Editörler :
29 Aralık 2016 13:10   

Finansbank video mülakat
İyi günler arkadaşlar.beni finansmanların aradılar .başvuru yaptığım ticari satış temsilcisi ilanı için.bir videolu görüşmeye girdim insan kaynaklarından bir bayanla görüştüm.sonucu geldi olum geçtiğini söylediler.bir videolu görüşme daha yapacağım yarın.bu görüşmede neler çıkabilir karşıma arkadaşlar.deneyim ki olanlar varsa yardım ederse çok sevinirim
29 Aralık 2016 22:11

aryad
Aday Memur
Yok mu arkadaşlar bir tecrübesi olan
29 Aralık 2016 22:34

yelizkzldg
Aday Memur

İlk mülakatta kendini tanıtmanı falan istemişlerdir, şimdikinde de yapacağın işle ilgili sorular sorarlar

Nette sıkı bir araştırma yap derim bu pozisyonun sana neler kazandıracağı, nelerle uğraşacağın konusunda

Ticari temsilciler ara ara müşteri ziyaretleride yapıyorlar sanırım eğer mülakat saatini geçmeyeceksen en yakın şubeye gidip o pozisyonda olanlardan bilgi al kimse yok demez diye düşünüyorum şayet ben öyle yapmıştım

29 Aralık 2016 22:36

yelizkzldg
Aday Memur

İlk mülakatta kendini tanıtmanı falan istemişlerdir, şimdikinde de yapacağın işle ilgili sorular sorarlar

Nette sıkı bir araştırma yap derim bu pozisyonun sana neler kazandıracağı, nelerle uğraşacağın konusunda

Ticari temsilciler ara ara müşteri ziyaretleride yapıyorlar sanırım eğer mülakat saatini geçmeyeceksen en yakın şubeye gidip o pozisyonda olanlardan bilgi al kimse yok demez diye düşünüyorum şayet ben öyle yapmıştım

yelizkzldg, 3 yıl önce - Alıntıya git

Ticari SATIŞ temsilcisi detayın şimdi gördüm

Saha da çalışacaksan Allah yardımcın olsun

30 Aralık 2016 00:37

aryad
Aday Memur
Teşekkür ederim yelizkzldg hanım.sahada çalışmak çok mu zor
30 Aralık 2016 04:23

yelizkzldg
Aday Memur
Teşekkür ederim yelizkzldg hanım.sahada çalışmak çok mu zor
aryad, 3 yıl önce - Alıntıya git

Şahsen çalışmadım ama öok arkadaşım var sahada çalışan.

Bi kere kar kıl yağmur çamur demiyorsunuz her müşterinin ayağına gidiyorsunuz

Ticari temsilciler esnaflarla ilgileniyor ve onlara bankanın kartıdır pos hesabıdır falan falan kendi ürünlerini satışını yapıyorsunuz (bu arada finansbakın web sitesini inceleyin ürünlerine bakın mülakatta sorabilirler)

Günlük hedefleriniz olucak ve yapmak istemiyorum diyemiyorsunuz (gerçi bankada olupta hedefi olmayan yok)

Saha satışı zordur ciddi sabır gerektirir ve baskı altında çalışırsınız

1 yıldan önce terfi imkanı yoktur

Bi arkadaşım 1 yıl odeabankta saha satış temsilcisiydi baktı ki terfi alamıyor ve ingbanka geçti şubede bireysel müşteri temsilcisi olarak ( bi yerlere gelmek için sürünmek şart)

Kılık kıyafet derdiniz hiç bitmiyor ve kimi bankalar saha satılında yol ücretlerini vermiyor ( saha satışında bulunduğunuz ilin ilçelerindeki müşterilere gidiyorsunuz örn: İstanbul'un ilçeleri hergün yada her hafta bi ilçedesiniz ve bunun ulaşımı size ait. Tabi finansbank nasıldır bilemem)

Günümüz koşullarına baktığımızda boş gezip zaman kaybetmek yerine işi kabul etmek yararınıza.

Tecrübe yoksa bide hiç şansımız yok kimse işe almaz bizi.

Eğer olursa işe başlarsanız ilerde sizi güzel pozisyonlar bekliyor (bunun için çok sabırlı ve azimli olmalısınız)

Allah gönlünüze göre versin

Hakkımızda hayırlısı..

30 Aralık 2016 11:42

aryad
Aday Memur
Çok teşekkür ettim yelizkzldg hanım. Hakkımızda hayırlısı olsun
30 Aralık 2016 15:26

yelizkzldg
Aday Memur
Çok teşekkür ettim yelizkzldg hanım. Hakkımızda hayırlısı olsun
aryad, 3 yıl önce - Alıntıya git

Mülakatta başarılar :)

30 Aralık 2016 16:05

paprikari
Kapalı

satış=hedef=baskı=stres...

Toplam 8 mesaj

ANKET
Sizce, memur zammının, Hakem Kuruluna kalması iyi mi oldu?