Editörler : E.Kayı Han
«78910111213141516171819

ecostr
Şube Müdürü
30 Kasım 2016 21:33

he işte şöyle şeyleri baştan paylaşın da insanların vakit kaybetmesin sizinle

ilksosyalci
Kapalı
30 Kasım 2016 21:40

Allahin varliginin delillerinden biri de seytanin varligidir. ki bunu ispatladik hem de göre göre. tabi bu noktada seytan, buna ragmen kendi varligini kisiye inkar ettirmeye calisir ve bir cok kiside bunu basarir. seytan kendisini inkar ettirecek ki, kisiye yukledigi inkar ve buna benzer melanet fikirlerin kendisinden oldugu ortaya cikmasin. böylece kisinin küfrü ölünceye kadar sabitlensin gebermesiyle de neticelensin...

ilksosyalci
Kapalı
30 Kasım 2016 21:43

seytan usaklari bir bir ortaya cikiyor, bu güzel...

ecostr
Şube Müdürü
30 Kasım 2016 21:45

soru: şeytan en çok ateistle mi uğraşır yoksa siz müslimlerle mi

ilksosyalci
Kapalı
30 Kasım 2016 21:57

gayri muslimler, zaten seytanin avcunun icinde oldugundan onlarla dostturlar. hele hele ateistleri gayrimüslimlerden daha cok sever. bilir ki akli sira dine en büyük zarari ateistle verecektir..

ecostr
Şube Müdürü
30 Kasım 2016 22:03

şeytan ateistle dine zarar verecek kadar aptal olabilir mi. ben uşağı olarak daha akıllıyım, ben olsam kendilerini müslüman zannetirip uyduruk alimlere inanmasını sağlardım böylece islama daha çok zarar verdirirdim. ateistle ne uğraşçam.

ilksosyalci, 7 yıl önce
gayri muslimler, zaten seytanin avcunun icinde oldugundan onlarla dostturlar. hele hele ateistleri gayrimüslimlerden daha cok sever. bilir ki akli sira dine en büyük zarari ateistle verecektir..

ecostr
Şube Müdürü
30 Kasım 2016 22:07

akıl melekeleri o kadar kısıtlı ki şeytanı bile aptal düşünüyorsunuz.

ecostr
Şube Müdürü
30 Kasım 2016 22:08

şeytan dediğiniz şeyin kendi hayal ürününüz olduğu oradan belli, hayal edebildiğin kötülük zekası ancak bu kadar

ecostr
Şube Müdürü
30 Kasım 2016 22:10

sizin yarattığınız şeytan 3.sınıf korku filmlerinin senaryosunda olur ancak

ecostr
Şube Müdürü
30 Kasım 2016 22:12

kıllı vicuut domuz kafası, bunların hollywood tipi kabak kafası

ilksosyalci
Kapalı
30 Kasım 2016 22:25

bir seferinde de soyle bir konusma gecmisti : " sen insanlari Allahin yoluna sevkettikce ve Allahin yolunda oldukca seninle ölünceye kadar savasacagim. " tabi bunu ve seytanin suretini sizin icin yazmadik, amac farkli. siz bosverin böyle gercekleri; kafaya takilmayacak gibi degil ama takmayin. hayalinizdeki sahte ilahlarla oynasmaya devam edin

drayf
Genel Müdür
01 Aralık 2016 02:07

Şeytan ve aveneleri.. Bu formda bunlardan çok var Hemde onlarca.. Şeytanın varlığına hepsi mühür basıyor Ne acayip.. ALLAHIN varlığı sonsuz delillere rağmen İslam dininin güneşten daha açık daha parlak olmasına rağmen o inkar edenler kendi süretlerine bir baksa şeytanın suretiyle karşılaşacaklar..

Ilksosyalcinin dediği gibi sizler boşverin Aman ya bunları kafaları iyidir deyin.. Biz size anlatalım ki sizin ateşe olan ülfetiniz kırılsın Ahirette ki pişmanlığınız artsin Bütün bahaneleriniz bitsin Huzura çıkarıldığınızda Ya Rabbi ben bilmiyordumdemeyin diye size burda yazılıyor herşey

DusuN-u-YoruM
Kapalı
01 Aralık 2016 10:06

komedi yaaaa

ecostr, 7 yıl önce

:), kafalara gel

yeniceri53
Başbakan Müsteşarı
01 Aralık 2016 11:12

Neyse canım boyu topu topu 1 metre imiş:)

pintiko
Yasaklı
01 Aralık 2016 11:21

Bende ortadoğuya baktıgımda "parlayan güneşi" görüyorum. sonra araştırdım müslüman bir canlı bomba, başka bir müslümanı farklı mezhepten oldugu icin patlatmış.

