Editörler : Mehmet Balci
«40414243444546474849505152
20 Mart 2019 09:42

urukhaie
Memur

Yani işin özü eğerki yazdığınız ilde çağrı merkezi aktifse %99 çağrı alıcı olacaksınız. Güvenebilirsiniz :)

ANIL1008, 1 ay önce - Alıntıya git

hee, en güzel yorumu arkadaş yapmış. dediği gibi nasip olurda atanırsanız ve atandığınız ildeki çağrı merkezi aktifse 112de çağrı alıcı olursunuz. yok bina aktif değil, altyapı devam ediyorsa valiliklerde ya da yatırım izlemelerde büro personeli olarak evrak işi yaparsınız

20 Mart 2019 14:57

yllmzg
Kapalı

Arkadaşların söylediği doğrudur. Ben evrak tesliminden sonra bölüm müdürüylekonuştum. Şu an iki üç personeli var 112 acil çağrı bölümünün ve bina yapımı vebam ediyor. Bundan sebep var olan personel valilikte evrak işleri yapıyor. Atanırsak, Biz de dahil olduktan sonra lokasyon binasına geçilecek ve normal çağrı alacakmışız. Müdürün bilgilendirmesi bu şekilde oldu

22 Mart 2019 14:19

muzaffrdgn
Aday Memur

09.04.2019 tarihinde eskişehir kadrosu icin ankarada mulakata girecek varmi

24 Mart 2019 05:21

Altarinoqlu
Aday Memur
Merhaba arkadaşım elektrik elektronik teknisyeni olarak başvurdum çalıştığın kuruma teknisyenler tek mi calısıyor bilgi verir misin.
24 Mart 2019 11:54

urukhaie
Memur

personel durumuna göre. bizde her vardiya da tek teknisyen çalışıyor

24 Mart 2019 17:30

Altarinoqlu
Aday Memur

personel durumuna göre. bizde her vardiya da tek teknisyen çalışıyor

urukhaie, 4 hafta önce - Alıntıya git
Sizin yer hangi il teknisyenler vardiya nasıl saatleri
24 Mart 2019 21:44

ANIL1008
Şef

Hadi çağrı alıcı yokta, çağrı merkezi diye bir bölümde mi yok, üniversitelerde! Bu bölümü okuyanlar nerede çalışıyor? Daha önce ki alımlarda kazanan yok mu bi söylese.

atasal32, 1 ay önce - Alıntıya git

Çağrı merkezi bölümünden atananlarda V.H.K.İ.

25 Mart 2019 21:02

buyıldaolmadı
Aday Memur

Bu alımı İçişleri bakanlığı değilde sağlık bakanlığı yapsa keşke atama bekleyen att arkadaşlar yararlansalar en azından sağlıkla ilgili bi meslek yapmış olurlar (olması gereken de bu zaten komuta kontrol merke)zlerine att ler atanır.

26 Mart 2019 10:54

urukhaie
Memur

Bu alımı İçişleri bakanlığı değilde sağlık bakanlığı yapsa keşke atama bekleyen att arkadaşlar yararlansalar en azından sağlıkla ilgili bi meslek yapmış olurlar (olması gereken de bu zaten komuta kontrol merke)zlerine att ler atanır.

buyıldaolmadı, 4 hafta önce - Alıntıya git

:D

la iş sadece sağlıkla alakalı değil ki :D

sen önce 112 acil çağrı merkezleri ; hangi amaçla, hangi yönetmelikle ne için kurulmuş onları öğren

27 Mart 2019 11:43

Spshow
Aday Memur

antalya komisyonunda daha önce sınava giren var mı? bizimle tecrübelerini paylaşabilirse çok memnun olurum.

02 Nisan 2019 03:54

alix62
Aday Memur

tunceli için şanlıurfada mülakata girecekler bana ulaşssın

ek olarak bilgiler için çok teşekkürler anıl abi, minik bi sorum olacak diyelim oldu çağrı alıcı olarak göreve basladım, görevi yaparken sağlık bakanlıgı alım açıklaması yaparsa paramedik olarak sösleşmeli personel iken tercih verebiliyo muyum? kpss önlisanstan girdim sınava ve bu büro personelliğine de yine önlisans puanımla başvurdum yoksa istifa etmem mi gerek yardımcı olun lütfen

07 Nisan 2019 22:38

muzaffrdgn
Aday Memur

Eskişehir teknisyen kadrosu için 9 nisan da mülakata gireceğim, sınav ilanında belirtilen mülakat konularında alan ile ilgili bi konu dizilimi bulunmamakta sizce alan sorusu gelir mi?

08 Nisan 2019 09:09

urukhaie
Memur

gelir.

16 Nisan 2019 13:24

Spshow
Aday Memur

Eskişehir teknisyen kadrosu için 9 nisan da mülakata gireceğim, sınav ilanında belirtilen mülakat konularında alan ile ilgili bi konu dizilimi bulunmamakta sizce alan sorusu gelir mi?

muzaffrdgn, 2 hafta önce - Alıntıya git

Gelir. Çünkü ben Antalya da girdim ve alandan soru sordular.

Toplam 1034 mesaj
«40414243444546474849505152

ANKET
Çırağan Sarayı'ndaki, Kalyoncu ve Demirören ailelerinin yaptığı düğünü, nasıl buldunuz?