Editörler : F16 Gökçen
12345678910111213»

Kucherov
Şef
11 Aralık 2016 22:13

Vakıfbank ve İş Bankası ile karşılaştırıldığında dil tazminatı düşük bile kalıyor.

Derya1977deniz, 7 yıl önce

Dil tazminatı o kadar yüksek olur mu ki acaba? Şaşırdım...

Kucherov
Şef
11 Aralık 2016 22:16

Genel müdürlük birimleri 9-6 çalışır, genel olarak yoğun bir çalışma temposu hakimdir bankada. Yorulup yorulmamak, işi begenip begenmemek vs. gibi subjektif konularda bir şey söylemem doğru olmaz. Benim severek yapacağım bir işten, bir başkası nefret edebilir.

Şubeler için ise çalışma saatleri ve yoğunluk anlamında hiçbir şey söyleyemem çünkü bilgi sahibi değilim, yanlıs yönlendirmek istemem kimseyi

zeynep35292, 7 yıl önce
Bide kac saat çalışırsınız yorucu mu memnun musunuz.?
11 Aralık 2016 22:21

B seviye yds ile ortalama ne kadar maaş alırım.

les ferdinand
Aday Memur
11 Aralık 2016 22:24

kücük bir şehirde hatta bölge mudurluğü olmayan bir sehirde yeni baslayan uzman yardimcisi subede ne is yapar? biraz aciklarmisin?

Kucherov, 7 yıl önce

Vakıfbank ve İş Bankası ile karşılaştırıldığında dil tazminatı düşük bile kalıyor.

Kucherov
Şef
11 Aralık 2016 22:29

Yüksek ihtimalle MİA yani müşteri ilişkileri asistanı olarak başlanır. Yani pazarlama. Ancak şubeler hakkında çok bilgi sahibi değilim, belki de bu söylediğimden bambaşka bir şeyle karşılaşabilirsiniz, yanıltmak istemem sizi

les ferdinand, 7 yıl önce

kücük bir şehirde hatta bölge mudurluğü olmayan bir sehirde yeni baslayan uzman yardimcisi subede ne is yapar? biraz aciklarmisin?

les ferdinand
Aday Memur
11 Aralık 2016 22:41

mia icin konusalım. ben mia olursam ki konustugum kisiler pazarlama kismindan hep bahsediyor, ne is yaparim?

mia ne görev yapar acaba? telefonla arayıp banka urunleri mi satiyoruz?

Kucherov, 7 yıl önce

Yüksek ihtimalle MİA yani müşteri ilişkileri asistanı olarak başlanır. Yani pazarlama. Ancak şubeler hakkında çok bilgi sahibi değilim, belki de bu söylediğimden bambaşka bir şeyle karşılaşabilirsiniz, yanıltmak istemem sizi

barbekramas55
Aday Memur
11 Aralık 2016 22:55

Arkadaşlar adam ortalama maaşı söylemiş dil tazminatlarını söylemiş siz hala adama hesap yaptırıyorsunuz b seviyesinde olursam ne kadar alırım vs gibi .!! Boş sorular sormayın. Dolu konuşalım. Kucherov mülakat ocak ayında olur mu ? Birde bi söylenti var istanbulda çalısanlar için istanbul tazminatı 250 lira diye doğru mu bu ?

Kucherov
Şef
11 Aralık 2016 22:57

Bireysel için bir şey diyemem ancak kobi-ticari-kurumsal mialar, müşteri(firma) bulup kredi satarlar, bu firmaların banka ile olan işlemlerini yaparlar, düzenli olarak portföylerindeki firmaları ziyaret edip hal hatır sorar, gönüllerini hoş tutarlar çünkü rekabet üst düzeydedir :)

les ferdinand, 7 yıl önce

mia icin konusalım. ben mia olursam ki konustugum kisiler pazarlama kismindan hep bahsediyor, ne is yaparim?

mia ne görev yapar acaba? telefonla arayıp banka urunleri mi satiyoruz?

Kucherov
Şef
11 Aralık 2016 22:59

Dostum, mülakatlar için bir şey diyemem, ancak yanlis hatirlamiyorsam biz girdigimizde açıklamaları 3 hafta sürmüştü ve hemen işbaşı yapmıştık. İstanbul tazminatı ise Net 200 Liradır.

barbekramas55, 7 yıl önce
Arkadaşlar adam ortalama maaşı söylemiş dil tazminatlarını söylemiş siz hala adama hesap yaptırıyorsunuz b seviyesinde olursam ne kadar alırım vs gibi .!! Boş sorular sormayın. Dolu konuşalım. Kucherov mülakat ocak ayında olur mu ? Birde bi söylenti var istanbulda çalısanlar için istanbul tazminatı 250 lira diye doğru mu bu ?

barbekramas55
Aday Memur
11 Aralık 2016 23:11

Sagolasın kardeşim eyvallah. Mülakat tarihleri için bizi telefonla mı ararlar halkbank duyurularda liste falan mı yayınlarlar yeri ve tarihi gibi vs? Mülakat için çalısmamız gereken ders var mı sence muhasebe iktisat gibi ? Ya kafanı şişiriyoruzda kusura bakma kardeşim. Sen bu forumu takip et sana zahmet plz :)
11 Aralık 2016 23:19

Arkadaslar istanbul için seçilem uzman yardımcısını genel müdürlükte çalıştırılma oranı nedir acaba? Şube ortamını hiç istemiyorum nedense.

marycr
Aday Memur
11 Aralık 2016 23:55

@kucherov genel mudurluk biriminde yada subede hangi birimde calisirsak onumuz acik olur ben bu sorunun yanitini cok merak ediyorum.

kaptanbarbarossa
Aday Memur
12 Aralık 2016 03:01

merhaba cevaplamanızı umarak sormak istediğim birkaç konu var umarım yardımcı olursunuz

uzman yardımcıları hangi departmanlarda ve ne görevlerde çalışabilir ?

siz nasıl bir mülakat süreci geçirdiniz ?

uzman yardımcıları için aylık hedefler var mı ?

mülakatlar sonrasında sıralama yazılı sınav + mülakat notu ortalamasına göre mi belirleniyor yoksa sadece mülakata göre mi belirleniyor ?

yüksek lisana,doktora vs için yurtdışı eğitim imkanı ve destek veriliyor mu ?