Tekrar ediyorum Arap dini dünyanın başına gelmiş en kötü şeydir. Girdiği her topluma kan gözyaşı ölüm sefalet ve yoksulluktan başka hiçbirşey getirmemiştir.

drayf, 7 yıl önce

Şeytan ve aveneleri.. Bu formda bunlardan çok var Hemde onlarca.. Şeytanın varlığına hepsi mühür basıyor Ne acayip.. ALLAHIN varlığı sonsuz delillere rağmen İslam dininin güneşten daha açık daha parlak olmasına rağmen o inkar edenler kendi süretlerine bir baksa şeytanın suretiyle karşılaşacaklar..

Ilksosyalcinin dediği gibi sizler boşverin Aman ya bunları kafaları iyidir deyin.. Biz size anlatalım ki sizin ateşe olan ülfetiniz kırılsın Ahirette ki pişmanlığınız artsin Bütün bahaneleriniz bitsin Huzura çıkarıldığınızda Ya Rabbi ben bilmiyordumdemeyin diye size burda yazılıyor herşey

ilksosyalci
Kapalı
01 Aralık 2016 12:52

asil islama saldiran bu mahluklar, yeryüzündeki en vahsi varliklaridir. islam baris ve esenlik dinidir. islami anlamayan ve anlamak istemeyen senin gibi gayri muslimlerdir dünyadaki vahseti kavgayi ve kargasayi ortaya cikaran. tabi bu arada, bunlarin kimisi seytanin kucaginda kimisi de baska taraflarinda onu memnun etmek icin bilmem ne haline gelseler de farkinda degiller ve asla da olamayacaklar.

pintiko
Yasaklı
01 Aralık 2016 15:59

şeytanlar melekler cinler yatırlar falan fıstık.

gören var mı ? yok.

4.5 milyar yıldır dönen dünyanın 1400 yıllık hikayeleri. bu tarihten 1400 yıl sonra başka bir dinin başka bir hikayesini dinlemek üzere hoşcakalın.

ilksosyalci, 7 yıl önce
asil islama saldiran bu mahluklar, yeryüzündeki en vahsi varliklaridir. islam baris ve esenlik dinidir. islami anlamayan ve anlamak istemeyen senin gibi gayri muslimlerdir dünyadaki vahseti kavgayi ve kargasayi ortaya cikaran. tabi bu arada, bunlarin kimisi seytanin kucaginda kimisi de baska taraflarinda onu memnun etmek icin bilmem ne haline gelseler de farkinda degiller ve asla da olamayacaklar.

ilksosyalci
Kapalı
01 Aralık 2016 20:45

gercek ezelde yazilmistir... kader kalemiyle yazilan bu gercekler kudret kalemiyle gün yüzüne ciktikca 1400 yildir ruhunu seytana bedenini nefsine satmis sahte hayatlar her zaman ortaya cikmistir ve cikmaya devam edecektir, bu kacinilmaz! ayrica, birseyin olmadigini sadece iddia eden bin kisinin hicbir ehemmiyeti yokken oldugunu göre göre ispat eden bir kisi bin kisiye bedeldir... zaten ister inan ister inanma, biz seytani gördügümüzü senin inanmayacagini bile bile yazdik, senin inanmaman dogru bir davranisti zaten; deney dogrulandi! tebrikler

drayf
Genel Müdür
01 Aralık 2016 21:15

Yatırırlar yatırırlar senide birgün yatırırlar arkanada bir pamuk tıkarlar hiç merak etme taş gibi mezara yatırırlar..

pintiko
Yasaklı
01 Aralık 2016 21:28

Ölümden korkarak, cehennemde yanmaktan tırsarak göklerde olmayan şeylere sığınacagıma, 4 yaşında cocugu tecavüz edilip öldürülmesini sadece seyreden olmayan tanrıya selam ederim. Onunda kaderi öyle dimi :)

Dinle savaşırsan cehaletle savaşırsın.

cehaletin olmadığı yerde din yerine akıl ve bilim vardır.

drayf, 7 yıl önce

Yatırırlar yatırırlar senide birgün yatırırlar arkanada bir pamuk tıkarlar hiç merak etme taş gibi mezara yatırırlar..

Toplam 361 mesaj
«78910111213141516171819

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi