Editörler : Doğuş.
«254255256257258259260261262263264265»
19 Aralık 2020 23:46

dilekçe.uzmanı
Genel Müdür

Sayın iletişim uzmanı

ve bu konuda bilgisi olan arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim.

1. İdare mahkemesine başvuru dilekçesi örneği

2. İkramiye için başvuru dilekçesi örneği

3.Polis sandığı'ndan emekli yardımı almak için

Dilekçe örneğini

4.eksik yatacak emekli maaşı için itiraz dilekçesi örneği atarsanız sevinirim mail adresin.

Ayrıca başka nereye başvurması gerekiyorsa dilekçe örneğini atanilirisiniz mail adresim.

smple1907@hotmail.com

hepinizden Allah razı olsun

Yeşil1345, 2 ay önce - Alıntıya git

Aynı iletiyi e-postama da yazmışsınız; ilk orada gördüm ve yanıtladım.

20 Aralık 2020 00:34

Yeşil1345
Aday Memur

Sayın dilekçe uzmanı ilgi ve alakanızdan dolayı teşekkür ediyorum

20 Aralık 2020 11:07

alptugmel
Aday Memur

Arkadaşlar herkese merhaba, bende 2017 ocak ta ihraç oldum. O tarihten beri bir umutla mesleğe geri dönüş için bekledim ama maalesef şu ana kadar en ufak olumlu bir sonuç yok. Sizden ricam bilgisi olan arkadaşlar cevaplarlarsa sevinirim. Ekim 1995 mesleğe giriş, meslekten önce veya herhangi bir askerlik borçlanması, SSK ve benzeri hizmet birleştirmem yok...

SGK hitapta emekliliğe hak kazandığım tarih 16.05.2021 tarihi görünüyor

1. sorum Emeklilik tarihi için SGK kayıtlarındaki bu tarih mi esas alınıyor, yoksa EGM nin tarihi mi?

2. sorum 25 yıl üzerinden güncel maaş ve ikramiye tutarı hakkında bilgi verebilecek var mı?

3. sorum Zati demirbaş silahlarımızın akibeti nedir, silah paramızı almak için nereye müracaat ediyoruz ve ne kadar alıyoruz?

20 Aralık 2020 12:28

DİAMONDARAKAWA
Aday Memur
1..2021 yılında 74 doğumlular emekliliğe hak kazanıyor,sgk nın kayıtları emeklilikte net o larak tarihindir. 2. Emekli ikramiyesi 111 bin tl civarı maaş ise 3500 tl yi geçer. 3.silahla ilgili EGM ikmal bakım daire başkanlığı na dilekçe ile silah parasını talep eden dilekçeni iban nosunu belirtir bi dilekçeyle, cimer vasıtasıyla müracaatta buluna bilirsin
20 Aralık 2020 16:18

Masum mazlum
Daire Başkanı

Arkadaşlar herkese merhaba, bende 2017 ocak ta ihraç oldum. O tarihten beri bir umutla mesleğe geri dönüş için bekledim ama maalesef şu ana kadar en ufak olumlu bir sonuç yok. Sizden ricam bilgisi olan arkadaşlar cevaplarlarsa sevinirim. Ekim 1995 mesleğe giriş, meslekten önce veya herhangi bir askerlik borçlanması, SSK ve benzeri hizmet birleştirmem yok...

SGK hitapta emekliliğe hak kazandığım tarih 16.05.2021 tarihi görünüyor

1. sorum Emeklilik tarihi için SGK kayıtlarındaki bu tarih mi esas alınıyor, yoksa EGM nin tarihi mi?

2. sorum 25 yıl üzerinden güncel maaş ve ikramiye tutarı hakkında bilgi verebilecek var mı?

3. sorum Zati demirbaş silahlarımızın akibeti nedir, silah paramızı almak için nereye müracaat ediyoruz ve ne kadar alıyoruz?

alptugmel, 2 ay önce - Alıntıya git

Hitap hizmet dökümü bir çok kişide olduğu gibi bende de tarihi hatalı verdi.

Bu konuda size tavsiyem hiç zaman geçirmeden SGK'ya bir dilekçe yazın ve durumunuzu anlatın, hangi tarihte emekliliği hakettiğinizin tarafınıza döküm çizelgesi ile birlikte bildirilmesini isteyin. En net tarih bu olur, ama zaman geçirmeyin. Cevap vermeleri 4-5 ayı bulur. Benim 7 ayda cevap gelmişti.

Silah ücreti ile ilgili olarak, ihraç olduğumuz için bizim silahlar standart dışı silah oldular ve belkide çoktaaaan birilerine standart dışı silah olarak satılmışlardır bile. Silah ücreti için niye bu kadar beklediniz ki. Silah ücretinin iadesi için E.G.M. İkmal ve Bakım Daire Başkanlığına bir dilekçe yazın ve dilekçenize sizin kendinize ait bir iban numarası yazın, oraya yatırıyorlar.

20 Aralık 2020 19:55

alptugmel
Aday Memur

Hitap hizmet dökümü bir çok kişide olduğu gibi bende de tarihi hatalı verdi.

Bu konuda size tavsiyem hiç zaman geçirmeden SGK'ya bir dilekçe yazın ve durumunuzu anlatın, hangi tarihte emekliliği hakettiğinizin tarafınıza döküm çizelgesi ile birlikte bildirilmesini isteyin. En net tarih bu olur, ama zaman geçirmeyin. Cevap vermeleri 4-5 ayı bulur. Benim 7 ayda cevap gelmişti.

Silah ücreti ile ilgili olarak, ihraç olduğumuz için bizim silahlar standart dışı silah oldular ve belkide çoktaaaan birilerine standart dışı silah olarak satılmışlardır bile. Silah ücreti için niye bu kadar beklediniz ki. Silah ücretinin iadesi için E.G.M. İkmal ve Bakım Daire Başkanlığına bir dilekçe yazın ve dilekçenize sizin kendinize ait bir iban numarası yazın, oraya yatırıyorlar.

