Editörler : F16 Gökçen
«567891011121314151617

EnBuyukFener
Aday Memur
07 Ocak 2017 01:12

Çok sa?ol karde?im verdi?in bilgiler için umar?m olumlu sonuç al?rs?n :)

ayuntamiento
Aday Memur
07 Ocak 2017 11:58

Müfettişlikte bazı adaylara uzmanlık hakkında bilgi verilmiş.

sonradanmemur
Aday Memur
07 Ocak 2017 12:38

Sanırım komisyona göre çok değişiyor alan bilgisi sorulup sorulmayacağı. Şahsen banada hiç alan sorulmadı. Sadece sohbet ettik hangi birim istersiniz diye dahi sormadılar. Kpss puanımı söyledim başka yeri tercih edip etmeyeceğimi sordular neden bankacılık istiyorsun diye sordular o şekilde bana göre tuhaf bir mülakattı.

econam89
Aday Memur
07 Ocak 2017 13:03

5.komisyon da ortada ki adam kimdi.bilen var.mi

stayikol
Aday Memur
07 Ocak 2017 15:05

Grup mülakatını açarmısınz ürünler nelerdi acaba nelerden bahsedildi tartışmada

blue.snowball, 7 yıl önce

Arkadaşlar ben iki mülakata da katıldım.Merakınızı gidermeye çalışayım.

Grup mülakatı saatim 8'di. Tam vaktinde ordaydım. Bir aksilik yaşar da kısa süreli gecikirseniz telaş yapmayın çünkü 8de sadece belge kontrolleriniz başlıyor.Kontroller sırasında size bir grup numarası veriyorlar.Bu numaraya göre çağrılacaksınız. Daha sonra bekleme salonuna alındık. Kahvaltı yapamayanlar için güzel ikramlar vardı:) Önce grup grup kişilik envanteri testine alındık. Bilgisayar üzerinden 185 soruluk bir test çözdük. Test tamamen sizi tanımaya yönelik sorulardan oluşuyor.Lisede bir çoğumuza rehberlik derslerinde çözdürülen testlerden.Bir kaç tane de basit mantık sorusu sorulmuş.Daha sonra tekrar bekleme salonuna alındık ve bir süre sonra mülakat için odaya alındık.gruplar 7-8 kişiden oluşuyor.Yuvarlak bir masaya oturduk.Önümüzde dosyalar vardı.Herkese aynı vaka mı veriliyor bilmiyorum ama bizim vakamız yeni bir ürün çıkarmak üzerineydi.3 farklı ürün hakkında maliyet piyasa payları gibi bilgiler verilmiş hangisini üretmenin daha uygun olacagı hakkında tartışmamız istendi.20 dakika çalışma süresi ardından yarım saat tartışma.Orada amaç kimin ne kadar atak olduğunu düşüncelerini ne derece savunabildiğini görmek sanırım.Bu aşamada önceden hazırlık yapabileceğiniz bir şey yok tamamen o anki konsantrasyonunuza bağlı başarılı olmanız.Çekingen kalmamaya çalışın yeter.

Bireysel mülakatta da yine 8'de kimlik kontrollerimiz başladı.Diplomalar kontrol edilmedi.Erkek adayların askerlik belgelerine bakıldı mı dikkat etmedim.Her ihtimale karşı istenen her şey yanınızda bulunsun.Sanırım 6 farklı komisyon vardı.bazıları hızlı ilerledi bazıları yavaş.ben sonlara kalmıştım.bazı arkadaşlar çok rahat çıktı sadece sohbet ettiklerini tanımaya yönelik sorular sorduklarını,bazıları zorladıklarını söyledi.Benim mülakatım rahat geçti.komisyonda 3 kişi vardı.2si sorular sordu 1i bilgisayar başındaydı sanırım not aldı.hayatımla ilgili sorular dışında herhangi bir soru sorulmadı.şubede mi merkezde mi çalışmak istediğimi sordular.bazı arkadaşlara hangi birimde çalışmak istedikleri de sorulmuş.

Ben İstanbul'da yaşadığım için konaklamayla ilgili bir bilgim yok.

Ben çok büyük bir stresle bekledim.Şuan çoğunuz aynı durumdasınız biliyorum. Biraz olsun stresinizi azaltmak için üye olup yazmak istedim.Rahat olmaya çalışın.herkes size o kadar ilgili davranıyor ki siz iş başvurusuna gitmemişsiniz de onlar iş teklif etmiş gibi hissediyorsunuz. En azından benim muhatap olduğum insanlar böyleydi:) Kendinizden emin davranın ve kendinizi en iyi ifade edeceğiniz şekilde evde prova yapın.Ben ders çalışmaktan kendimi nasıl tanıtacağımı düşünmemiştim bile :)Hepimiz için hayırlısı olsun başarılar dilerim..

zeynep35292
Aday Memur
07 Ocak 2017 16:32

Bana da grup mülakatını sordular sence nasıldı diye neden acaba?

okngn
Aday Memur
08 Ocak 2017 15:12

arkadaşlar istanbuldaki hava durumu nedeniyle mülakatını arayıp erteletmek için talepde bulunan yada bulunmak isteyen var mı acaba ? il dışından bilmedigimiz bir şehre bu şartlar altında gelmek zor gibi görünüyor

08 Ocak 2017 15:26

Merhaba forum ahalisi.Ben 11 ocak ve 12 ocakta mülakata girecem.Gidiş bileti aldım.Dönüş bileti 12 ocak akşamına akşam olur mu?Gidiş-dönüş parası 200 TL mi veriyolar yoksa bilet fiyatları toplamı kadar mı? Girmeyen arkadaşlarıma başarılar dilerim mülakatlarında

Azadanali01
Aday Memur
08 Ocak 2017 16:49

gidis+dönüs toplam 200tl

stayikol
Aday Memur
08 Ocak 2017 20:34

grup mülakatında bilgi pls.)

stayikol
Aday Memur
08 Ocak 2017 21:33

kardeş ararsak iyi olur ya kar kış var istanbulu hiç bilmem etmem

okngn, 7 yıl önce

arkadaşlar istanbuldaki hava durumu nedeniyle mülakatını arayıp erteletmek için talepde bulunan yada bulunmak isteyen var mı acaba ? il dışından bilmedigimiz bir şehre bu şartlar altında gelmek zor gibi görünüyor

Azadanali01
Aday Memur
08 Ocak 2017 23:24

dostum gruplar halinde (6-7 ki?i) bir odaya aliyorlar. ik dan 3veya4 ki?i oluyor. siz x firmasinin yön. kurulu uyesisiniz. bu firma bir kimya firmasi. sabun üretiyor. yeni bir urun daha üretecek ama karar verememi? ?ampuan mi makyaj ürünü mu deterjan mi üretsin.. elinize rapor istatistik falan verecekler. maliyetler getiriler falan.. yirmi dakika veriyorlar konuyu anlayip hazirlanmaniz icin. sonra 30 dakika tartisiyorsunuz ik hic müdahale etmeden not aliyor. bitince sure tesekkur edip gönderiyorlar. bir de yine bir odaya alip 185 soruluk online ki?ilik envanter testi cozduruyorlar. hepsi bu kadar. basarilar

berkman21
Aday Memur
09 Ocak 2017 00:02

Sevgili Arkadaşlar, 10-11 Ocak mülakat tarihlerim, dışarıdan gelen arkadaşlar var mı acaba başka?

Derya Düven
Aday Memur
09 Ocak 2017 01:17

Bencede arayalim cogu sefer iptal oluyor zaten bu sartlar altinda nasil gidilecek?

okngn, 7 yıl önce

okngn
Aday Memur
09 Ocak 2017 01:24

ben yarın arayacağım sizde arayın isterseniz belki bizden önce arayan arkadaşlarda olmuştur

stayikol, 7 yıl önce

kardeş ararsak iyi olur ya kar kış var istanbulu hiç bilmem etmem

jassin
Aday Memur
09 Ocak 2017 11:22

yahu zaten nasıl gidilecek ki ? kar kıyamet ertelenmesi lazım ama daha ses yok bankadan

hasret-6161
Aday Memur
09 Ocak 2017 11:25

erteleme yok arkadaşlar cumartesi soruldu süreci olabildiğince kısa tutacaklarmış

berkman21
Aday Memur
09 Ocak 2017 14:13

Bankaya ulaşabilen var mı acaba arkadaşlar, adamlar telefonu açmıyor!

berkman21
Aday Memur
09 Ocak 2017 15:18

Selam,

Kendi soruma kendim cevap vereyim arkadaşlar, sizlerinde ulaşamadığını bu sebeple bir paylaşımda bulunamadığınızı varsayıyorum. İK ile yaptığım görüşme neticesinde, mülakatların iptal olmayacağını ancak erken saatlere görüşmesi olan arkadaşların gecikme yaşaması halinde 1-2 saate kadar problem olmayacağını, olabildiğince erken gelmeye çalışmalarını rica ettiler. Ancak hiçbir şekilde ulaşım sağlayamayacak veya yetişemeyecek arkadaşlar özelden yazarsa kendilerine nasıl bir yol izlemeleri gerektiğini ifade edebilirim.

Şimdiden herkese başarılar.

09 Ocak 2017 18:31

Mülakat 11 ocak saat 12:00 de.10 ocak akşam 21:00 e bilet aldım.Umarım yetişirim

Toplam 331 mesaj
«567891011121314151617

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi