Editörler :
«167168169170171172173174175176177178»
09 Haziran 2019 16:50

mustafa0260
Aday Memur

Selamün aleyküm arkadaşlar. Allah nasip ederse bu ay

içerisinde Emekliyliğim doluyor. adli ve idari hiçbir soruşturmam yok 701 khk

ile ihraç. Emekli olduktan sonra OHAL komisyonunda olumlu cevap geldiği zaman;

1-tekrar mesleğe dönebilir miyim bu şekilde mesleğedönen arkadaş var mı

2- Olumlu karar sonrası Mesleğe dönmem için nasıl bir Emeklilik dilekçesi yazmalıyım,

dilekçe örneği varmı varsa msn555@gmail.come mail. Adresime gönderebilirmisiniz

3- Emekli olduktan sonra açıkta ve ihraçlar geçen zaman zarfında tazminat alabilir miyim

Teşekkürler Allah razı olsun.

09 Haziran 2019 22:24

DİAMONDARAKAWA
Aday Memur

2- Olumlu karar sonrası Mesleğe dönmem için nasıl bir Emeklilik dilekçesi yazmalıyım,

3- Emekli olduktan sonra açıkta ve ihraçlar geçen zaman zarfında tazminat alabilir miyim

mustafa0260, 3 ay önce - Alıntıya git
tabiki komisyon iade ederse tekrar göreve başlarsınız,yanlız tekrar tam teşekküllü bir hastaneden heyet raporu isteniyor, sonra başlanıyor,bunun örnekleri var başlayanları biliyoruz, komisyon iade ederse açıktaki ve ihraçken ki hak kayıplarını alıyorsunuz.
09 Haziran 2019 22:27

DİAMONDARAKAWA
Aday Memur

özel bir dilekçe yazmana gerek yok,emekliliğini isteyeter,cimerden yaz,ayrıca aps ile de gönder yeterli, benimki yaklaşık 50 gün sürdü.
09 Haziran 2019 22:33

Wireles
Aday Memur

merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar. emeklilik dilekçesinde neleri belirtmemiz gerekiyor? dilekçe yazmam gerekiyor ama ne yazacağım bir türlü aklıma gelmiyor. yazılacaklar belli ama şöyle yazsam mı iyi olur böyle yazsam mı daha iyi olur karar veremedim. daha önce yazan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?. mesaj olarak atabilirmisiniz? benim sigorta birleştirmesi yok.

10 Haziran 2019 03:38

mustafa0260
Aday Memur

dilekçe örneği msn555@gmail.com gönderebilirmisiniz

11 Haziran 2019 01:07

dilekçe.uzmanı
Daire Başkanı

Bayramınız Mübarek olsun arkadaşlar ve Sayın dilekçe uzmanı bende malum 26/8 ciyim idare mahkemesi yoluyla kazandığım emeklilik ikramiyemi 13.05.2019 günü ziraat bankasına yattı. Arkasından adresime 2 sene 10 ay sigortamin tenzil edildiğini ve 01.08.2018 emekli olduğum terihten 01.05.2019 tarihe kadar 1.050 tl sigorta farkının kesildiğini gördüm. Ayligimdan 110 tl kesilmiş. İdare Mahkemesine gitmem gerekiyor bu konuda Yardımınızi bekliyorum dilekçe uzmanı arkadaşım şimdiden teşekkürler.

onureren35, 4 ay önce - Alıntıya git

Aynı iletiyi özelden de yazmışsınız oradan yanıtladım..

11 Haziran 2019 01:10

dilekçe.uzmanı
Daire Başkanı

merhaba arkadaşlar herkese iyi akşamlar. emeklilik dilekçesinde neleri belirtmemiz gerekiyor? dilekçe yazmam gerekiyor ama ne yazacağım bir türlü aklıma gelmiyor. yazılacaklar belli ama şöyle yazsam mı iyi olur böyle yazsam mı daha iyi olur karar veremedim. daha önce yazan arkadaşlar yardımcı olabilir mi?. mesaj olarak atabilirmisiniz? benim sigorta birleştirmesi yok.

Wireles, 3 ay önce - Alıntıya git

özelden mail adresinizi yazınız emeklilik talep dilekçe örneğini göndereyim.

11 Haziran 2019 01:15

dilekçe.uzmanı
Daire Başkanı

dilekçe örneği msn555@gmail.com gönderebilirmisiniz

Emeklilik talep dilekçe örneğini mail adresinize gönderdim.

11 Haziran 2019 12:05

Sancak25
Aday Memur

Dilekçe uzmanı kardeşim öncelikle yaptığın öncülük yol göstermelerin ve yardımların için çok teşekkürler 31/12/2018 açmış olduğum davayı kazandık 26/04/2018 de. İkramiyemi de bayram öncesi aldım inşallah tüm arkadaşlar bu zor günlerde bu mutluluğa ulaşır.Ancak sgk dan gelen yazıda skorta lı olduğum gün sayısı düşülmüş önce ikramiye den şimdiye kadar aldığım maaştan yaklaşık 500 tl kesilmiş emeklilik yılımdan da sigortalı olduğum gün sayısı düşülmüş emekli olduğumda 31 yıl 9 ay görünen hizmet sürem şimdi 30 yıl 7 ay görünüyor maaştan da tahminen 50 tl kadar kesinti olacak bu normal mi tekrar bu konu için dava acmam gerekir mi dışar dan skorta neden dikkate alınmıyor Şimdiden teşekkürler ALLAH SENDEN RAZI OLSUN

11 Haziran 2019 13:45

mustafa0260
Aday Memur

Emeklilik talep dilekçe örneğini mail adresinize gönderdim.

dilekçe.uzmanı, 3 ay önce - Alıntıya git

Allah razı olsun e mail adresime gelmiş.

11 Haziran 2019 21:23

Yüksek10
Aday Memur
dilekçe uzmanı kardeşim öncelikle hayırlı geceler. Benim bir sorum olacaktı. 701 khk lıyım. Konumuzla pek alakalı değil ama yardımcı olursanız sevimirum. Eşimin 2 yıldır asgari ücretle çalıştığı isyeri kapandığı için işsizlik maaşı başvurusu yaptık. Eşimin adına büyükbaş hayvan ışletmesi ve 5 adet de hayvan kaydı var. İşsizlik maaşı almamıza bir engel olurmu.
12 Haziran 2019 00:30

Wireles
Aday Memur

özelden mail adresinizi yazınız emeklilik talep dilekçe örneğini göndereyim.

dilekçe.uzmanı, 3 ay önce - Alıntıya git

teşekkür ederim. dilekçe uzmanı kardeşim. sgk dan temin ettim.form şeklindeki matbu dilekçelerden. herhalde doğrudur.

12 Haziran 2019 10:37

dilekçe.uzmanı
Daire Başkanı
dilekçe uzmanı kardeşim öncelikle hayırlı geceler. Benim bir sorum olacaktı. 701 khk lıyım. Konumuzla pek alakalı değil ama yardımcı olursanız sevimirum. Eşimin 2 yıldır asgari ücretle çalıştığı isyeri kapandığı için işsizlik maaşı başvurusu yaptık. Eşimin adına büyükbaş hayvan ışletmesi ve 5 adet de hayvan kaydı var. İşsizlik maaşı almamıza bir engel olurmu.
Yüksek10, 3 ay önce - Alıntıya git

Bu konuda herhangi bir bilgim olmadığından cevap vererek yanlış yönlendirme yapmak istemem..

12 Haziran 2019 11:36

Takuru
Aday Memur

Selamlar. Bugün ikramiyemi ve yasal artısını maaş aldığım bankamdan aldım. Yalnız T.C. kimlik numarasında görünüyor. Kimlik numarasına bakılması hatırlatılmalı. Hesapta görünmüyor. Allaha şükürler olsun.

13 Haziran 2019 15:05

toguzataaslan
Aday Memur

Hamdolsun sonunda aldım ikramiyeyi almasına ya...

2 yıla yakın devam eden idari dava süreci. Mahkeme kararının SGK'ya tebliğinden 3 ay sonra 30 bin TL civarında eksik ödenen ikramiye. Yaklaşık 2 yıl SSK hizmetinin yok sayılması. Maaşta yapılan 70 TL civarında kesinti.

Mevla görelim neyler, neylerse güzel eyler

13 Haziran 2019 16:48

bordomavi51
Aday Memur

Hamdolsun sonunda aldım ikramiyeyi almasına ya...

2 yıla yakın devam eden idari dava süreci. Mahkeme kararının SGK'ya tebliğinden 3 ay sonra 30 bin TL civarında eksik ödenen ikramiye. Yaklaşık 2 yıl SSK hizmetinin yok sayılması. Maaşta yapılan 70 TL civarında kesinti.

Mevla görelim neyler, neylerse güzel eyler

toguzataaslan, 3 ay önce - Alıntıya git
İkramiye de kesintinin ve bu kadar uzun sürmesinin nedeni nedir devre.
13 Haziran 2019 20:00

Aslanbey1453
Daire Başkanı
Yakında Emekli olan abimiz varsa, cevaplarsa sevinirim. Sgk vs olmayan Full Egm ikramiye ve Polsan parası Ne kadar zaman da yatıyor?
13 Haziran 2019 20:09

toguzataaslan
Aday Memur
İkramiye de kesintinin ve bu kadar uzun sürmesinin nedeni nedir devre.
bordomavi51, 3 ay önce - Alıntıya git

Gerek mahkeme süreci, gerekse ödeme sürecinde yaptığım görüşmelerde,dosya/ işlem sırasına göre gereğinin yapılacağından başka bilgi alamadım. Oysa burada yapılan bazı paylaşımlarda 6 ay 1 yıl gibi sürede tüm işlemlerin sonuçlandığını okuduk. Yani ihraçta olduğu gibi burada da herhangi bir gerekçe öğrenemedim. Allah büyük...

15 Haziran 2019 15:16

a-kilicli
Aday Memur

dilekçe uzmanı kardeşim özelden mesaj attım cevaplarsanız memnun olurum

17 Haziran 2019 14:26

fzt71
Aday Memur

İkramiyeyi kazandım dava 29 Nisan da bitti. 11 Kasım'da 2018de açmıştım.dilekçe uzmanı yardımlarin için teşekkürler. Şimdi SGK istinafa gitmiş uyapa düşmüş sgk 3 sayfalık dilekçeyle iptalini istemiş. İstinaf sürecinde bizim birşey yapmamız gerekiyor mu? Bir savunma vs. Hazirlamamiz lazım mi

Toplam 3599 mesaj
«167168169170171172173174175176177178»

ANKET
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu başarılı buluyor musunuz?