Editörler : supporters.

Yasaklı
31 Aralık 2016 01:35

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Denetçi Yardımcılığı Alım İlanı

-------------------

Azadanali01
Aday Memur
31 Aralık 2016 12:13

kaça kadar dü?er acaba

3yuq
Aday Memur
31 Aralık 2016 12:27

85 civarı kapatır gibi

mk-ank
Şube Müdürü
31 Aralık 2016 15:24

aynen ilk 200 250 de olanlar beklenti içinde olmalılar

munir00
Yasaklı
31 Aralık 2016 16:20

aşağı yukarı o cıvarlara geriler

mk-ank, 7 yıl önce

aynen ilk 200 250 de olanlar beklenti içinde olmalılar

31 Aralık 2016 17:11

Hukuk kaçla kapatır peki

munir00
Yasaklı
31 Aralık 2016 18:33

puan sıralama kaç hukukçular özelinde acaba

mk-ank
Şube Müdürü
01 Ocak 2017 16:05

Aynen onu bilmeden tahmin çok zor

munir00, 7 yıl önce

puan sıralama kaç hukukçular özelinde acaba

hukukuçu.07
Aday Memur
02 Ocak 2017 10:32

.

Savcı Namzeti
Kapalı
02 Ocak 2017 21:32

Basvuru yapacak olan Hukukçu arkadaşlar hukuk dışındaki derslere nasil ve hangi kaynaklardan calismayi dusunuyorsumuz ?

Vatan için
Aday Memur
02 Ocak 2017 21:52

Hukuk puani 93 hatta 94 den asagi düşmez.

MakineciC
Memur
10 Ocak 2017 23:59

hukuk dışında iktisat felan da mı çıkacak tam ilan metninden anlayamadım açıkçası

Savcı Namzeti, 7 yıl önce

Basvuru yapacak olan Hukukçu arkadaşlar hukuk dışındaki derslere nasil ve hangi kaynaklardan calismayi dusunuyorsumuz ?

Savcı Namzeti
Kapalı
11 Ocak 2017 16:15

Evet aldığım kadarıyla hukuk disindaki alanlardan da sorumluyuz

MakineciC, 7 yıl önce

hukuk dışında iktisat felan da mı çıkacak tam ilan metninden anlayamadım açıkçası

Savcı Namzeti
Kapalı
11 Ocak 2017 16:41

Ben 89 ile başvuracağım bakalım kaca dusecek.

Vatan için, 7 yıl önce

Hukuk puani 93 hatta 94 den asagi düşmez.

Gargamel-
Aday Memur
12 Ocak 2017 16:02

Arkadaşlar bir sorum olacak. Sosyal hizmet bölümü kontenjanından başvuracağım. Ancak ingilizcem hiç yok. İşe girdikten sonra ydsden 70 almak gerekiyormuş. Ekstra olarak tez yazımı ve yeterlik sınavı olacak. Sizce bu yoğunlukta ydsden 70 alabilir miyim kursla vs? Bu süreç hakkında bilgisi olanlar da bilgilendirebilirse çok memnun olurum

Savcı Namzeti
Kapalı
12 Ocak 2017 17:07

Benimde ingilizcem sıfır hatta negatif bile olabilir :) Hocam 3 yillik bir yardımcılık doneminiz olacak o surede tez yazimi egitim olacak bu surede calisilabilir ydsye ve bu 3 yil sonunda tez verilip yeterlilik sinavina girilecek yeterlilik sinavindan sonra 2 yil icinde yds 70 verilmesi gerekiyor yani baktiginiz zaman eger dnetci yardimcisi kadrosuna atanirsaniz ydsyi vermek icin 5 yiliniz var. 5 yillik bir surede de verilir diye düşünüyorum. Benim merak ettigim ise bu yds 70 sarti saglanfiktan sorma yine her sene ya da belirli periyotlarla yds den 70 almak gerrkiyor mu yoksa bir kere 70 almak yeterli mi

Gargamel-, 7 yıl önce

Arkadaşlar bir sorum olacak. Sosyal hizmet bölümü kontenjanından başvuracağım. Ancak ingilizcem hiç yok. İşe girdikten sonra ydsden 70 almak gerekiyormuş. Ekstra olarak tez yazımı ve yeterlik sınavı olacak. Sizce bu yoğunlukta ydsden 70 alabilir miyim kursla vs? Bu süreç hakkında bilgisi olanlar da bilgilendirebilirse çok memnun olurum

Gargamel-
Aday Memur
12 Ocak 2017 17:58

Bence bir kere almak yeterlidir. Yds kafamı çok karıştırıyor:)

Savcı Namzeti, 7 yıl önce

Benimde ingilizcem sıfır hatta negatif bile olabilir :) Hocam 3 yillik bir yardımcılık doneminiz olacak o surede tez yazimi egitim olacak bu surede calisilabilir ydsye ve bu 3 yil sonunda tez verilip yeterlilik sinavina girilecek yeterlilik sinavindan sonra 2 yil icinde yds 70 verilmesi gerekiyor yani baktiginiz zaman eger dnetci yardimcisi kadrosuna atanirsaniz ydsyi vermek icin 5 yiliniz var. 5 yillik bir surede de verilir diye düşünüyorum. Benim merak ettigim ise bu yds 70 sarti saglanfiktan sorma yine her sene ya da belirli periyotlarla yds den 70 almak gerrkiyor mu yoksa bir kere 70 almak yeterli mi

aslihan_812
Memur
17 Ocak 2017 10:19

Türkiye?nin Toplumsal ve Ekonomik Yapısı ve güncel ekonomik sorunlar konuları için özet kaynak kitap önerisi?

Savcı Namzeti
Kapalı
17 Ocak 2017 16:20

Arkadaşlar Bakanlığı aradım. Bir hukukçu olarak sadece hukuk alanindan mi yoksa hepsinde mi sinava tabi tutulacağim diye sordum. Basvuru puan turunuz hangi bilesenlerden olusuyorsa o konulardan sinava tâbi tutulacaksiniz dedi. Yani biz hukukcular P79 ile basvuruyoruz bu puan turunde derslerin aldıkları agirliga gore konular hazırlanacakmis. Hukukcu ile İibfliler ayni sinava girmeyecekmis yani herkes puan turune gore hazirlanan sinava girecek. P79 daki ders ağırlığı nasildi hatirlayan var mi ?

18 Ocak 2017 14:20

hukuk icn basvurnlarun puani nedir acaba
19 Ocak 2017 10:58

Türkiye?nin Toplumsal ve Ekonomik Yapısı ve Güncel Ekonomik Sorunlar konuları için Yasin Çoban kitabını öneririm, özet kaynak olarak.

aslihan_812, 7 yıl önce

Türkiye?nin Toplumsal ve Ekonomik Yapısı ve güncel ekonomik sorunlar konuları için özet kaynak kitap önerisi?

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi