Editörler : crops35
«67891011121314151617»

66on
Aday Memur
28 Şubat 2017 16:13

28 şubat da bitti gitti. El de ne var koskoca soru isareti ? Sambasi rumbasi cacasi da cabasi renk katmis adeta

Ventil rumuzlu arkadasinda da dedigi gibi referandum sonuclanincaya kadar bu tarihler devam edecek

zaman degisti
Kapalı
28 Şubat 2017 17:37

arkadaşlar bu işi yapacak olan referandum seçim falan beklemez....

yapamayacakların veya yapmak istemeyenlerin mazeretidir.......

ben Ventilin6262 nin söylemine katılmıyorumm...

çünki kurumu soyarlarkende bazıları aynı bahaneyi uydurmuşlardı seçim referandum falan filan...

kim bu parmak balı sürüyorsa unutmasın yetimin hakkını yiyordur..

bakın SAMBA çıktı ortaya....işte bu noktada düşünmek gerekiyor..

neyse diğer başlıkta başka bir konu yazacağım....bu konuyla alakalı değil..

66on, 7 yıl önce

28 şubat da bitti gitti. El de ne var koskoca soru isareti ? Sambasi rumbasi cacasi da cabasi renk katmis adeta

Ventil rumuzlu arkadasinda da dedigi gibi referandum sonuclanincaya kadar bu tarihler devam edecek

turkey2006
Memur
28 Şubat 2017 17:59

yaz?p yaz?p siliyorum vallahi kangren olmu? uzuvlar mke de bir an önce kesilmeli t?pta ba?ka çaresi yok

berilium
Kapalı
28 Şubat 2017 18:15

Zaman değiştinin dediklerinden ne anladınız da yazıp yazıp siliyorsunuz? Bildiğiniz birşeyler varsa burada şifreli gibi konuşmalar yapacağınıza açık açık yazın da hepimiz öğrenelim.yani çoğumuzun anlayamadığı şeyler yazınca ne oluyor anlamıyorum.sonuçta herkes kendince kurumu biliyor.

zaman degisti
Kapalı
28 Şubat 2017 18:34

berilium özür dilerim belki bir gün size uzun uzun anlatırım....nerden nereye gidildiğini belkide 20 yıllık 30 yıllık bir yolun bizi nereye getirdiği hakkında hiç bir şeyin geçmişle bağlantısı yok diyemiyoruz..geçmişi iyi bileceğiz ki gelecekte yine bu duruma düşmüyelim...

2003 te bana hediye adı altında verilen bir kitabın gerçekte ne anlama geldiğini 2010 da gördük..

2002 de burjuvaziden bahseden ne demek istediklerini 2013 de anladık..

bugün bunlar harmanınca çok daha acı bir tablo ortaya çıkacak...raydan çıkmış bu tren durdurulmaz ve tekrar sağlam raylara oturtulmazsa...

berilium, 7 yıl önce

Zaman değiştinin dediklerinden ne anladınız da yazıp yazıp siliyorsunuz? Bildiğiniz birşeyler varsa burada şifreli gibi konuşmalar yapacağınıza açık açık yazın da hepimiz öğrenelim.yani çoğumuzun anlayamadığı şeyler yazınca ne oluyor anlamıyorum.sonuçta herkes kendince kurumu biliyor.

berilium
Kapalı
28 Şubat 2017 18:51

Ama zaman değişti.başlık MKE de herşey baştan aşağı değişecek.bu başlığı açan arkadaş ne sebeple açtı onu da anlamış değilim ama.değişecek diyorsa geleceğe bakmak lazım.eskilerde herkesin kurumda yaşadıklarıyla ilgili sorunları var.geçmiş değiştirilemiyor.bu başlığı okuyanlar için ki genel mdlük dışında kimse bşey bilmiyor sanırım.bu yapılanma olayı neyin nesi artık biri bi açıklama yapsın da yolumuza bakalım diyorum ben şahsım adına.

zaman degisti, 7 yıl önce

berilium özür dilerim belki bir gün size uzun uzun anlatırım....nerden nereye gidildiğini belkide 20 yıllık 30 yıllık bir yolun bizi nereye getirdiği hakkında hiç bir şeyin geçmişle bağlantısı yok diyemiyoruz..geçmişi iyi bileceğiz ki gelecekte yine bu duruma düşmüyelim...

2003 te bana hediye adı altında verilen bir kitabın gerçekte ne anlama geldiğini 2010 da gördük..

