Editörler : E.Kayı Han

20 Kasım 2016 17:34

Memurken uyusturucu satin almak ve yakalanmaz

Uyusturucu tedavisi goruyorken tekrar bir hata yapip gidip almaya kalktim alirken polise yakalandim polis gözaltina aldi beni sabah avukat cagirdilar ifademi alip saldilar avukata sordum hakkinda kamu davasi acilmadi ve denetim. serbestlik verilmedi Avukatim tekrarlanirsa hakkimda kamu davasi acilacagini soyledi ben kamu personeliyim bu. olay benim görevimi tehlikiye atarmi ceza alirmiyim lutfen yardim edin kafayi yicem

ogndlgrc
Memur
22 Kasım 2016 11:00

dostum denetimli serbestlik cezan vard? bide üstüne gidip bir daha m? ald?n

ogndlgrc
Memur
22 Kasım 2016 11:01

2 defa yakalanmissan kamu davas? acilacaktir ald???n ceza s?k?nt? olur

Uqurulukaya
Kapalı
22 Kasım 2016 11:54

merhaba kardeş doktora kendi rızanla gidersen emniyetin haberi olmuyo bn normal tedavi oldumdan ilk defa yakalandım memuriyetime sıkıntı olur die korkuyom sicilime işlemez en fazla arşiv kaydına işlermiş bu yüz kızartıcı sucmu bileniniz varmı bana bi yardım etsin kafayı yedim yicem mahkeme inşallah kamu davası açmaz avukatım a sordumda savcı iyi niyetli davrandını denetim serbestlik bile vermedini söyledi kamu davasıda açmazmış suanlık bu durum inşallah direktifini deiştirmez savcı

ogndlgrc
Memur
22 Kasım 2016 12:36

Denetim serbestlik verir mahkemen olmayacak direk denetimli serbestlik mudurlugune gönderecekler . Avukat yanlis bilgilendirmis kardes seni . haz?rl?k burosu savc?l?k DS verir 1 sene ds sürecini tamamlarsin. Ar?iv kaydinda ve gbt de cikmaz ama güvenlik sorusturmasi olan yerlerde kurulun takdirine kald?. ayn? durumdayim o yüzden soyluyorum kardesim

ogndlgrc
Memur
22 Kasım 2016 12:37

denetimli serbestlik vermeme imkani yok ne zaman oldu bu olay

ogndlgrc
Memur
22 Kasım 2016 12:39

Kamu davas? acmaz yani ayr?ca yüz kizartici suç da de?il

ogndlgrc
Memur
22 Kasım 2016 12:40

insanlar 15 ya??ndaki cocuklara tecavuz edip memur olurlarken bir kere uyu?turucu ile yakalanan insan devlet memurlugundan alikonamaz. 657 çok net .

şaşkın tarihçi
Genel Müdür
22 Kasım 2016 13:41

Bi şey olmaz . Ortalık karışık zaten. Fetöcüleri ihraç etmekle meşgul devlet. Kurumunuzdakilerin haberi olmasın yalnız.

Uqurulukaya
Kapalı
22 Kasım 2016 15:03

haklısınız onlara bişey olmadıysa bana hiç olmaz

Uqurulukaya
Kapalı
22 Kasım 2016 15:06

kuruma haber gelmedmi kardeş gelsiyse ne dediler

Uqurulukaya
Kapalı
22 Kasım 2016 15:45

çok saol kardeş içime su serptin resmen güvenlik soruşturması dedin askeriyede arar ara yapyolar ölemi yoksa feto soruşturmasımı senn kurumuyun haberi oldumu olduysa nasıl oldu tam olarak bunuda anlatırsan bana yeter

24 Kasım 2016 23:40

hocam memursun; niye gizli emin yollardan almadın

idari soruşturma açılır; yasal olarak davan görülür doktor kontrolünde denetimli serbestlik alırsın.

Uqurulukaya
Kapalı
25 Kasım 2016 09:30

kurumun bundan haberi olurmu peki

jelibon2
Aday Memur
22 Kasım 2019 09:42

sonuç ne oldu acaba

masterche
Aday Memur
25 Aralık 2020 19:54

sonuç ne oldu