Editörler : E.Kayı Han
«12131415161718192021222324

mustafaatt
Kapalı
01 Mayıs 2017 22:16

merhaba kardesim sozlesmeli zabit katibi ve 2 ay oldu ve simdi ise icra katipligini kazansa herhangibir sikinti olur mu(kadrolu)? yani sen daha once sozlesme imzalanmisdin falanca yerde daha o sozlesmen bitmeden burayi kazansan bile kabul olmaz gibi durumla karsilasabilir miyiz.? tesekkurler

Jeramin
Aday Memur
02 Mayıs 2017 13:32

hocam güvenlik soruşturmasında biz kendimizden mi sorumluyuz ?

şöyle söylüyeyim benim ailemden biri 26 nisan tarihinde malesef açığa alındı inşallah geri dönecek ama ihraç edilme ihtimalide var,Ben buna sebep olarak 2014 te fem dershanesine gitmiştim ve yurdunda kalmıştım malesef ve ankara üni adelet myo okuyorum ve katipliğe hazırlanıyorum

güvenlik soruşturmasını geçme ihtimalim varmı daha doğrusu memur olma ihtimalim cevaplarsanız sevinirim ?

ippp
Memur
02 Mayıs 2017 19:01

açığa alınma sebebi disiplin falansa bir şey olmaz cidden ama terör örgütlerine üye olma gibi

durumsa hiç sansın yok terör ile ilgili değilse çalışmana devam et takma yani bir şey olmaz

Jeramin, 7 yıl önce

hocam güvenlik soruşturmasında biz kendimizden mi sorumluyuz ?

şöyle söylüyeyim benim ailemden biri 26 nisan tarihinde malesef açığa alındı inşallah geri dönecek ama ihraç edilme ihtimalide var,Ben buna sebep olarak 2014 te fem dershanesine gitmiştim ve yurdunda kalmıştım malesef ve ankara üni adelet myo okuyorum ve katipliğe hazırlanıyorum

güvenlik soruşturmasını geçme ihtimalim varmı daha doğrusu memur olma ihtimalim cevaplarsanız sevinirim ?

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
02 Mayıs 2017 19:19

feme ben de gittim yurtta 3-4 gün kaldım bi sorun olmaz biz ne bilelim zaten 16-17 yaşındaydık o zaman fetö metö de yoktu hem nerden öğrenecekler sanki

Jeramin
Aday Memur
02 Mayıs 2017 20:28

Hocam işte fetö yüzünden açığa alındı malesef fetöyle sadece dershaneyle yakınlığımız oldu başka birşey olmadı onun yüzüne açığa alındı malesef inşallah geri iade olur

ippp, 7 yıl önce

açığa alınma sebebi disiplin falansa bir şey olmaz cidden ama terör örgütlerine üye olma gibi

durumsa hiç sansın yok terör ile ilgili değilse çalışmana devam et takma yani bir şey olmaz

west19
Şef
09 Mayıs 2017 11:45

Merhaba arkadaşlar alınan son bilgilere göre Adalet Bakanlığı Personel Daire Başkanlığının 10.000 tane personel alımına dair talebini adalet bakanlığına bildirdiği söz konusu, büyük bir alım olacağını düşünerek ilanın çok yakın zamanda açıklanacağı kanaatindeyim.

09 Mayıs 2017 15:41

valla hocam aylardır nisan mayıs haziran diye söylentiler dolaşıyordu. geçenlerde ilgili makamları telefonla arayıp bilgi alan arkadaşlar bilgilerini paylaştı. "yakın zamanda öyle bi ilan yok" demişler.

siz orda çalışan bir personel olarak ne düşünüyorsunuz hocam

west19, 7 yıl önce

Merhaba arkadaşlar alınan son bilgilere göre Adalet Bakanlığı Personel Daire Başkanlığının 10.000 tane personel alımına dair talebini adalet bakanlığına bildirdiği söz konusu, büyük bir alım olacağını düşünerek ilanın çok yakın zamanda açıklanacağı kanaatindeyim.

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
09 Mayıs 2017 15:57

hocam bazı arkadaşlara yetkili kişiler net bir dille yakın zamanda ilan olmayacağını söylemiş. ne düşünüyorsunuz acaba başlarından savmak için mi yapıyorlar ama bilseler niye söylemesinler ki

west19, 7 yıl önce

qwerrewt
Kapalı
16 Mayıs 2017 04:28

Yeni icra alımına başvurdum, mülakat iyi gibiydi. Kesin netleşmeden araştırmak biraz tuhaf belki merak ediyorum hem de biraz plan program yapmam şart. Acaba icradan zabıtlığa geçiş yapabilir miyim? Belli bir meslek yılı vs var mı? Aslında işten kaçan biri değilimdir, boş durmaktansa çalışmayı tercih ederim ama 2. öğretim üniversite okuyorum. Okulu devam ettirme niyetindeyim, bölümde hayli zor. İcrada tüm katipler aynı görevi mi yapar yoksa zaman olarak daha rahat olan pozisyonlar var mı? Saha adliye vs tarzı ayrımlardan bahsediyorum. Genel olarak bilen akıl verebilecek herkesi dinlerim, çok teşekkürler

Muhammet-ak
Aday Memur
17 Mayıs 2017 23:07

Arkadaşlar zabıt katipliği metinlerinde bazı metinler zor bazı metinler kolay. Bu şansa kalmış. Yani kime ne gelirse. Bu haksızlık değilmi sizce? Adalet bakanlığı nazarında bunun bir çözümü varmıdır? Bilgisi olan bilgilendirebilir mi?

qwerrewt
Kapalı
18 Mayıs 2017 10:12

Sınava herkesi aynı anda alamıyorlar. Parça parça alınıyor, herkes aynı metni yazacak olsa atıyorum İstanbulda 1000 küsür kişi girmiş ilk grupta bir tanıdığı olan sınava son grupta girse klavye ile 20 defa o metni yazar öyle girer. Seçilecek metin her grup için içerde kura usulü çekiliyor. Şans ama yapacak bir şey yok.

Muhammet-ak, 7 yıl önce

Arkadaşlar zabıt katipliği metinlerinde bazı metinler zor bazı metinler kolay. Bu şansa kalmış. Yani kime ne gelirse. Bu haksızlık değilmi sizce? Adalet bakanlığı nazarında bunun bir çözümü varmıdır? Bilgisi olan bilgilendirebilir mi?

Katipow
Şef
18 Mayıs 2017 12:35

işe girerken referansın dahi fetöcü ise seni ihraç ederler belkide öyle bir durumu söz konusuydu, hiç bir suçu olmasada böyle ihraç edilenler var duyuyoruz

Jeramin, 7 yıl önce

Hocam işte fetö yüzünden açığa alındı malesef fetöyle sadece dershaneyle yakınlığımız oldu başka birşey olmadı onun yüzüne açığa alındı malesef inşallah geri iade olur

Jeramin
Aday Memur
19 Mayıs 2017 21:41

babam 20 yılı aşkın polis

hiç bir refarans almadan polisliği kazandı

Katipow, 7 yıl önce

işe girerken referansın dahi fetöcü ise seni ihraç ederler belkide öyle bir durumu söz konusuydu, hiç bir suçu olmasada böyle ihraç edilenler var duyuyoruz

cevherdudayev1
Daire Başkanı
23 Mayıs 2017 09:44

20 sene önce bu kadar değildi bu işler vardı ama bukadar yoktu

Jeramin, 7 yıl önce

babam 20 yılı aşkın polis

hiç bir refarans almadan polisliği kazandı

25 Mayıs 2017 20:16

admin hem grup açıyosun hemde mesaj atıyoruz mesajlarımıza cevap vermiyosun ayıp ediyosun vala demişinki bakanlığa onaya gitti yakın zanabda ilan çıkar demişin şimdide ne oldu sesin yok haber alamadınmı bakanlıktan

west19
Şef
26 Mayıs 2017 10:59

açıklanacaktır yakın bir zamanda.

hayattan bezmis biri, 7 yıl önce

hocam bazı arkadaşlara yetkili kişiler net bir dille yakın zamanda ilan olmayacağını söylemiş. ne düşünüyorsunuz acaba başlarından savmak için mi yapıyorlar ama bilseler niye söylemesinler ki

Koçakere
Yasaklı
27 Mayıs 2017 09:32

Slm aleyküm hayırlı ramazanlar 82,41 mübaşirliğe gelir mi inşallah nereleri yazmalıyım inşallah

hayattan bezmis biri
Daire Başkanı
27 Mayıs 2017 11:09

ya kardeş forumun neşesi oldun vallahi :D

Koçakere, 7 yıl önce

Slm aleyküm hayırlı ramazanlar 82,41 mübaşirliğe gelir mi inşallah nereleri yazmalıyım inşallah

27 Mayıs 2017 11:41

kardeş ilan çıksın ben yardımcı olacağım sana. bundan sonra başka konular yaz

Koçakere, 7 yıl önce

Toplam 465 mesaj
«12131415161718192021222324

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi