı
sen bi dene istersen erkeklerle namaz kilmayi onlarin önünde saf tutmayi....namazi gectim git bankta oturan erkeklerin önünde arkani onlara dönerek ayakkabini bagla. acigi kapalisi farketmez her bayan gider kenar kose bulur mümkünse sirtini da duvara cevirir en basit ayakkabisini dahi baglamak icin

eğer gerçekten ibadet edilmeye gidiliyorsa bu dediklerinin hiç biri olmaz

demekki

17 Kasım 2016 12:54

DusuN-u-YoruM
Kapalı

eğer gerçekten ibadet edilmeye gidiliyorsa bu dediklerinin hiç biri olmaz

demekki

DusuN-u-YoruM, 4 yıl önce - Alıntıya git

bir gün mecnun leylayı düşünürken namaz kılan bir adamın önünden geçer ve bunu farketmez adam namazını bozarak neden önümden geçtin diye mecnuna kızar mecnunun cevabı( benim de size cevabımdır)

-ben leylayı düşünürken seni farkedemedim sen allahı düşünüp ona ibadet ederken beni nasıl gördün?

17 Kasım 2016 12:56

DusuN-u-YoruM
Kapalı

İnsan insandır hayvan değildir. Bizim hayvandan farkımız olsun değil mi? Hayvanda ar namus şeref edep haya var mıdır? elbette var demek ahmaklığında ötesine geçmek demek.

peki hayvanın fıtratında namahrem haram helal zina( göz zinası el zinası ayak zinası kulak zinası ila ahir) var mıdır. hiç kızlık zarı olan bir hayvan var mı? veya örtülmeye muhtaç bir inek veya kuş yok?

bu kadar yok yok yok yoklar içinde birazcık el vicdan de düşün be kardeşim. görüşlerin bile bir hayası vardır. edep ya huuuuuuu? düşün yahuuuu!!

drayf, 4 yıl önce - Alıntıya git

ibadete değil göz zinasına gidiyorsa ona lafım yok

17 Kasım 2016 12:57

erkamdeniz
Kapalı
sen namaz kiliyor musun önce tüm samimiyetinle buna cevap ver
17 Kasım 2016 12:58

DusuN-u-YoruM
Kapalı
sen namaz kiliyor musun önce tüm samimiyetinle buna cevap ver

konumuz bu değil