Masum mazlum, 2 ay önce - Alıntıya git
Dilekçenin başlığı tam olarak nasıl?
21 Aralık 2020 10:27

Masum mazlum
Daire Başkanı
Dilekçenin başlığı tam olarak nasıl?
alptugmel, 2 ay önce - Alıntıya git

SOSYAL GÜVENLİK KURUMU BAŞKANLIĞI

Emeklilik Hizmetleri Genel Müdürlüğü

Kamu Görevlileri Emeklilik Daire Başkanlığı

A N K A R A

.

21 Aralık 2020 15:56

hka43
Aday Memur

Arkadaşlar ben SGK'ya ne zaman emekli olabilirim diyerek Şubat ayında dilekçe yazdım. cevap gelmedi. 11 Kasımda da Ankara'ya gittim pandemi dolayısıyla gerekli yerler ile görüştürmediler ve yine dilekçe yazarak ordan verdim. Ancak bu zamana kadar cevap gelmedi ne yapmalıyım.

21 Aralık 2020 17:19

24Aralık
Aday Memur

Sayın dilekçe uzmanı ve bilen arkadaşlar bana cevap verebilirmisiniz

21 Aralık 2020 17:24

24Aralık
Aday Memur

İkramiye davamda Kasım ayının 19 unda SGK mahkemeye ara karar cevap yazısını göndermiş ama henüz bir ilerleme yok acaba ne kadar sürer

21 Aralık 2020 18:22

Masum mazlum
Daire Başkanı

İkramiye davamda Kasım ayının 19 unda SGK mahkemeye ara karar cevap yazısını göndermiş ama henüz bir ilerleme yok acaba ne kadar sürer

24Aralık, 2 ay önce - Alıntıya git

Benimde 9 ayı doldurdu, 9,5 ay oldu hala bir gelişme yok. hatta idare mahkemesi evrak takibinde en son 6.ayda birşeyler olmuş öyle bekliyor.

21 Aralık 2020 18:28

DİAMONDARAKAWA
Aday Memur

Arkadaşlar ben SGK'ya ne zaman emekli olabilirim diyerek Şubat ayında dilekçe yazdım. cevap gelmedi. 11 Kasımda da Ankara'ya gittim pandemi dolayısıyla gerekli yerler ile görüştürmediler ve yine dilekçe yazarak ordan verdim. Ancak bu zamana kadar cevap gelmedi ne yapmalıyım.

hka43, 2 ay önce - Alıntıya git
Cimer vasıtasıyla dilekçenizi sunun
22 Aralık 2020 12:12

bekleyen2346
Aday Memur

dilekçe.uzmanı

Emeklilik ve ikramiye için örnek dilekçe gönderebilir misin?

enesgoksun@gmail.com

22 Aralık 2020 19:45

Bedir Bey
Memur

Bilgisi olan varsa.malesef parasizliktan cz75 silah parasini almak için cimere yazdim.nekadar alirim bilgisi olan varmi.bizi buduruma düşurenler utansın

22 Aralık 2020 23:09

HACME
Aday Memur

Sayın dilekçe uzmanı eşim 4 aralıkta ihraç oldu mesleğe giriş tarihi 2001 meslekten önce 1998 askerlik saydırıldı meslekten önce 176 gün sigorta girişi var 75 doğumlu ne zaman emekli olabileceğine dair sgk dilekçe örneği gönderirmisiniz birde ihraç olmadan önce 9700 olan gün sayısı 8770 güne düşmüş bununla ilgili ne yapmalıyız yardımcı olursanız çok teşekkür ederiz aysel-ceren-hasan@hotmail.com

22 Aralık 2020 23:58

Masum mazlum
Daire Başkanı

Bilgisi olan varsa.malesef parasizliktan cz75 silah parasini almak için cimere yazdim.nekadar alirim bilgisi olan varmi.bizi buduruma düşurenler utansın

Bedir Bey, 2 ay önce - Alıntıya git

998 TL aldım ben CZ-75 tabancam için.

23 Aralık 2020 01:11

dilekçe.uzmanı
Genel Müdür

dilekçe.uzmanı

Emeklilik ve ikramiye için örnek dilekçe gönderebilir misin?

enesgoksun@gmail.com

bekleyen2346, 2 ay önce - Alıntıya git

e-posta adresinize gönderdim.

23 Aralık 2020 01:12

dilekçe.uzmanı
Genel Müdür

Sayın dilekçe uzmanı eşim 4 aralıkta ihraç oldu mesleğe giriş tarihi 2001 meslekten önce 1998 askerlik saydırıldı meslekten önce 176 gün sigorta girişi var 75 doğumlu ne zaman emekli olabileceğine dair sgk dilekçe örneği gönderirmisiniz birde ihraç olmadan önce 9700 olan gün sayısı 8770 güne düşmüş bununla ilgili ne yapmalıyız yardımcı olursanız çok teşekkür ederiz aysel-ceren-hasan@hotmail.com

HACME, 2 ay önce - Alıntıya git

e-posta adresinize gönderdim.

23 Aralık 2020 01:14

dilekçe.uzmanı
Genel Müdür

24Aralık, 2 ay önce - Alıntıya git

Davalı Kurum, ara karara cevap yazısı göndermişse, karar 10-15 gün içinde çıkar, kararın yazımı ve uyaba yüklenmesi de 10-15 gün sürebiliyor..

23 Aralık 2020 09:21

HACME
Aday Memur

Cevabınız için teşekkürler.

Toplam 5465 mesaj
«254255256257258259260261262263264265»