Kucherov, 7 yıl önce

Yanlışım olmadığına emin olabilirsin dostum : )

kaptanbarbarossa
Aday Memur
12 Aralık 2016 12:25

maaş konusunda en sağlam bilgiyi,özlük hakları kariyer aşamalarını buradan öğrenebilirsiniz aralık 2016 ya kada geçerli olan anlaşma budur bu ziraat bankasının metni fakat halkbank ta buraya imza atmış

kaynak:

http://www.ozfinansis.org.tr/wp-content/uploads/2015/01/zb-tis.pdf

https://www.halkbank.com.tr/images/misc/yatirimciliskileri/ozel_durum_aciklama/2015/toplu_is_sozlesmesinin_imzalanmasi_170215.pdf

cunoo
Aday Memur
12 Aralık 2016 15:27

Ben az önce insan kaynaklar?n? arad?m herkes istanbul da girecek dedi.Sonra ba?ka birini arad?m belli de?il dedi iki hafta içinde belli olmaya ba?larm??

barbekramas55
Aday Memur
12 Aralık 2016 15:38

İki hafta içinde belli olmaya mı baslarmıs mülakat tarihleri ? Peki bu mülakat hemen oldu bittiye gelir mi, yani şu an mülakat tarihi açıklayıp cok kısa zamana 1 hafta sonraya falan mı iterler görüşmeyi yoksa en az 3 hafta 1 ay olur mu ?

illetmmkpss
Aday Memur
12 Aralık 2016 16:25

mülakat için neleri okumak lazım,neler soruluyor maaşdan önce bence bunları bi bilmeliyiz gibi

romanbalaban
Aday Memur
13 Aralık 2016 19:48

Arkadaslar mulakat tarihleri ne zaman aciklanir ocak ayinda umreye gidicem parasini peşin verdim. İnsan kaynaklarinj ariyorum dogru durust cevap vermiyorlar bilen duyan eden arkadasimiz varsa yardimci olsun lutfen. Simdiden tesekkurler:)

Kucherov
Şef
13 Aralık 2016 21:43

Son dönemlerde Merkez Bankası'nın uyguladığı para politikası, bu politikaların bankalara etkisi, politika faizi(haftalık repo faizi) nedir, faiz koridoru nedir, koridorun üst bandı % kaç, alt bandı % kaç, Merkez Bankası'nın faiz artırımları/azalımları piyasayı ve bankaları nasıl etkiler, Deustche Bank krizi, İtalyan Bankaları'nda yaşanan kriz, Avrupa Merkez Bankası'nın ve Japonyanın uygulamakta olduğu ''Negatif Faiz'' politikası nedir, neden kullanılır, Brexit'in piyasaları etkisi, Kur riski nedir, kur riskinden nasıl korunur, sabit kur, esnek kur, devalüasyon nedir vb. gibi güncel ekonomik ve genel iktisadi konular çok önemli. Bunlara ek olarak da Mahfi Egilmez'in bloguna, Fatih Özatay, İsmet Özkul ve Uğur Gürses'in köşe yazılarına bakılabilir. Bu yazdıklarım ağırlıklı olarak güncel konular, sadece bunlara çalışıp da diğer alan konularını boşlamayın

illetmmkpss, 7 yıl önce

mülakat için neleri okumak lazım,neler soruluyor maaşdan önce bence bunları bi bilmeliyiz gibi

babanınoglukemall
Aday Memur
13 Aralık 2016 22:15

gördüğüm en berrak tavsiye ve yorumlar, teşekkürler dostum.

Kucherov, 7 yıl önce

Son dönemlerde Merkez Bankası'nın uyguladığı para politikası, bu politikaların bankalara etkisi, politika faizi(haftalık repo faizi) nedir, faiz koridoru nedir, koridorun üst bandı % kaç, alt bandı % kaç, Merkez Bankası'nın faiz artırımları/azalımları piyasayı ve bankaları nasıl etkiler, Deustche Bank krizi, İtalyan Bankaları'nda yaşanan kriz, Avrupa Merkez Bankası'nın ve Japonyanın uygulamakta olduğu ''Negatif Faiz'' politikası nedir, neden kullanılır, Brexit'in piyasaları etkisi, Kur riski nedir, kur riskinden nasıl korunur, sabit kur, esnek kur, devalüasyon nedir vb. gibi güncel ekonomik ve genel iktisadi konular çok önemli. Bunlara ek olarak da Mahfi Egilmez'in bloguna, Fatih Özatay, İsmet Özkul ve Uğur Gürses'in köşe yazılarına bakılabilir. Bu yazdıklarım ağırlıklı olarak güncel konular, sadece bunlara çalışıp da diğer alan konularını boşlamayın

Toplam 331 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi