Editörler :
16 Aralık 2016 17:49   

Vakıfbank müfettiş yrd 2017

26.02.2017 sinav tarihi.

Dogum tarihi 26.02.1989 ve sonrasi basvurabiliyor. Herkese basarilar. Detaylar websitesinde.

16 Aralık 2016 19:05

castro23
Aday Memur
acaba son basvuru tarihi nedir ?
16 Aralık 2016 19:14

weight26
Memur
Vakifbankin web sitesinde yer almakta
16 Aralık 2016 19:46

usage
Kapalı

A grubundan çok farklı dersler var.Mesela ekonomide işletme ekonomisi ve maliyede finansman politikası.Bunlar dışındakiler A grubu dersleriyle ne kadar benzer.A grubuna çalışmış olan veya çalışan biri ne kadar başarılı olabilir acaba?Son sınava girmiş olan var mı?

16 Aralık 2016 19:54

Denizzz25
Kapalı

Alan önemli ama inglzce kdr etkili değil çünkü barajı geçmenin ilk şartı ybncı dil 70 ve üzeri almak

16 Aralık 2016 19:57

usage
Kapalı

Alan önemli ama inglzce kdr etkili değil çünkü barajı geçmenin ilk şartı ybncı dil 70 ve üzeri almak

Denizzz25, 3 yıl önce - Alıntıya git

İngilizce yds ayarında mı?Yoksa daha kolay mı?

16 Aralık 2016 20:10

harleyy
Memur

Vakıfbankta çalışan arkadaşlar varsa burayı takip eden, uzman yardımcıları da bu sınavdan mı alınacak?

16 Aralık 2016 20:28

Denizzz25
Kapalı

İngilizce yds ayarında mı?Yoksa daha kolay mı?

usage, 3 yıl önce - Alıntıya git

Vakıfbnkta çalışan biri söyledi bana da ingilzceyi zor yapıyormuş vakf. Yds ye yakın şeklde yanii

16 Aralık 2016 21:19

weight26
Memur
Ben calisiyorum. Tavsiyem yds niz varsa bile ing sinavina girin. İng sinavi yds ayarinda degil, cok daha kolay. Yds ayarinda diyen kisinin ingilzcesi iyi degildir, net ! İngilizcdye girmeniz hem daha cok dogru ypcaginiz icin sizi ileriye goturecektir hem de sure acisindan avantaj saglaycaktir
16 Aralık 2016 21:19

ibflidertli
Aday Memur
ç?km?? sorular var m?
16 Aralık 2016 21:26

usage
Kapalı
Ben calisiyorum. Tavsiyem yds niz varsa bile ing sinavina girin. İng sinavi yds ayarinda degil, cok daha kolay. Yds ayarinda diyen kisinin ingilzcesi iyi degildir, net ! İngilizcdye girmeniz hem daha cok dogru ypcaginiz icin sizi ileriye goturecektir hem de sure acisindan avantaj saglaycaktir
weight26, 3 yıl önce - Alıntıya git

Peki sizce alana normal kpss A ya ya da kurum sınavlarına çalışır gibi çalışmak yeterli olur mu?Çünkü doğrusu her gelen sınavda konular farklılaşıyor ve çalışmalar yön değiştirmek zorunda kalıyor.

16 Aralık 2016 22:01

akseptar
Memur
weight26, 3 yıl önce - Alıntıya git

Birincisi ingilizce sınavına katılım mecburi zaten yds puanı muafiyeti yok.

İkincisi genel puan hesaplamasında ingilizce testi hesaplamaya katılmıyor ingilizceden full yapsan da aynı ucu ucuna barajı geçsen de aynı şey,

Üçüncüsü ingilizce testi yds'den çook daha kolay falan değil.şu anki yds puanım 85 geçen sene yds puanım 76ydı barajı 1 soruyla geçemedim. Bunda gy ve ingilizcenin aynı oturumda olması ve sürenin yetmemesi de etkili. geçen sene girenlerin yarısından çoğu ilk oturumda elendi.

alan sınavında da hukukta istisnasız her soru olay sorusuydu geçen sene aşağıdakilerden hangisi şudur budur diye soru yoktu.

16 Aralık 2016 22:19

Ay ve GÜn
Şef

İkincisi genel puan hesaplamasında ingilizce testi hesaplamaya katılmıyor ingilizceden full yapsan da aynı ucu ucuna barajı geçsen de aynı şey,

Üçüncüsü ingilizce testi yds'den çook daha kolay falan değil.şu anki yds puanım 85 geçen sene yds puanım 76ydı barajı 1 soruyla geçemedim. Bunda gy ve ingilizcenin aynı oturumda olması ve sürenin yetmemesi de etkili. geçen sene girenlerin yarısından çoğu ilk oturumda elendi.

alan sınavında da hukukta istisnasız her soru olay sorusuydu geçen sene aşağıdakilerden hangisi şudur budur diye soru yoktu.

akseptar, 3 yıl önce - Alıntıya git

Hocam mükemmel açıklamışın sınavı, üstüne denecek tek kelime bırakmamışın

16 Aralık 2016 22:23

Ay ve GÜn
Şef

Ben bi kaç defa dikkatle okudum ama bidaha bakın, iktisat, hukuk ve maliye muhasebe(seçmeli) 3 dersin üçündende ayrıca %50 barajı var, yani iktisatı veya hukuku zayıf olan birisi 19 iktisat yapıp elenebiliyor.

16 Aralık 2016 22:43

cagatayv
Aday Memur
Ay ve gün hocam eger öyleyse kötü :)
16 Aralık 2016 22:53

Ay ve GÜn
Şef
Ay ve gün hocam eger öyleyse kötü :)
cagatayv, 3 yıl önce - Alıntıya git

3. Sınavda Başarı Esası Yazılı sınav notu 100 üzerinden hesaplanmaktadır. Baraj 1: Yabancı dil sınav puanı 70'in altında olan adaylar "Müfettiş Yardımcılığı Sınavında" başarısız sayılacaktır. Baraj 2: Genel Yetenek, Zorunlu Konular ile Seçmeli Konu sınavlarının herhangi birinden puanı 50'nin altında olan adaylar "Müfettiş Yardımcılığı Sınavında" başarısız sayılacaktır. Baraj 1 ve Baraj 2'deki şartları sağlayan adayların yabancı dil sınavı hariç diğer sınavlardan aldıkları notların ortalaması alınarak, ortalama sınav puanı en yüksek olan adaydan başlamak üzere; VALLA HOCAM BENDE ÇOK ŞAŞIRDIM ÖYLEYSE BAYAĞ SIKINTI, bu yılda 150 kişi çağıramazlaf heralde geçen yıl 110 küsürde kalmışlarlardı sanırsam.

16 Aralık 2016 22:53

krmn7001
Kapalı

akseptar, 3 yıl önce - Alıntıya git

hocam bir bir aklımdan bunları geçiriyordum yazayım diye. içimdekileri sen söylemişin birde arkadaşlar geçen senelerde hep seçmeli ders muamması olmuştu.size abi tavsiyesi muhasebe seçin!!!

16 Aralık 2016 22:54

cagatayv
Aday Memur
Vallahi sıkıntı.. maliye yada muhasebe birisini secicez sanırım
16 Aralık 2016 23:11

Ay ve GÜn
Şef
Vallahi sıkıntı.. maliye yada muhasebe birisini secicez sanırım
cagatayv, 3 yıl önce - Alıntıya git

Aynen kardeşim hangisinde iyisen seç ama maliyedeişletmedeki oranlarda çıkıyor. Burada bi arkadaş vakfın ingilizce sınavı çok kolaydı demiş, o nasıl bi ingilizceye sahip merak ettim doğrusu helal olsun. Belki genel olarak çok zor değil ama full sözel sayısal mantıkgrafik problem çözdükten sonra 40 tane ingilizce sorusu bayağ zor olmuştu, bi paragraf sorusu direk bbc"nin bi parçasından alıntıydı, halkbank"ın son sınavının rahat 2 tık üstündeydi

16 Aralık 2016 23:50

weight26
Memur
Maliye mi muhasebe mi diye arasinda kaliyosaniz kesinlikle muhasebe. Maliye nin kpss a daki maliyeyle hic alakasi yok zorlanirsiniz.
16 Aralık 2016 23:54

weight26
Memur
Arkadaslar saka misiniz ? Yds ile kiyaslanamaz bile. Yds ayarinda diyen arkadaslar gidip bi yuzunu yikasin. Yds 80 soru 180dk. Banka sinavi ; 60 ing 60gkgy 120dakka. El insaf yani.
Toplam 1919 mesaj
12345678910111213»

ANKET
Sizce, Kurban Bayramı tatili 9 güne çıkarılmalı mı?