2002 de burjuvaziden bahseden ne demek istediklerini 2013 de anladık..

bugün bunlar harmanınca çok daha acı bir tablo ortaya çıkacak...raydan çıkmış bu tren durdurulmaz ve tekrar sağlam raylara oturtulmazsa...

turkey2006
Memur
28 Şubat 2017 19:02

geçmi? geçmi?te kalm?? ne alaka? senin de?i?imin geçmi?ten gelicek misal veriyorum Ankarada biri- ben ?s?nmak için odun toplay?p soba yak?yorum dedi?imde sene 2014 bana çocuklar?na anlat?rs?n zaman?nda soba yap?yorduk dersin diyen ve gülen bir zihniyet mke hakk?nda ne denli bir karar alabilir

ama-galiba
Kapalı
28 Şubat 2017 19:34

kardeş, git MKE'nin sıkıntıları diye başlık aç , senin sorunlarını dertlerini dinlmeye niyetimiz yok.

yeni müdürümüz geldi derdini sıkıntını onunla paylaş, Ventil6262 yi bile bozdun ne güzel yazılar yazıyordu senin yüzünden o da değişti. artık yazmıyor.

bu başlık altında kurumun dertlerini sıkıntılarını paylaşma, yeri burası değil.

yapılandırma hakkında bildiğin varsa anlat dinliyeyelim ; yoksa LÜTFEN YAZMA!!!

arkadaşlar bu işi yapacak olan referandum seçim falan beklemez....

yapamayacakların veya yapmak istemeyenlerin mazeretidir.......

ben Ventilin6262 nin söylemine katılmıyorumm...

çünki kurumu soyarlarkende bazıları aynı bahaneyi uydurmuşlardı seçim referandum falan filan...

kim bu parmak balı sürüyorsa unutmasın yetimin hakkını yiyordur..

bakın SAMBA çıktı ortaya....işte bu noktada düşünmek gerekiyor..

neyse diğer başlıkta başka bir konu yazacağım....bu konuyla alakalı değil..

berilium
Kapalı
28 Şubat 2017 19:36

Maaşınızdan mı şikayetçisiniz.insanların konuştuklarından mı.yüzünüze söylenmiş en azından genelde arkadan konuşulur.seçmece bu kurumdakiler malumunuz..

turkey2006, 7 yıl önce
geçmi? geçmi?te kalm?? ne alaka? senin de?i?imin geçmi?ten gelicek misal veriyorum Ankarada biri- ben ?s?nmak için odun toplay?p soba yak?yorum dedi?imde sene 2014 bana çocuklar?na anlat?rs?n zaman?nda soba yap?yorduk dersin diyen ve gülen bir zihniyet mke hakk?nda ne denli bir karar alabilir

zaman degisti
Kapalı
28 Şubat 2017 19:56

evet seçmece örnek ben :)))

berilium, 7 yıl önce

Maaşınızdan mı şikayetçisiniz.insanların konuştuklarından mı.yüzünüze söylenmiş en azından genelde arkadan konuşulur.seçmece bu kurumdakiler malumunuz..

berilium
Kapalı
28 Şubat 2017 20:06

Valla ne desem yalan :)

evet seçmece örnek ben :)))

alde_baran
Şef
01 Mart 2017 08:45

son konuşmalara bakınca konu dağılmış görünüyor. hiç kimse kurumun yapılaması ile ilgili bişey yazmamış. yok mu yeni duyumu olan yapılanma ile ilgili arkadaşlar.

66on
Aday Memur
03 Mart 2017 09:27

Hayirli cumalar, firtina oncesi sessizlikte tedirgin olan kurumdaşlar

zaman degisti
Kapalı
03 Mart 2017 17:44

fırtına yok .....yorgunluk var çok yorulmuşuz....hayattan...

66on, 7 yıl önce

Hayirli cumalar, firtina oncesi sessizlikte tedirgin olan kurumdaşlar

enkup
Memur
03 Mart 2017 23:30

3 ay içinde herşey bitecek, acılarınız son bulacak. ne fırtına nede yorgunluk kalacak.

berilium
Kapalı
04 Mart 2017 16:42

Hayaller 657 gerçekler mke......

Kagan3436
Kapalı
06 Mart 2017 10:23

3 AY İÇİNDE HERŞEY BİTECEK DERKEN

enkup, 7 yıl önce

3 ay içinde herşey bitecek, acılarınız son bulacak. ne fırtına nede yorgunluk kalacak.

enkup
Memur
06 Mart 2017 11:38

Bu iş referandum sonuna kaldı da olabilir yada khk ile bir gece karar çıkıp işlemlerin son bulması da olabilir. Yukarı da esinti bu şekilde ama ağırlıklı tübitak modeli olup ihs ile çalışılacak gerisi

mevzuat çıkınca netleşir. Fabrikalarda ayarlamalar da yapılıyor deniliyor, birleştirme ayrıştırma

gibi. BAKALIM ÇIKINCA GÖRECEĞİZ.

Kagan3436, 7 yıl önce

3 AY İÇİNDE HERŞEY BİTECEK DERKEN

06 Mart 2017 13:50

Yapılandırmayı Referanduma kadar yaparlarsa kurum için daha iyi olur yoksa referandumda "hayır " çıkarsa ,erken secim gündeme gelir erken secimde olursa işler iyice uzar gider; pek hayırlı olmaz ama Evet cıkarsa yapılandırma Bürokrasiye takılmaz.en kısa zaman olur.

rubins
Aday Memur
06 Mart 2017 13:54

hayırdır kamudenetcisi, bilinçaltımıza evet dememizimi işlemeye çalışıyorsun

Toplam 7663 mesaj
«67891011121314151617»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi